چه زمانی باید در مورد انبوه های خود با پزشک مشورت کنید؟ – وبلاگ Credihealth


شمع یک مشکل گسترده است و علائم بیماری می تواند هر کسی را تحت تاثیر قرار دهد. بواسیر یا بواسیر می تواند یک مشکل جدی باشد که نیاز به توجه فوری دارد. وریدهای متورم و ملتهب در رکتوم و مقعد نشان‌دهنده وجود انبوه هستند. اگرچه به نظر می رسد این شرایط سرگرم کننده است و چندین شوخی در مورد آن وجود دارد، اما واقعیت همیشه اینطور نیست.

درد توده می تواند طاقت فرسا باشد، باعث ناراحتی و توقف فعالیت های روزانه شود. اگر درد غیر قابل تحمل شد با پزشک مشورت کنید. هیچ کس نمی داند علائم انبوه تا چه مدت ادامه خواهد داشت. توده های کوچکتر را می توان در خانه با روش های طبیعی درمان کرد. اما به گفته دکتر Dipesh Thacker، بالا متخصص درمان شمع در بوجاگر در هنگام نشستن روی صندلی توالت، علائم شمع‌ها شدید، تکرار می‌شوند یا خون از مقعد شما چکه می‌کند، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید.

دکتر. دیپش تاکر این بیمارستان را برای ترویج درمان آیورودا، یکی از قدیمی ترین و قدیمی ترین سیستم های پزشکی جهان، تأسیس کرد. ما در مدیریت و درمان بیماری‌های حاد و مزمن آنورکتال مانند شمع، شقاق آنورکتال، فیستول آنورکتال و آبسه آنورکتال تخصص داریم. در بیمارستان آکشار، ما در تلاش هستیم تا با ترکیب رویکردهای درمانی جامع با پروتکل های درمانی اثبات شده علمی، خدمات مراقبت های بهداشتی جامع و موثر ارائه دهیم.

بیمارستان پیشرفته ما مجهز به پیشرفته ترین ابزارهای تشخیصی، تکنولوژی روز و تجهیزات پزشکی است تا ما را قادر سازد با کمترین عوارض جانبی و عود ممکن به نتایج شگفت انگیزی دست یابیم. در عمل پزشکی، ما به بالاترین هنجارهای اخلاقی و شفاف پایبند هستیم.

از نظر بهداشتی و بهداشتی خیلی خاص هستیم. ما به رضایت و ایمنی بیماران خود اهمیت می دهیم. در طول سال ها، ما پایگاه اختصاصی بیماران را ایجاد کرده ایم که گواهی بر موفقیت ماست. اکثر بیماران ما در نتیجه ارجاع به ما مراجعه کردند. این نشان دهنده ایمان آنها به درمان ما است و ما به آن افتخار می کنیم.

در بوج، کوچ، گجرات، بیمارستان آکشار پرطرفدارترین مؤسسه مراقبت‌های بهداشتی برای درمان شمع است. پزشک ما بسیاری از بیماران را به طور موثر درمان کرده است و در تکنیک های مختلف درمانی از جمله درمان کشارا، کرایوتراپی، هموروئیدکتومی، بستن نوار لاستیکی و غیره متخصص است.

آیا در روده خود درد دارید؟

اکثر مردم از مطرح کردن موضوع کپه ها خجالت می کشند. با این حال، سکوت و به تعویق انداختن درمان ممکن است از دریافت تسکین درد جلوگیری کند. شمع یک مشکل گسترده است و علائم بیماری می تواند هر کسی را تحت تاثیر قرار دهد. هر بیمار مبتلا به انبوه باید بداند که بیماری او را از دیگران متمایز نمی کند.

بیماران نباید اذیت شوند زیرا هیچ پزشکی نمی خواهد در مورد بیماری آنها صحبت کند. عواقب توده ها ممکن است بسیار وحشتناک تر از آن چیزی باشد که ممکن است تصور شود. در نتیجه، توصیه می‌شود که در اسرع وقت به انبوه‌های خود توجه کنید تا هم از سلامتی و هم آرامش خود محافظت کنید.

دکترها همه چیزهایی را که یک بیمار ارائه می دهد، دیده و شنیده اند. در نتیجه، لازم نیست نسبت به موقعیت خود احساس خودآگاهی داشته باشید. تو تنها نیستی؛ هزاران نفر روزانه از بیماری های آنورکتال و سایر شرایط مشابه رنج می برند. ممکن است هر روز که درمان را به تعویق بیندازید، بیماری شما بدتر شود. هیچ کس نمی خواهد با آن مقابله کند. دکتر. تاکر، متخصص شمع درمانی در بوج، موافق است.

