چه مدت طول می کشد تا در Medifast وزن کم کنید؟

من سؤالات زیادی دریافت می کنم تا مشخص کنم افراد باید از نظر بازه زمانی کاهش وزن در رژیم غذایی Medifast چه انتظاری داشته باشند. مردم می‌خواهند بدانند چقدر طول می‌کشد تا شروع به کاهش وزن کنند یا تغییر و بهبودی واقعی در بدن خود ببینند. بدون دانستن شرایط شخص درگیر، پاسخ قطعی به این سوال دشوار است. اما، من می‌توانم دستورالعمل‌های کلی را بر اساس آنچه برای خودم دیده‌ام، از دیگران شنیده‌ام و در مورد مطالعات بالینی خوانده‌ام به شما ارائه کنم. من این موارد را در مقاله زیر با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

چقدر زود باید شاهد کاهش وزن واقعی در Medifast باشم؟ چه زمانی باید پوند شروع به کاهش کند؟: تعداد دقیق و چارچوب زمانی که هر کس تجربه می کند از فردی به فرد دیگر متفاوت است. با این حال، به طور کلی، اکثر افراد می توانند از سه روز تا حدود یک هفته به کتوز مبتلا شوند. کتوز جایی است که بدن شما کربوهیدرات‌هایی را که به آن عادت کرده بود دریافت نمی‌کند و بنابراین چربی‌های خود را برای سوخت روشن می‌کند. این به نظر بد می رسد، اما از نظر کاهش وزن خوب است، زیرا باعث می شود همه چیز سریعتر و چشمگیرتر پیش برود. اگر در این مورد مطمئن نیستید، می توانید از نوارهای کتونی استفاده کنید تا ببینید چقدر به این وضعیت نزدیک شده اید، اما بیشتر مردم به شما خواهند گفت که این موضوع بیش از حد نگران کننده است. به شرطی که بتوانید در هفته اول به کتوزیس مبتلا شوید، باید به زودی بعد از آن شاهد کاهش وزن و کاهش وزن باشید.

می دانم که وزن کردن هر روز می تواند وسوسه انگیز باشد، اما این واقعاً آنقدرها هم ضروری نیست. رژیم واقعاً برای شما طراحی شده است که نیازی به فکر کردن بیش از حد به آن نداشته باشید. غذای کافی برای خوردن وعده‌های غذایی رژیم مدیفاست پنج بار در روز در اختیار شما قرار می‌گیرد، در حالی که یک وعده غذایی کم‌چرب و سبز را می‌خورید که خودتان درست می‌کنید. دستورالعمل های کاملاً مشخصی در مورد این وعده غذایی کم چرب و سبز به شما داده شده است و توصیه می شود تا جایی که می توانید از آنها پیروی کنید، به خصوص در ابتدا قبل از رسیدن به حالت چربی سوزی. شما می خواهید تا جایی که می توانید سبزیجات خود را کم کربوهیدرات نگه دارید. برخی از سبزیجات (مانند ذرت شیرین و نخود فرنگی) حاوی مقدار زیادی قند هستند. اگر به دنبال نتایج سریع‌تر هستید، می‌خواهید این موارد را محدود کنید، زیرا می‌توانند باعث کند شدن شما در ابتلا به کتوزیس شوند.

اکثر افراد مبتلا به کتوز معمولاً بین ۲ تا ۵ پوند در هفته وزن کم می کنند، حداقل در دو هفته اول. پس از آن، می تواند باریک شود. البته تغییراتی در این اعداد وجود دارد. در طول مدتی که از این رژیم استفاده کردم، از هفته به هفته تغییرات زیادی دیده ام. اما به طور معمول، وقتی یک هفته کاهش وزن کم می بینم، هفته بعد کاهش وزن بسیار بیشتری خواهم داشت، به طوری که میانگین همه اینها نسبتاً یکسان است.

اگر می خواهید مقدار مشخصی از وزن خود را کاهش دهید (خواه ۱۰، ۲۰، ۳۰ یا ۵۰ پوند)، معمولاً می توانید میانگین کاهش وزن خود را در ماه انجام دهید و سپس تخمین بزنید که چقدر طول می کشد تا به آنجا برسید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید ۴۰ پوند وزن کم کنید و به طور میانگین حدود ۱۰ پوند در ماه وزن دارید، در این صورت به دنبال ۴ ماهگی هستید.

چه زمانی باید شروع به دیدن برخی از تفاوت‌ها در ظاهر و نحوه تناسب لباس‌هایم در Medifast کنم؟: بدیهی است که نگرش اکثر مردم نسبت به این سؤالات «هر چه زودتر بهتر» است. هیچ‌کس نمی‌خواهد کاری را که قرار است انجام دهد انجام دهد و سپس تغییراتی را در مقیاس و نحوه تناسب لباس‌های ما مشاهده نکند. بعد از یک هفته چند لباس گشادتر و تغییر در ترازو دیدم. و این تغییرات در طول زمان بر روی خود ایجاد شد به طوری که نتیجه نهایی بیشتر و چشمگیرتر شد. و، دیدن این نتایج سریع می تواند مهم باشد، زیرا اطمینان دارید که این واقعاً ممکن است کار کند و شما را تشویق می کند که به راه خود ادامه دهید.

اما، گاهی اوقات آنقدر روی این موضوع متمرکز می‌شویم که فرآیند را به فرآیندی تبدیل می‌کنیم که لذت‌بخش نیست. نیازی نیست به خودتان فشار بیشتری وارد کنید. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که این رژیم برای کارآمدی طراحی شده است. اگر دستورالعمل ها را دنبال کنید و غذا را بخورید، باید بتوانید به کتوزیس مبتلا شوید. هنگامی که این اتفاق می افتد، شما باید شروع به دیدن نتایجی کنید که همه ما می خواهیم.

اما، شما می توانید از راه های دیگری نیز به خود کمک کنید. اضافه کردن حتی کمی حرکت اضافی مطمئناً نمی تواند صدمه ای داشته باشد. همانطور که گفتم، در ابتدا نتایج نسبتاً سریعی گرفتم. لباس‌هایم بیشتر از بین می‌رفت و ترازو چیزی را که می‌خواستم ببینم نشان می‌داد. اما، من آن خطوط طولانی و لاغر را که همیشه می خواستم شروع نکردم تا زمانی که فقط کمی ورزش به آن اضافه کردم. داشتن ظاهری براق و متناسب برای من مهمتر از آنچه که ترازو می گوید، شده است.

با این حال، من درک می کنم که همه ما به دنبال نتایج سریع هستیم. تجربه من این است که نتایج Medifast بلافاصله پس از رسیدن به کتوز به دست می آید. اگر بتوانید در این حالت بمانید، کاهش وزن باید ادامه یابد، اگرچه ممکن است پس از چند هفته اول کاهش یا کاهش یابد. با این حال، ورزش می تواند به ظاهر بدن شما کمک شایانی کند. یک وزن کمتر با بدنی که تن نشده است، مسلماً به تمام پتانسیل خود نمی رسد. شما نیازی به انجام کار نامطلوب ندارید. تنها پیاده روی در حالی که وزنه های دستی را در دست بگیرید مطمئناً مهم است. کل ایده این است که تغییرات کوچکی ایجاد کنید که بتوانید با آنها زندگی کنید و عادات جدیدی ایجاد کنید. این زمانی است که نتایج واقعی و تغییرات واقعی حداقل به نظر من شروع می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر