چرا یک فرد باید به بخش توانبخشی برود – وبلاگ Credihealth


سلامت روان یکی از مسائل واقعی امروزی است که ممکن است یکی از اعضای خانواده یا یک دوست را تحت تاثیر قرار دهد. از جمله دلایل می تواند اعتیاد یا مصرف شدید مواد، مانند الکل یا مواد مخدر باشد. این یک چیز جدی است، اما بسیاری هنوز از رفتن به توانبخشی می‌ترسند، شاید به دلیل انگ. با این حال، درخواست کمک برای زنده ماندن سریع از چنین نبردی ضروری است.

به گفته موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر، اعتیاد هم بر ذهن و هم بر رفتار تأثیر می گذارد و یک بیماری مزمن محسوب می شود. برای قطع کامل مصرف مواد و بهبودی کامل نیاز به یک درمان طولانی مدت است. مواردی که بدون کمک متخصص هستند، بازگشت به عادت های بد قدیمی آسان تر است که تمام تلاش ها برای بهبود را از بین می برد.

هدف مراکز توانبخشی ارائه درمانی جامع برای هر بیمار است تا بار دیگر هوشیار شود. تغییرات زیادی مانند یک گروه جدید از دوستان و سرگرمی ها در طول سفر و حتی پس از آن وجود خواهد داشت.

معتادان به مواد مخدر با مشکلات قانونی، مانند مشکلات خانوادگی یا سلامتی، باید چندین ماه یا سال در مراکز بازپروری بمانند. مواد مخدر عمیق‌تر روی یک فرد تأثیر گذاشته بود و این باعث می‌شد که بازتوانی مکان خوبی برای دویدن باشد. این تروما را از بین می برد و همچنین سایر اعضای خانواده را از خطرات احتمالی دور نگه می دارد.

۶ دلیل برای ماندن در یک مرکز توانبخشی

اگر عزیزی دارید که قربانی مواد مخدر است یا مشکل مواد دارد، پیدا کردن یک مرکز توانبخشی حیاتی است. در اینجا دلایلی برای تشویق فردی که با مواد مخدر دست و پنجه نرم می کند برای ورود به مکانی امن برای بهبودی روز به روز آورده شده است:

  • خطر احتمالی را کاهش می دهد

همه می دانند که ترک مواد مخدر آسان نیست، به خصوص برای کسانی که برای مدت طولانی از مواد استفاده کرده اند. یک محیط بالینی می تواند بهترین مکان برای درمان اعتیاد نسبت به انجام آن به تنهایی باشد. با کمک متخصصان، علائم ترک باید فورا شناسایی و از آن پیشگیری شود. آنها شرایط را به طور کامل درک می کنند و همچنین درمان ها و راه های دیگر برای ایجاد احساس بهتر در بیمار.

ترک مواد مخدر ممکن است منجر به تشنج، توهم و بسیاری از مشکلات سلامتی شود. به همین دلیل، بیماران ممکن است به بازگشت به عادات قبلی خود فکر کنند. به همین دلیل است که ماندن در بازتوانی برای مدت معینی می تواند کمک کننده باشد.

  • طول عمر را افزایش می دهد

مواد مخدر و سایر مواد خطرناک می تواند عمر هر کسی را کوتاه کند. در سراسر ایالات متحده، اعتیاد یکی از علل بسیاری از مرگ و میرها در این کشور است. افرادی که بیش از حد با مواد مخدر مصرف می کنند، در صورت خوش شانسی، ممکن است در حوادثی که ممکن است منجر به مرگ یا جراحت شود، درگیر شوند.

بدترین چیز در مورد داروها این است که می توانند بر سلامت کلی شما تأثیر بگذارند. مصرف بیش از حد دارو ممکن است باعث بیماری های شدید مانند مشکلات تنفسی و افسردگی شود.

این را به عنوان یادآوری نگه دارید که شما یک مورد ناامید نیستید. رفتن به توانبخشی می تواند به شما کمک کند بقیه عمر خود را ارزشمندتر از قبل کنید.

مواد مخدر می تواند یک چیز را از بین ببرد و آن کنترل است. فردی که تحت تأثیر مواد مخدر قرار دارد، آرامش و خویشتنداری ندارد. مواد شیمیایی در مغز متفاوت عمل می کنند و در نتیجه چنین رفتار بدی را به همراه دارند. این باعث می شود که او از زنده بودنش قدردانی کند و حتی تمایل دارد همه جزئیات روز بعد را فراموش کند.

خوشبختانه، مراکز بازپروری می توانند یک معتاد را به زندگی بازگردانند. خودکنترلی همراه با ذهن و بدن سالم باید بازیابی شود.

  • این حکمت واقعی را به ما می دهد

مواد مخدر واقعاً خطرناک هستند زیرا می توانند شادی را از دیگران بگیرند. هدف هر فردی که به بازتوانی می رود هوشیار بودن است، اما یادگیری نحوه هوشیاری روشی متفاوت است. هوشیاری پس از درمان یک فرآیند مادام العمر است.

Rehab راه‌هایی را برای مقابله با وسوسه‌ها و ایجاد یک سبک زندگی سالم‌تر اجرا می‌کند. این دیدگاه زندگی شما را از تاریکی به روشنایی تغییر می دهد تا زمانی که دوباره خودتان را احساس کنید.

پس از رسیدن به رشد شخصی، بازسازی روابط قدم بعدی است. ممکن است فردی در مرحله اعتیاد دردسرهای زیادی کرده باشد که باید با خانواده، دوستان یا جامعه آشتی کند.

بخشی از روند درمان، شناخت اشتباهات گذشته است. هر کسی را برای رسیدگی به مسائل و بازسازی روابط ویران شده آماده می کند. این به این آسانی نخواهد بود، اما آزادی خواهد داد.

  • روابط سالم تری را شکل می دهد

یافتن یک سیستم پشتیبانی برای رهایی از اعتیاد ضروری است. ملاقات با افراد دارای تجربیات مشابه در مورد سوء مصرف مواد، بخشی از برنامه است که کارشناسان فکر می کردند کمک بزرگی به قربانی خواهد بود. این به سادگی نشان می دهد که کسی با شما دعوا می کند.

بیماران می توانند این روابط جدید را برای یک عمر ارزشمند بدانند و به سمت بهبودی به عنوان یکی ادامه دهند. با تشکر از مربیانی که در طول فرآیند یک گروه پشتیبانی ایجاد می کنند!

بهترین مرکز توانبخشی توصیه شده برای زندگی هوشیار

اولین انتخاب مرکز توانبخشی بالی موفقیت طولانی مدت در برابر اعتیاد به مواد مخدر و الکل را تضمین کرده است. آنها از تکنیک های بالینی برای درمان بیماران و جلوگیری از خطر عود پیروی می کنند. این تیم متشکل از متخصصان پزشکی است که با ذهن و رفتار بیمار سروکار دارند. طیف وسیعی از خدمات باید ارائه شود، از جمله سلامت روان و درمان تروما برای کمک به بهبودی سریع‌تر بیماران.

مکان به دور از حواس پرتی به سمت شفا است و با قیمت مناسب امن و مجلل است. این درمان مادام العمر را با عادات جدیدی که پس از فرآیند درمان ایجاد می شود، تضمین می کند. این شامل ورزش، مشاوره و درمان برای حفظ سلامت ذهن و بدن شما در طولانی مدت است.

با تماس با برنامه توانبخشی بیشتر بدانید!

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر