چند وقت یکبار می توانید مجسمه سازی جالب انجام دهید؟ – وبلاگ Credihealth


برخورد با دستگیره های عشق آسان نیست، به خصوص اگر آنقدر سرسخت به نظر برسند که برای همیشه روی شکم شما بمانند. برخی به دنبال رژیم های سخت می روند، در حالی که برخی دیگر برای مقابله با چربی های ناخواسته به فناوری روی می آورند. Coolsculpting یک فناوری غیرجراحی پیشرفته برای از بین بردن دائمی چربی های ناخواسته و سرسخت است.

Coolsculpting یک درمان و عمل مورد تایید FDA است که توسط متخصصان دارای مجوز در سراسر جهان انجام می شود. اگر به سختی می توانید با چربی های شکم خود کنار بیایید، Coolsculpting ممکن است یک گزینه عالی برای شما باشد.

CoolSculpting چگونه کار می کند؟

همه افراد بدون درمان و کمک متخصصان دارای اندام هایی با رنگ طبیعی و حجاری شده نیستند. برخی از افراد مجبورند با صرف ساعت‌ها ورزش یا رفتن به باشگاه با چربی‌های سرسخت ناخواسته مقابله کنند. دیگران در برنامه های چالش برانگیز ثبت نام می کنند تا کالری خود را کاهش دهند، اما هیچ نتیجه ای ندارند، زیرا به نظر می رسد این دستگیره های عشق برای همیشه می چسبند.

اگر فکر می کنید قبلاً همه چیز را امتحان کرده اید اما به نظر می رسد هیچ چیز عالی کار نمی کند، CoolSculpting ممکن است راه حل عالی باشد. این درمان غیرجراحی چربی های ناخواسته را منجمد می کند که منجر به ظاهری جذاب تر و باریک تر می شود. این فرآیند ایمن و بسیار موثر است و نتایج مورد نظر شما را ارائه می دهد.

راز یک روش CoolSculpting موثر انجام آن با کارشناسان کاملا مجرب و دارای مجوز است. شما می توانید بازدید کنید https://njcenterforcoolsculpting.com/ زیرا آنها به دلیل متخصصان ماهر و بسیار توصیه شده خود برای درمان CoolSculpting مشهور هستند. از آنجایی که ورزش و رژیم غذایی مکرر چربی های ناخواسته را به طور کامل از بین نمی برد، این روش غیر تهاجمی به این صورت عمل می کند:

 • CoolSculpting با استفاده از فناوری خنک کننده کنترل شده که به سلول های چربی آسیب می رساند، چربی های ناخواسته را منجمد می کند.
 • این روش غیر جراحی به پوست شما آسیب نمی رساند.
 • سلول های چربی ناخواسته به طور ایمن و موثر شکسته می شوند تا در طبیعی ترین فرآیند جذب بدن شما شوند.
 • جدای از دستگیره های عشق، می توان آن را با خیال راحت تقریباً در تمام قسمت های بدن استفاده کرد.
 • روی دسته های عشق، بیرونی ران ها، شکم، چانه دوتایی، بازوها و قسمت بالای پشت ناحیه چربی سینه بند بسیار موثر است.
 • ایمن و موثر مورد تایید FDA است و از سوزن استفاده نمی کند، بدون درد و سریع است.

چه مدت باید برای درمان مجسمه سازی جالب دیگری صبر کرد؟

بسیاری از مردم می خواهند هر چه زودتر از شر چربی های ناخواسته خود خلاص شوند. در حالی که CoolSculpting یک روش غیر جراحی است که ایمنی و اثربخشی را تضمین می کند برای مشاهده نتایج کامل تا چهار ماه زمان نیاز است. برای اطمینان از اینکه سلول‌های چربی مرده را دوباره منجمد نمی‌کنید، مهم است که از هر روش درمانی فاصله بگیرید. بدن شما نیاز به بازیابی و حذف تمام سلول های چربی آسیب دیده یا مرده برای اثربخشی درمان دارد.

به طور متوسط، افرادی که تحت CoolSculpting قرار می گیرند باید حداقل منتظر بمانند ۳۰ روز قبل از انجام عمل دیگری در نقطه ای دقیقا مشابه. فکر در انتظار ۶۰ روز برای اطمینان از اثربخشی کامل از جلسه اولیه ایده آل است.

هر فردی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و الزامات درمانی برای اثربخشی و نتایج CoolSculpting برای هر بیمار متفاوت است. به برخی توصیه می شود به دلیل مشکلات سلامتی یا وضعیت کاهش چربی قبل از رفتن به جلسه بعدی کمی بیشتر صبر کنند. در برخی موارد، درمان های متعدد برای سایر بیماران بسیار مفید است، اما یک متخصص سلامت به شما کمک می کند آماده شوید و هر درمان، نتایج و برنامه درمانی مناسب بعدی خود را درک کنید.

 • انتظار می رود جلسات CoolSculpting 25 تا ۳۰ درصد کاهش چربی ناخواسته را فراهم کند.
 • تا ۴ ماه طول می کشد تا نتایج کلی را از ناحیه تحت درمان مشاهده کنید.
 • اکثر بیماران پس از ۱ تا ۳ جلسه در هر ناحیه مورد نظر نتایج را مشاهده می کنند.
 • CoolSculpting یک برنامه یا درمان کاهش وزن نیست.
 • این درمان برای چربی های سرسختی که از رژیم غذایی و ورزش مکرر حذف نمی شوند، مناسب است.
 • CoolSculpting برای افرادی که قبل از انجام این درمان تقریباً به وزن خود نزدیک هستند ایده آل است.

مناطقی که CoolSculpting ایده آل است و بیشتر توصیه می شود:

 • شکم، شکم یا معده
 • بازگشت
 • اسلحه
 • دسته ها، پهلوها یا پهلوها را دوست داشته باشید
 • اوج ها
 • زیر چینی شما

بهترین بخش در مورد CoolSculpting این است که به روزهای بهبودی نیاز ندارد. می توانید فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید و پس از درمان به سر کار خود بازگردید. همچنین پس از درمان نیازی به تزریق، دارو یا مکمل نیست.

از نظر فنی، این درمان تقریباً برای همه کسانی که می خواهند تا حد ممکن را کاهش دهند ایده آل است ۱۰ پوند به وزن هدف خود وقتی صحبت از نامزدهای بالقوه برای درمان می شود، افرادی که واکنش های غیرعادی به دمای پایین دارند توصیه نمی شود که تحت این درمان قرار گیرند. همین امر در مورد مادران شیرده و باردار نیز صدق می کند.

نتیجه

هنگامی که آماده حذف تمام آن چربی های اضافی و سرسخت شدید، می توانید با مرکز توصیه شده ای که CoolSculpting را انجام می دهد، مشورت کنید. این درمان نتایج دائمی تضمین شده ای را در نواحی مورد نظر بدون جراحی، ساعات طولانی جلسات درمانی و استراحت ارائه می دهد. اگر کاندیدای عالی هستید، همین امروز با متخصص خود مشورت کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر