9
شهریور

چگونه تلفن خود را سازماندهی کنیم (3 مرحله آسان!)


به عنوان فردی که دوست دارد همه چیز را سازماندهی کند ، می توانید شرط ببندید که تلفن من آشفته نیست. من به شما نشان می دهم که چگونه تلفن خود را با سه کار ساده که می توانید در حال حاضر انجام دهید سازماندهی کنید!

نحوه سازماندهی عکس ها بر روی تلفن

تلفن همراه شما احتمالاً پر استفاده ترین دستگاه شما است

من میفهمم. تلفن های ما آزمایش زندگی ما هستند. من بیش از آنکه اعتراف کنم از تلفن خود استفاده می کنم اما یکی از بهترین ابزارهایی است که در کارم استفاده می کنم.

من می خواهم بگویم که 90 درصد تصاویری که امروز در KERF مشاهده می کنید با iPhone گرفته شده است (به لطف دوربین های امروزی) و جعبه ورودی و ابزارهای مدیریت پروژه کلیدی برای ادامه زندگی من است.

البته ، من همچنین از تلفن خود برای استفاده شخصی خود استفاده می کنم. مهمتر از آن این است که تلفنم را درهم و برهم نگه دارم ، بنابراین مجبور نیستم ده ها عکس زیبا از توس را مرور کنم تا آنچه را که برای یک پست وبلاگ به موقع نیاز دارم پیدا کنم.

این که آیا از تلفن خود برای تجارت استفاده می کنید یا برنامه های ساده ای دارید که در آن هیچ چیز را نمی بینید ، من می توانم کمک کنم!

گاهی اوقات عمل انکار می تواند برای شما ترسناک به خاطر مقدار پولی باشد که باید از آن شروع کنید. آنجا رفتم نام من Declutter است.

مانند هر پروژه بزرگ ، اقدام سریع برای جابجایی توپ گامی مهم برای رسیدن به هدف بزرگتر شما است.

پس بگذارید تلفن شما را بیرون بیاوریم…

نحوه پیکربندی تلفن خود در 3 مرحله ساده

1. صفحه استفاده نشده را از صفحه اصلی خود حذف کنید.

نیازی نیست امروز همه آنها را حذف کنید ، اما به صفحه اصلی (یا صفحه نمایش) خود بروید و برنامه هایی را که به طور هفتگی استفاده نمی کنید حذف کنید.

بهتر است مواردی را که استفاده نمی کنید (مانند برنامه هتلی که از اقامت خود بارگیری کرده اید) حذف کنید. اما اگر مطمئن نیستید که ممکن است دوباره به برنامه ها احتیاج داشته باشید ، می توانید همه آنها را به یک پوشه منتقل کرده و در صورت نیاز به آنها ، آنها را بازیابی کنید.

اگر نمی خواهید برنامه های تلفن خود را به طور کامل حذف کنید ، حداقل آنها را از صفحه اصلی خود حذف کنید. در صورت نیاز می توانید از نوار جستجو یا کتابخانه برنامه به آنها دسترسی پیدا کنید.

برنامه هایی که هر روز از آنها استفاده می کنید باید در صفحه اول باشند. هر چیزی را که اولویت ندارد می خواهم در یک پوشه در صفحه 2 قرار دهم. مانند Uber / Lyft / Airlines در یک پوشه جستجو یا یک برنامه قابل بارگیری مانند Grub Hub و Roots در یک پوشه Food. من فقط هر چند وقت یکبار از اینها استفاده می کنم ، بنابراین من نمی خواهم هیچ آشفتگی در خانه وجود داشته باشد.

2. اعلان های زیادی را خاموش کنید.

به صفحه اصلی خود نگاه کنید و ببینید اعلان ها در کجا ارسال می شوند. آیا 25 کارت خوانده نشده در کنار برنامه Pinterest یا Facebook خود دارید؟ هشدارهای تلفن و تلفن مهم هستند ، اما اکثر ما در بیشتر برنامه های کاربردی خود نیازی به این حواس پرتی نداریم.

من نمی توانم در مورد این علائم قضاوت کنم !! قرمز باعث می شود احساس کنم هیچ اتفاق مهمی برای من نمی افتد ، حتی اگر برنامه مهم نباشد (من به شما نگاه می کنم ، فیس بوک). من نشان و اعلان ها را بارها و بارها در اکثر برنامه هایم غیر از ارتباطات (پیام ، تماس ، وکسر) خاموش کردم.

کاربران iPhone: به تنظیمات >> اعلان ها بروید و 2 دقیقه وقت بگذارید تا اعلان ها را در برنامه هایی که به راحتی در روز شما لمس نمی شوند خاموش کنید.

اضافی ، اضافی: نحوه قطع ارتباط با تلفن همراه خود

3. موارد را حذف کنید.

آشفتگی گوشی شما کجاست؟ برنامه یادداشت ها؟ دوربین شما می چرخد؟ پیام یا ایمیل شما؟ یک دقیقه وقت بگذارید تا برنامه ای را که بیشتر شما را آزار می دهد پیدا کنید و برنامه های قدیمی را پاک کنید. سپس از خود بپرسید آیا راهی برای ایجاد یک سیستم جدید وجود دارد تا پیکسل ها دفعه بعد جمع شوند!

برای من برنامه یادداشت ها یکی از آن برنامه ها است زیرا موفقیت من جستجوی ایده ها ، بلیط ها ، لیست ها و غیره است. من همچنین دوست دارم برنامه یادآوری گاه به گاه خود را از یادآوری هایی که دیگر به آنها نیازی ندارم ، پاک کنم. و البته دوربین فیلمبرداری وجود دارد ، اما من سیستم کاملاً دیگری برای آن دارم.

حالا ، آیا این احساس بهتری ندارد؟ این سیستم پاسخی برای ماندن در بالای هرج و مرج دیجیتالی است!

تلفن با دوره درهم و برهمی دیجیتال

مشاوره سازمانی بیشتری می خواهید؟

آیا می خواهید تکنیک های بیشتری را در سازمان دیجیتال بیاموزید؟ کارگاه رایگان من را اینجا ببینید: نحوه سازماندهی ایمیل ها ، عکس ها و فایل هابه

همچنین می توانید لذت ببرید: