چگونه با روش های آسان قارچ ناخن پا را به طور موثر رفع کنیم – بلاگ Credihealth


درمان قارچ ناخن پا یک مبارزه است. قارچ ناخن پا تقریباً سه ماه طول می کشد تا از بین برود حتی زمانی که برای درمان اضافی می روید. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا به قارچ ناخن پا مبتلا می شوید؟ این عمدتا به این دلیل است که کفش‌های ما همیشه کثیف هستند و هاگ‌های قارچی می‌توانند به معنای واقعی کلمه در هر چیزی وجود داشته باشند.

در زیر چند روش موثر برای درمان قارچ ناخن پا آورده شده است. مراجعه به پزشک تنها زمانی ضروری است که قارچ ناخن پا دردناک شود و فکر می کنید که به کل ناخن پا آسیب می رساند. بسته به راحتی کاربر می توانید هر درمانی را انتخاب کنید.

لیزر برای قارچ ناخن پا

اگر واقعاً به زودی عروسی دارید و می خواهید ظاهر خوبی داشته باشید، به فکر انجام یک جلسه لیزر برای درمان قارچ ناخن پا باشید. این سریعترین درمان برای ریشه کن کردن قارچ است. با این حال، برای اجرای این فرآیند باید پول زیادی داشته باشید.

دو نوع لیزر درمان قارچ ناخن پا وجود دارد. لیزر گران قیمت آن لیزر سرد است که تنها چند دقیقه طول می کشد تا قارچ ناخن پا از بین برود. گزینه دوم درمان قارچ ناخن با لیزر داغ است. برای کودکان، افراد مسن و زنان باردار توصیه نمی شود. درمان قارچ ناخن پا تقریباً ۴ هفته طول می کشد.

شما می توانید در مورد لیزر درمانی به طور مفصل از متخصصان مختلف مانند Dr. رون همه چیز را در مورد لیزر درمانی برای درمان قارچ ناخن پا پوشش داده است، از آنجا که درک درمان برای شما بسیار آسان تر است.

همچنین دستگاه های لیزر خانگی زیادی وجود دارد که می توان از آنها به عنوان لیزر درمانی برای رفع قارچ استفاده کرد.

با این حال، روش معمولی از نظر هزینه بسیار گران است.

با استفاده از پراکسید هیدروژن برای قارچ ناخن

پراکسید هیدروژن همچنین به عنوان یک عامل سفید کننده عالی عمل می کند و دارای خواص ضد قارچی و ضد عفونی کننده است که قطعا به افرادی که قارچ ناخن پا دارند کمک می کند تا از شر آن خلاص شوند.

همچنین، مهم است که بدانید که نباید پراکسید هیدروژن را بیش از غلظت ۳ درصد استفاده کنید. و همچنین، همیشه سعی کنید پراکسید هیدروژن را با آب رقیق کنید تا اثر شدید پراکسید هیدروژن را کاهش دهید زیرا بهترین کاربرد ممکن خیس کردن پا با محلول پراکسید هیدروژن و آب است.

همچنین، اگر می خواهید پراکسید هیدروژن را مستقیماً روی قارچ ناخن پا بزنید، می توانید از پراکسید هیدروژن ۳۵ درصد نیز استفاده کنید، اما باید مطمئن شوید که از تماس آن با پوست اطراف ناخن خودداری کنید.

علاوه بر این، می‌توانید از پراکسید هیدروژن ۳۵ درصد برای رقیق‌سازی استفاده کنید، اما باید مقدار آن را بسیار کم و مقدار آب را بالا نگه دارید تا نتایج بهتر و مطمئن‌تری از فر کردن قارچ ناخن داشته باشید.

برای استفاده از آن به بهترین روش ها و به بهترین نسبت، دانستن تکنیک ها یا روش های مناسبی که می توانید برای آن ها بگویید بسیار مهم است. رون اطلاعات زیادی را به اشتراک گذاشته است که به راحتی می توان آنها را دنبال کرد درمان قارچ ناخن پا با پراکسید هیدروژن و بهترین و مطمئن ترین نتایج ممکن را دریافت کنید.

مکمل ها و دارو برای رفع قارچ

می توانید قارچ ناخن پا را از طریق درمان های داخلی درمان کنید. با کار بر روی سیستم ایمنی بدن و اجازه دادن به بدن برای تمیز کردن قارچ ناخن پا به تنهایی امکان پذیر است.

بسیاری از مکمل ها به طور انحصاری برای درمان قارچ ناخن پا یا هر عفونت پوستی دیگر طراحی شده اند. آنها ممکن است حاوی پروبیوتیک ها، تقویت کننده های ایمنی، ترکیبات ضد التهابی و آنتی اکسیدانی باشند. این مکمل‌ها بدن شما را قوی‌تر می‌کنند و قارچ ناخن پا را به صورت داخلی درمان می‌کنند.

کرم های موضعی

کرم های موضعی یک درمان خارجی برای قارچ ناخن پا هستند. بسیاری از افراد مصرف این کرم ها را برای درمان قارچ ناخن ترجیح می دهند. اینها به اندازه لیزر یا مکمل موثر نیستند و برخی از پزشکان ممکن است آن را با خیساندن پا تجویز کنند. یا ممکن است یک کرم موضعی را در حالی که دوز داخلی مصرف می کنید به برنامه روزانه خود اضافه کنید.

استفاده از جوش شیرین برای قارچ ناخن

جوش شیرین یک درمان موثر برای قارچ ناخن خواهد بود. شما می توانید آن را به عنوان یک درمان خانگی برای قارچ ناخن بشمارید. جوش شیرین ماهیتی قلیایی دارد و تقریباً سه ماه طول می کشد تا قارچ ناخن پا درمان شود. برای بهترین نتیجه می توانید خمیری از جوش شیرین درست کنید و آن را به طور مرتب روی ناخن پای خود بمالید.

استفاده از سرکه سیب برای قارچ ناخن

سرکه سیب یک درمان موثر برای قارچ ناخن است. این یک محیط اسیدی در اطراف قارچ ناخن ایجاد می کند و رشد اسپورهای قارچ را دشوار می کند. می توانید پاها را خیس کنید، اسپری درست کنید یا با تهیه خمیر جوش شیرین و سرکه سیب آن را بمالید. تقریباً پنج ماه طول می کشد تا قارچ ناخن پا با سرکه سیب درمان شود.

سفید کننده برای قارچ ناخن

استفاده از سفید کننده به عنوان درمان قارچ ناخن استثنایی است. لازم نیست زیاد نگران آن باشید، زیرا به پوست آسیبی نمی رساند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را با آب مخلوط کرده و پاهای خود را در آن خیس کنید. تقریباً پنج یا شش ماه طول می کشد.

ترکیبی از اسانس ها

اسانس ها در درمان قارچ ناخن پا بسیار موثر هستند. چندین روغن ضروری از روغن درخت چای گرفته تا روغن جوجوبا وجود دارد که می توانید هر روغنی را که دوست دارید انتخاب کنید. آن را با روغن حامل مخلوط کنید، هر روز آن را بمالید و منتظر نتیجه باشید. روغن‌های ضروری می‌توانند برای پوست خشن باشند، اما بهترین بخش رطوبت است، رطوبتی که ناخن پا را در طول درمان تغذیه می‌کند.

نتیجه

قارچ ناخن پا قطعا مشکلی زشت و آزاردهنده است. و در صورت عدم مراقبت صحیح می تواند به کل ناخن سرایت کند.

بنابراین، بهترین راه برای از بین بردن سریع چنین قارچی روی ناخن، استفاده از هر دو روش خانگی و داروهای ایمن و خاص پس از مشورت با پزشک است.

علاوه بر آن، باید به درستی از رژیم غذایی خود نیز مراقبت کنید، زیرا اگر رژیم غذایی شما مناسب و مغذی نباشد، نتایج ممکن است بیش از حد معمول زمان بر باشد. و همچنین، یک رژیم غذایی مناسب همچنین ایمنی شما را بهبود می بخشد و در نتیجه از هر نوع مصرف خودداری می کند عفونت ناخن در آینده.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر