چگونه از لوب خود در طول کشش محافظت کنیم – بلاگ Credihealth


کشیدن گوش ها در حالی که آنها را نرم، انعطاف پذیر و محافظت می کند، هنری است. قبل از شروع کشش لوب های خود، باید مطمئن شوید که با این روند آشنا هستید.

شروع فرآیند کشش

اکثر مردم با سوراخ کردن گوشواره معمولی شروع می کنند که مدتی است بهبود یافته است. در این صورت می توانید با کوچکترین کیت استارتر مخروطی شروع کنید. این یک برانکارد مخروطی است که فقط کمی بزرگتر از یک گوشواره معمولی است.

اگر سوراخ گوش تازه دارید، ممکن است بخواهید یک سنج حتی کوچکتر روی آن انتخاب کنید.

حرکات کششی آهسته بهترین کار برای جلوگیری از پارگی شدید و عفونت است. کشش خیلی سریع می تواند باعث ایجاد اسکار شود و ممکن است از بهبود صحیح و یکنواخت گوش جلوگیری کند.

لوب های کشیده خود را چقدر بزرگ می خواهید؟

بیشتر مردم تصوری تقریبی از این دارند که چقدر بزرگ می خواهند لاله گوش کشیده شده بودن. بسیاری از افراد سفر کششی خود را شروع می کنند و چند سال بعد می خواهند گوش هایشان به اندازه استاندارد پیرسینگ بازگردد. برای اینکه این کار انجام شود، باید به حدود ۱۰ میلی متر یا کمتر بچسبید، هنگامی که دوشاخه یا تونل را بعد از چند ماه بردارید، اندازه سوراخ کننده تقریباً معمولی خواهند بود.

اگر تصمیم دارید خیلی سریع کشش دهید، به جای کشش پوست، گوش را پاره خواهید کرد. تفاوت این است که یک گوش پاره شده احتمالاً همیشه برای یک گوشواره معمولی کمی بیش از حد بزرگ می ماند.

روش کشش

مخروطی فولادی یا شیشه ای رایج ترین و توصیه شده ترین ماده برای استفاده است. اندازه نهایی مورد نظر شما در یک انتها و طیفی از اندازه های کوچکتر بین نقطه شروع و پایان خواهد بود. و همانطور که از نامش پیداست مخروطی است. مخروطی‌ها معمولاً برای کشش‌های کوچک‌تر، تا حدود ۶ میلی‌متر استفاده می‌شوند، اگرچه می‌توانید موارد بزرگ‌تر را نیز پیدا کنید. بسیاری از مردم از مخروط به عنوان جواهرات استفاده می کنند، اما آنها به سادگی ابزاری برای کشیدن گوش شما هستند.

باید مخروطی را روغن کاری کنید. این کار باعث می شود که راحت تر از سوراخ سوراخ کننده گوش خود بلغزانید. همچنین به لوب گوش اجازه می دهد تا راحت تر کشیده شود. از وازلین پرهیز کنید و از چیزی مانند روغن Bitmain E، روغن جوجوبا یا مومیایی های کشسان با فرمول خاص استفاده کنید.

به آرامی مخروطی را وارد کنید، ضروری است که عجله نکنید. برای قرار دادن مخروط خود، ابتدا باید مخروطی را از جلو فشار دهید، سپس آن را به آرامی از پشت بکشید، سپس از جلو فشار دهید و سپس از پشت بکشید. و به همین ترتیب تا زمانی که مخروطی به جایی که شما به آن نیاز دارید برسد.

[highlight color=”yellow”]همچنین بخوانید: آیا هدفون داخل گوش می تواند باعث عفونت شود؟ نکاتی برای استفاده ایمن بیاموزید[/highlight]

این کار را به آرامی انجام دهید

مهمترین راه برای محافظت از لوب خود در طول کشش این است که آن را به آرامی انجام دهید. شما به دنبال پاره کردن پوست نیستید، بلکه به دنبال کشش ملایم هستید. بین افزایش سایز ۴ تا ۶ هفته صبر کنید. این به لوب های شما بهترین شانس را برای حداقل مشکلات می دهد و اطمینان حاصل می کند که لوب ضخیم و سالمی دارید – اگر می خواهید بعداً سایز بزرگتری داشته باشید ایده آل است.

در طول کشش لوب شما هرگز خونریزی نخواهد داشت مگر اینکه پاره شده باشد. به طور معمول یک احساس سوزن سوزن شدن خفیف وجود خواهد داشت. هر چیزی بیشتر هشدار شما برای توقف و صبر است.

و در نهایت، همیشه به یاد داشته باشید که لوب کشیده خود را تمیز نگه دارید. نمک دریا دو بار در روز برای هفته اول خیس می شود و سپس محلول مراقبت از گوش برای هفته های بعد.

مواد مناسب برای لوب های کشیده تازه

در حالی که ممکن است برای گذاشتن یک استخوان، چوب یا شاخ یا تونل بسیار هیجان‌زده باشید، باید برای یک لحظه آن را ترک کنید. در طول کشش لبه های خود، توصیه می شود از فولاد یا شیشه استفاده کنید، اگرچه می توانید طیف وسیعی از مخروطی های اکریلیک با کیفیت بالا را نیز پیدا کنید.

دلیل این توصیه این است که مواد آلی متخلخل هستند. و در یک کشش تازه، گوش شما احتمالا مقداری مایع لنفاوی نشت می کند. مواد آلی، مانند استخوان، احتمالا این را جذب می کنند. و این می تواند منجر به عفونت شود. با این حال، فولاد و شیشه غیر متخلخل هستند، به این معنی که به راحتی تمیز می شوند و هیچ یک از مایع لنفاوی را جذب نمی کنند.

مراقبت های بعد

مراقبت های بعدی برای لوب های کشیده شما باید چیزی باشد که به آن توجه زیادی داشته باشید. انجام ماساژ با روغن بهترین راه برای اطمینان از حفظ سلامت لوب بیمار است. این ماساژهای روغنی به شکستن هرگونه بافت اسکار کمک می کند و گردش خون سالم را در پوست تقویت می کند. می توانید از روغن جوجوبا، روغن زیستی یا روغن ویتامین E استفاده کنید، زیرا همه اینها روغن های دوستدار پوست هستند. حداقل پنج دقیقه را به ماساژ لوب خود اختصاص دهید و سعی کنید حداقل یک بار در هفته این کار را انجام دهید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر