چقدر طول میکشد؟ – پایگاه خبری استقامت


بر اساس گزارش ها دکه روزنامه مدارا؛ اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این موضوع بیندازیم. انتظار اینکه گوگل از روز اول به شما امتیاز بالاتری بدهد غیر واقعی است. پس برای مدت کوتاهی انتظار معجزه نداشته باشید. اما ما به شما قول می دهیم که از نتایجی که در دراز مدت به دست می آید شگفت زده خواهید شد!

شما می دانید چه چیزی زمان تاثیر را تعیین می کند صدها آیا این یک چالش بوده است؟

بسیاری از چیزهای مکمل و حواس پرتی. آره؛ نکات مختلفی وجود دارد که راه را برای بهبود وب سایت شما باز می کند و آن را به سمت موفقیت و رسیدن به بالاترین استانداردهای گوگل هدایت می کند. اما موانعی نیز بر سر راه وب سایت شما قرار گرفته و کار را برای شما سخت می کند. نمونه هایی از مسائل فنی، مشکلات پیروی از قوانین گوگل و…! پس به ما این حق را بدهید که وقت سفارش نداشته باشیم صدها آن مکان را تصور کنید!

معیارهای موفقیت سئو

موفقیت به صدها اتفاقی نیست. محصول تلاش مستمر و بی وقفه است. شاید بتوانید به خودتان بگویید که در کجا می توانید زمینی را در مزرعه پیدا کنید صدها موفقیت آمیز است یا بسته؟

یه جا سوال خوبیه موفقیت به صدها یک سری ارزش دارد. اگر وب سایت شما این معیارها را دارد، از شما متشکرم. شما را در مسیر درست است!

حال سوال؛ آیا با معیارهای موفقیت سئو آشنایی دارید؟

اگر پاسخ این سوال منفی است، باید به شما بگوییم که موفقیت در سئو دارای عناصر کلیدی بسیاری است. با این روش ها عملکرد وب سایت خود را ارزیابی کنید. اگر سازگار بود، به حالت فعلی ادامه دهید تا به سطح اول گوگل برسید. اما اگر خدای ناکرده شباهت زیادی با این استانداردها و عملکرد وب سایت خود پیدا نکردید. بدانید که راه را اشتباه رفته اید و تمام آنچه تاکنون به دست آورده اید اکنون پنبه است!

مهمترین مزایای موفقیت در سئو عبارتند از:

 • بازدید سایت از گوگل را افزایش دهید
 • سطوح کلمات کلیدی را بهبود بخشید
 • افزایش قیمت و کارمزد برای تبدیل مشتریان به مشتری
 • نرخ خروج را کاهش دهید
 • تعداد صفحات مشاهده شده در هر بازدید را افزایش دهید
 • افزایش حضور عادی کاربران در سایت
 • قدرت بالا و وفاداری صفحه و دامنه
 • طرح بندی صفحات خروجی را بهبود بخشید

فراموش نکنید که سنجش موفقیت سئو بر اساس معیارهایی مانند رتبه الکسا، تعداد بک لینک سایت و … یک اشتباه کامل است. پس درگیر این فعالیت ها نشوید!

چرا سئو یک برنامه موقت نیست؟

به نظر شما ممکن است فردی با وضعیت بد مالی در یک شب میلیاردی شود؟

یک درصد؟ دو درصد؟ شاید اصلا چنین چیزی امکان پذیر نباشد!

صدها مثل یک شبه پولدار شدن. همانطور که نمی توان شب ها با نرخ صد هزار تومانی خوابید و صبح با حساب بانکی چند میلیاردی گوجه فرنگی از خواب بیدار شد، امروز نیز نمی توان فضای شبکه – باند ما را بهبود بخشید و در در بالای گوگل فردا! واقعا بهره مند شوند صدها مکان اجتناب ناپذیر است، اما نه یک شبه. اما همچنین برای مدت طولانی!

احتمالاً شما یکی از افرادی هستید که مدت زیادی تلاش کرده اید تا وب سایت خود را با سئو حرفه ای زنده کنید. اما متاسفانه پیشرفت چندانی ندیده اید و ناامید شده اید!

هر بار که احساس می کنید تلاش های شما بی نتیجه است و هنوز با بهبود وب سایت خود به جایی نرسیده اید، گوگل شما را زیر نظر دارد. صدها این مجموعه ای از تلاش های آهسته اما پیوسته است که در دراز مدت نتیجه می دهد. باید اعتماد گوگل را پیدا کنید. پس فکر نکنید که آقای گوگل شما را نمی شناسد و می خواهید او را راضی کنید. شک نکنید که گوگل رتبه های بهتری را به سایت هایی ارائه می دهد که نشان می دهد آنها برای استانداردهای بالاتر واجد شرایط هستند. باید بپرسید این مقدار چگونه اندازه گیری می شود؟

بسیار ساده؛ کا صدها یک مکان و برای مدت طولانی!

چه عواملی بر زمان بندی سئو تاثیر می گذارد؟

صدها مکانیسم خاصی ندارد. اما در عین حال از اقدامات کارآمدی تشکیل شده است که با نتایج خارق العاده همراه است. اگر می خواهید بپرسید که چقدر طول می کشد تا اقداماتی را که برای بهبود عملکرد وب سایت انجام داده ام انجام دهم و سایت خود را در گوگل بالاتر ببرم، می توانیم پاسخ شما را فقط به عنوان یک پاسخ دهیم: بستگی دارد!

آیا واقعاً می خواهید بعد از بسته شدن بپرسید که بر چه اساس است؟!

جالب است و در عین حال مهم است که بدانید تأثیر سئو یک وب سایت تحت تأثیر انواع مختلف و متفاوت است. از جمله مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قدرت وب سایت
 • بودجه
 • دانش
 • نرخ رقابتی
 • روش های بهبود استفاده شده

به عنوان مثال، اگر وضعیت سایت گوگل شما باید ۷۰ باشد، نباید انتظار داشته باشید که در یک ماه به سطح برتر برسید! مثال واضح دیگری از عوامل مؤثر بر زمان تأثیر صدها یک وب سایت باید بداند که توانایی یک متخصص سئو در بهبود رتبه وب سایت شما حرف اول را می زند. آنگاه در وسط جای خود، از هیچ چیزی آگاهی ندارید صدها شما این کار را در چارچوب سایت رقابتی خود با تمام هزینه ها و عملکرد ارتقا انجام می دهید سپرده شرکت سئو حرفه ای; نکته اصلی این است که ناراحت نشوید. در عوض، آن را در جیب شما است و شما سنگ تمام گذاشتن در توسعه وب سایت خود را! برای شروع سئو می توانید پاس کنید این لینک انجام دهید.