وقتی صحبت از انبوه می شود، با چه کسی باید مشورت کرد؟

یک پزشک عمومی می تواند در اکثر موارد انبوه را شناسایی و درمان کند. اگر علائم شدید باشد، باید با پروکتولوژیست، جراح کولورکتال یا متخصص گوارش مشورت شود. اگر درمان های اولیه علائم را از بین نبرد، متخصصان متخصص ممکن است درمان پیشرفته هموروئید را ارائه دهند، مانند:

هم برای بیماران و هم برای متخصصان، جراحی لیزر برای شمع ها یک نوع پیشرفته و توصیه شده درمان شمع است. از آنجایی که این عمل به صورت سرپایی انجام می شود، در سال های اخیر تعداد فزاینده ای از مردم آن را انتخاب می کنند. لیزر بر روی ناحیه آسیب دیده متمرکز می شود و رگ های خونی و نورون ها را در این فرآیند مهر و موم می کند. درمان غیر مداخله ای است و هیچ گونه ناراحتی یا عذابی برای بیمار ایجاد نمی کند.

بستن نوار لاستیکی – در این روش، جراح یک نوار لاستیکی مخصوص پزشکی را در اطراف پایه شمع‌ها می‌بندد تا جریان خون متوقف شود. این باعث می شود که انبوه ها به طور طبیعی کاهش یافته و بدون برجای گذاشتن بافت اسکار از بین بروند.

هموروئید داخلی با روشی به نام منگنه کردن هموروئید درمان می شود. جراحان با استفاده از یک ابزار منگنه، بافت شمع ها را برمی دارند.

علائمی که باید شما را وادار کند برای انبوه انبوه ها به دنبال مراقبت های پزشکی باشید

اگر هر یک از علائم زیر را در رابطه با وضعیت انبوه خود تجربه می کنید، با یک پزشک متخصص قرار ملاقات بگذارید:

 • اگر درد و در ناحیه مقعد برای مدت طولانی ادامه داشته باشد.
 • اگر روی دستمال توالت خون زرشکی روشن است.
 • اگر داروهای بدون نسخه علائم شما را تسکین ندهند، ممکن است لازم باشد به پزشک مراجعه کنید.
 • اگر مدفوع شما ظاهری شبیه قیر دارد، یا اگر هر بار که مدفوع می کنید دچار سرگیجه می شوید.

آیا می توان بدون مراجعه به پزشک انبوه را درمان کرد؟

اگرچه انبوهی از علائم را نمی توان به طور دائم التیام بخشید، اما می توان تا حدودی با درمان های خانگی آنها را کنترل کرد. با این حال، این تنها در صورتی کار می کند که سردرد شما هنوز در مراحل اولیه خود باشد. اگر نمی خواهید به دکتر بروید و در عوض سعی کنید وضعیت را در خانه مدیریت کنید، در اینجا چند گزینه وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 • هر روز ۱۰ تا ۱۵ دقیقه حمام نشسته بگیرید.
 • ناحیه مقعد خود را با ملایمت با آن تمیز نگه دارید.
 • از مواد شیمیایی برای پاک کردن ناحیه مقعد خود استفاده نکنید.
 • در صورت لزوم از نرم کننده های مدفوع استفاده کنید.
 • ناراحتی و علائم را می توان با اتخاذ انتخاب های سبک زندگی سالم نیز برطرف کرد.

وقتی صحبت از اجابت مزاج می شود، زور نزنید.

 • کافئین و الکل باید در حد اعتدال مصرف شوند.
 • مصرف فیبر را در رژیم غذایی خود افزایش دهید.
 • هر روز ۶-۸ لیوان آب بنوشید.
 • به محض مشاهده تورم در ناحیه مقعد، از پمادهای موضعی استفاده کنید.

نیازی به تحمل رنج های زیاد نیست. اگر درمان زودهنگام توسط متخصص مناسب دریافت کنید، می توانید زندگی راحتی داشته باشید.

«هر بیماری درمانی دارد اگر در لحظه مناسب به آن رسیدگی کنید. و انباشته ها هیچ تفاوتی ندارند، “دکتر. ثکر می گوید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر