چگونه بهترین پارچ آب را انتخاب کنیم – وبلاگ Credihealth


آب برای ما بسیار خوب است اما واقعاً می تواند به اندازه کیفیت آبی باشد که می نوشید. گاهی اوقات، کیفیت آب لوله کشی عالی نیست. ممکن است انواع رسوبات و مواد شیمیایی در آب وجود داشته باشد، اما ممکن است طعم افتضاحی نیز داشته باشد.

اگر متوجه شدید که برای نوشیدن آب مشکل دارید، ممکن است یک پارچ آب فیلتر شده برای کمک به شما در نظر بگیرید. این نکات را برای انتخاب بهترین پارچ تصفیه آب بررسی کنید.

چه چیزی را فیلتر می کند؟

منظور از آب است سالم برای شما اما شما همچنین می خواهید کیفیت آب خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آبی نمی نوشید که واقعا ممکن است برای شما خوب نباشد. اینجاست که یک پارچ آب فیلتر شده وارد می شود.

این پارچ‌ها معمولاً برای فیلتر کردن موارد بسیار خاص طراحی شده‌اند، بنابراین همیشه مطمئن شوید که دقیقاً چه چیزی را فیلتر می‌کند. یک نشانه خوب برای جستجو این است که آیا شرکت پارچ بخشی از انجمن کیفیت آب است یا خیر، اما گاهی اوقات لازم است عمیق تر نگاه کنید.

به دنبال پارچ های فیلتر شده باشید که به حذف یا کاهش مواردی مانند فلزات سنگین، آلاینده ها و سایر آلاینده ها کمک می کند.

خود فیلتر

همیشه به فیلتر نگاه کنید و با کارهایی که انجام می دهد و مدت زمان ماندگاری آن نیز آشنا باشید. تو می توانی این لیست از بهترین پارچ های فیلتر آب را بررسی کنید برای چند ایده عالی از پارچ ها که واقعا سعی می کنند بهترین فیلترها را داشته باشند.

به دنبال استانداردها و گواهینامه NSF/ANSI باشید. اگر بتوانید استاندارد ۵۳ را در این رتبه بندی پیدا کنید، یکی از بهترین هاست! ما همچنین توصیه می کنیم به دنبال یک پارچ با فیلتری باشید که حداقل ۶۰ روز دوام می آورد اما برخی تا ۶ ماه دوام می آورند.

اندازه پارچ

شما می خواهید به اندازه پارچ توجه کنید. آنها در اندازه های بسیار متنوعی هستند، از گزینه های کوچک گرفته تا گزینه های بسیار بزرگ و همه چیز در این بین. بدیهی است که هرچه بزرگتر باشند کمتر باید پر شوند. با این حال، زمانی که آنها بزرگ هستند، فضای بیشتری را نیز اشغال می کنند.

چقدر جا برای یک پارچ دارید و می خواهید پارچ شما چقدر بزرگ باشد؟ در اینجا هیچ درست یا غلطی وجود ندارد، فقط هر چیزی که برای شما کار می کند.

تمیز کردن و تغییرات فیلتر

پارچ شما نیاز به تمیز کردن و شستن در مواقعی دارد. در حالی که ممکن است مجبور نباشید آن را برای هر بار شارژ مجدد بشویید، اما باید برای شستشوی منظم برنامه ریزی کنید. اکثر تولید کنندگان توصیه می کنند که آنها را حدود یک بار در هفته بشویید تا از باکتری ها، جلبک ها و سایر مواد زائد جلوگیری شود.

شما همچنین می خواهید بدانید که چند بار باید فیلتر خود را تغییر دهید و این کار چقدر چالش برانگیز خواهد بود. همیشه بررسی کنید که آیا می توانید به راحتی فیلترهای جایگزین را دریافت کنید یا خیر، اما همچنین چقدر سخت است که آن فیلتر را تغییر دهید.

چیزی که متوجه خواهید شد این است که برخی از شرکت ها دائماً فیلترهای خود را اصلاح می کنند. در حالی که این عالی است زیرا معمولاً به معنای بهبود است، همچنین گاهی اوقات به این معنی است که فیلتر جایگزین ممکن است سخت باشد.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر