چک لیست انطباق HIPAA – بلاگ Credihealth


اگر در ایالات متحده زندگی می کنید، باید بدانید که HIPAA چیست. این مخفف قانون قابل حمل و پاسخگویی بیمه سلامت است. HIPAA یک قانون فدرال است که از اطلاعات حساس بیماران محافظت می کند و از حریم خصوصی بیمار محافظت می کند. از آنجایی که حریم خصوصی بیماران و حفاظت از اطلاعات آنها بخشی از اخلاق پزشکی است. بنابراین، واقعاً ضروری است که اطمینان حاصل شود که هر سازمان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی، اعم از بیمارستان ها، شرکت های بیمه و یا مشاغل مرتبط با این سازمان ها، با HIPAA مطابقت دارد.

منظور از انطباق با قانون قابل حمل و پاسخگویی بیمه سلامت (HIPAA) چیست؟

انطباق با HIPAA رویه‌ای است که کارکنان مراقبت‌های بهداشتی، شرکت‌های بیمه، بیمارستان‌ها و سایر نهادها باید برای اطمینان از حفاظت از اطلاعات بهداشتی محافظت‌شده (PHI) دنبال کنند. کارکنانی که در سازمان‌هایی که با اطلاعات حفاظت شده سلامت (PHI) سروکار دارند، باید آموزش HIPAA را طی کنند. و قانون حفظ حریم خصوصی HIPAA تضمین می کند که هر سازمانی که با PHI سر و کار دارد از الزامات آموزشی HIPAA آگاه است.

نتایج چشمگیر در مورد تجاوز به انطباق HIPPA

برای ساکنان ایالات متحده آمریکا، رعایت HIPPA بسیار مهم است. دلایل زیادی وجود دارد که یک مقیم ایالات متحده باید از قوانین و مقررات HIPPA پیروی کند زیرا قوانین متعددی به شدت برای پیروی از HIPPA وضع شده است.

اگر در شرکتی کار می کنید که موظف به پیروی از HIPPA است، لازم است که شما به شدت از موافقت HIPPA پیروی کنید. علاوه بر این، اگر از شرایط و ضوابط پیروی نمی کنید، باید اتهامات سختی علیه شما و شرکتتان وجود داشته باشد، حتی اگر شما و شرکتتان از قرارداد PHI پیروی کنید.

برای کارمندانی که در ایالات متحده کار می کنند، رعایت قوانین و مقررات HIPPA یک الزام نهایی خواهد بود، در غیر این صورت اتهامات علیه شما و شرکت شما می تواند به ترتیب سنگین باشد. برخی از شرکت‌هایی که از الزامات PHI پیروی می‌کنند، هنوز در معرض خطر بزرگی هستند که دستگیر شوند و بعداً به‌شدت هزینه دریافت کنند.

برای مواردی که از مقررات HIPPA پیروی نمی کنند

لازم به ذکر است که با عدم رعایت قوانین و مقررات HIPPA باید برخورد جدی شود. در ایالات متحده، بیمه های درمانی و سایر مقامات مراقبت های بهداشتی بسیار سخت گیر هستند و آنها موظف به انجام اقدامات سختگیرانه هستند. به طور جدی باید توجه داشت که ناآگاهی از قوانین و مقررات HIPPA نمی تواند دفاع موجهی در برابر محدودیت های شدید برای تخلفات HIPPA تلقی شود.

اداره حقوق شهروندی یک بخش شناخته شده است و دغدغه اصلی آنها رسیدگی به قوانین و مقررات به ویژه در مورد غیرنظامیان است. اگر شخصی سهوا یا عمداً اهمیت رعایت HIPPA را نادیده بگیرد، باید جریمه های سنگینی توسط دفتر حقوق شهروندی صادر شود. در حالی که نقض شرایط و ضوابط PHI می‌تواند منجر به اتهامات جنایی شدیدتر و دیوانه‌کننده‌تر شود

چرا رعایت HIPAA مورد نیاز است؟

با توجه به HHS (خدمات بهداشت انسانی)، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سایر بخش هایی که با PHI سروکار دارند، اکنون به سمت عملیات های کامپیوتری مانند کامپیوتری می روند. ورود دستور پزشک (CPOE) سیستم ها، پرونده الکترونیک سلامت (EHR)، علاوه بر این، رادیولوژی، داروسازی، و شیوه های آزمایشگاهی. با این شیوه های رایانه ای، انطباق با HIPAA به خوبی مورد نیاز است. به طور مشابه، بیمه‌گران سلامت دسترسی به ادعاها و همچنین مدیریت مراقبت و درخواست‌های سلف سرویس را اعطا می‌کنند. اگرچه همه این فرآیندهای الکترونیکی خودکار کارایی و جریان را افزایش می دهند، اما خطرات ایمنی مربوط به داده های مراقبت های بهداشتی را نیز افزایش می دهند.

این قانون امنیتی برای محافظت از حریم خصوصی اطلاعات بهداشتی شخصی و در عین حال محرمانه بودن آن، مؤسسات مربوطه را قادر می‌سازد تا فناوری‌های جدیدی را برای ارتقای کیفیت و اثربخشی مراقبت از بیمار معرفی کنند. قانون امنیتی به گونه ای طراحی شده است که به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا به سازمان اجازه دهد تا سیاست ها، سیستم ها و فناوری هایی را اجرا کند که متناسب با اندازه مرکز، ترکیب سازمانی و خطرات e-PHI برای بیماران و مصرف کنندگان است.

هر سازمان مرتبط باید مطمئن شود که با HIPAA مطابقت دارد. برای هر سازمانی که تحت قانون مسئولیت‌پذیری و حمل و نقل بیمه سلامت (HIPAA) قرار دارد، توصیه می‌شود چک لیست انطباق HIPAA 2021 ما را بررسی کنید تا تضمین کنید که سازمان مذکور الزامات HIPAA را برای محرمانگی و حفاظت از اطلاعات بهداشتی محافظت‌شده (PHI) برآورده می‌کند. .

  • دسترسی داشته باشید که کدام یک از گزارش ها و ارزیابی های سالانه مورد نیاز برای شرکت شما اعمال می شود.
  • انجام ممیزی ها و ارزیابی های مورد نیاز، تجزیه و تحلیل نتایج و مستندسازی کاستی ها.
  • برنامه های مرمت خود را مستند کنید، طرح ها را عملی کنید، آنها را به صورت دوره ای ارزیابی کنید و در صورت نیاز به روز رسانی کنید.
  • اگر تیم قبلاً این کار را انجام نداده است، یک مدیر انطباق، محرمانگی و/یا امنیت HIPAA تعیین کنید.
  • تضمین کنید که مدیر منتخب انطباق HIPAA آموزش HIPAA را در پایان سال برای همه کارگران برگزار می کند.
  • اطمینان حاصل کنید که آموزش HIPAA و گواهینامه کارکنان از استراتژی ها و طرح های HIPAA مستند هستند.
  • برای در نظر گرفتن انطباق با HIPAA و بررسی سالانه BAA، بررسی لازم را در شرکای تجاری انجام دهید.
  • بررسی فرآیندهای کارکنان برای گزارش تخلفات و نحوه گزارش تخلفات به HHS OCR.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر