چگونه بریس ها می توانند فرم صورت شما را بهبود بخشند؟ – وبلاگ Credihealth


استفاده از بریس ها بیشتر از صاف کردن دندان هاست. علاوه بر این، شامل برقراری مجدد ارتباط بین قوس بالا و پایین است تا امکان تراز مناسب دندان فراهم شود. تراز کردن دندان ها و فک ها می تواند تأثیر مطلوبی بر فرم و ویژگی های صورت شما داشته باشد. اگر وضعیت شما متوسط ​​است، مانند فاصله خفیف یا شلوغی، لبخند شما ممکن است تنها تغییر قابل توجه در صورت شما باشد.

با این حال، در موارد شدیدتر، مانند آندربایت یا اوربایت، عدم تعادل فک می تواند تأثیر منفی بر ظاهر صورت داشته باشد. دریافت کمک از یک متخصص ارتودنسی که در ایجاد تعادل عملکرد و زیبایی شناسی خبره است، به این معنی که آنها دانش و تخصص لازم برای اصلاح ناهماهنگی را به گونه ای دارند که به نفع سلامت و ظاهر دندان شما باشد.

بریس های دندانی چیست؟

بریس های دندانی تکنیکی است که توسط ارتودنتیست ها برای صاف کردن و صاف کردن دندان ها به منظور بهبود عملکرد یا ظاهر آن ها استفاده می شود. علاوه بر این، بریس ها به شما کمک می کنند تا سلامت دهان و دندان را در طولانی مدت حفظ کنید. علاوه بر این، آنها می توانند غذا خوردن را رضایت بخش تر کنند.

بریس ها به دندان های شما فشار وارد می کنند و به تدریج آنها را در جهت دلخواه حرکت می دهند. با اعمال فشار، استخوان‌های فک شما جابه‌جا می‌شوند و به دندان‌ها و ریشه‌های آن‌ها اجازه مهاجرت می‌دهند.

اگر پوزخند شما کمتر از حد ایده آل است، ممکن است فکر کنید که فرصت خود را از دست داده اید. به هر حال، اکثر مردم در سال های جوانی یا نوجوانی بریس دریافت می کنند. با این حال، سن شما در این شرایط مهم نیست. بسیاری از افراد نیز می توانند از درمان ارتودنسی بهره مند شوند.

با این حال، داشتن دندان ها و لثه های سالم بسیار مهم است. در صورت ابتلا به بیماری جدی لثه یا از دست دادن دندان ممکن است به دست آوردن بریس های دندانی غیرممکن باشد. زیاد دندانپزشک در دریاچه جنوبی، Cockburn Central، Samson و Munster در استرالیای غربی متخصص در ارتودنسی هستند که می توانند تصمیم بگیرند که آیا شما کاندید مناسبی برای بریس های دندانی هستید یا خیر.

مال اکلوژن چیست؟

مال اکلوژن یک دلیل رایج برای بیمارانی است که فوراً از بریس استفاده می کنند. زمانی اتفاق می افتد که فک و دندان ها نامرتب باشند. چندین نوع رایج مال اکلوژن وجود دارد که می توان آنها را به شرح زیر طبقه بندی کرد:

اپن بایت

هنگامی که اپن بایت دارید، دندان های جلویی شما با هم تماس ندارند. هنگامی که می خواهید لب های خود را ببندید، باید آنها را باز کنید تا روی دندان ها قرار گیرند.

این منجر به چهره ای بلند و مشکلات قابل توجهی در ارتباط و غذا خوردن می شود. گرفتن بریس دندان‌های جلو را در تماس قرار می‌دهد، لبخند و عملکرد شما را بهبود می‌بخشد و همچنین گونه‌هایی را که همیشه می‌خواستید در اختیار شما قرار می‌دهد.

اوربایت

این نوع دیگری از مال اکلوژن است که در آن بریس ها خط فک را بهبود می بخشد. چانه «ضعیف» و گونه‌های فرورفته زمانی ایجاد می‌شود که دندان‌های بالایی خیلی جلوتر از دندان‌های پایین بیرون بزنند، چانه «ضعیف» و گونه‌های فرورفته ایجاد می‌شود.

با کمک به هم قرار گرفتن مناسب قوس ها و تراز کردن نیش، نمایه صورت متعادل تری ایجاد می کند و چانه و خط فک را تقویت می کند.

آندربایت

آندربایت زمانی اتفاق می افتد که دندان های پایینی جلوتر از دندان های بالایی قرار گیرند. این منجر به بیرون آمدن فک پایین می شود. تفاوت صورت شما قبل و بعد از بریس در این شرایط می تواند نسبتاً محسوس باشد.

اصلاح عدم تعادل بین فک بالا و پایین و نحوه تماس دندان ها و فک ها باعث می شود نیمه پایینی صورت شما هماهنگ تر شود. در نتیجه ویژگی‌های شما نرم‌تر و متناسب‌تر به نظر می‌رسند.

بریس ها شکل صورت را بهبود می بخشند

پس از برداشتن بریس‌ها، بهبود ظاهر صورت برای صاف کردن دندان‌ها و تراز کردن فک طبیعی است. با این حال، تغییرات در نمایه و ظاهر صورت بخشی عمدی از درمان در شرایط خاص است.

از جمله نتایج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهبود تقارن صورت

با متعادل کردن نقطه کانونی ویژگی‌ها، دندان‌های صاف و پوزخند هم‌تراز می‌توانند اغلب صورت شما را متقارن‌تر نشان دهند.

بهبود مشخصات چهره

نمایه صورت اغلب ناحیه ای از صورت است که بیماران بیشترین بهبود را در ظاهر خود مشاهده می کنند. این به این دلیل است که درمان آندربایت، اورجت و اوربایت به تنظیم مجدد فک و لب فوقانی کمک می کند. این ممکن است در نهایت خط فک را دوباره تعریف کند و ویژگی ها را نرم کند.

گونه های خود را متمایزتر کنید

مشکلات خاص ارتودنسی، مانند فاصله و مال اکلوژن، ممکن است منجر به اختلالات استخوان فک و گونه شود.

ازدحام بیش از حد می تواند خط فک شما را برجسته کند، در حالی که فاصله ناهموار باعث فرو رفتن استخوان گونه شما می شود. ارتودنتیست ها ممکن است بریس های شفاف را برای بهبود ساختار استخوان گونه و فک توصیه کنند. گونه های شما ممکن است مشخص تر به نظر برسند، که برای ایجاد لبخندی زیبا ایده آل است.

Jawline را اصلاح کنید

اوربایت و آندربایت می تواند باعث بیرون زدگی فک به بیرون به شکلی غیرجذاب شود. علاوه بر این، فک های نامرتب باعث ایجاد مشکل مفصل گیجگاهی فک پایین می شود که با درد و ناراحتی شدید مشخص می شود.

بریس ها با فشار دادن به رباط هایی که دندان ها را به استخوان فک متصل می کنند، عمل می کنند. همانطور که براکت ها و سیم ها جادوی خود را انجام می دهند، فک را دوباره مرتب می کنند. بریس ها یک گزینه درمانی عالی TMJ (مفصل گیجگاهی فکی) هستند که خط فک شما را نیز بهبود می بخشد.

افکار نهایی

درمان های ارتودنسی خیلی بیشتر از صاف کردن دندان ها انجام دهید. علاوه بر این، بریس ها می توانند به بهبود ظاهر خط فک، استخوان گونه و تقارن صورت شما کمک کنند. معاینه دندان های خود توسط متخصص ارتودنسی به شما ایده ای از نوع تحول زیبایی را می دهد که می توانید از این روش انتظار داشته باشید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر