چگونه تمرینات حرکتی عملکردی به شما به عنوان یک مربی تناسب اندام به موفقیت کمک می کند؟ – وبلاگ Credihealth


FMT (تمرینات حرکتی عملکردی) نه تنها به تقویت یک گروه از عضلات کمک می کند، بلکه تمرینات عملکردی با برنامه ریزی برای الگوهای حرکتی به طور همزمان روی گروه هایی از عضلات کار می کند. این به شما کمک می کند تا به طور کلی قدرت بدست آورید و به بدن خود اجازه دهید به عنوان یک واحد کار کند. مانند آموزش حرکت عملکردی روی الگوهای حرکتی مختلف در یک زمان کار می کند، به هماهنگی و کنترل عصبی عضلانی کمک می کند. به طور کلی، انتخاب تمرین مربوط به تمرین الگوهای حرکتی است و نه عضلات. این آموزش به شما کمک می کند تا تصور کنید که انسان ها به طور طبیعی چگونه می خواهند حرکت کنند و بر این اساس تکنیک شما را بهبود ببخشند.

چگونه گواهینامه Master Functional Trainer به شما به عنوان یک مربی تناسب اندام کمک می کند؟

آموزش و سیستم های آموخته شده در دوره مربی عملکردی، مسیر درستی را برای ارتقای شغل خود به عنوان مربی تناسب اندام به شما ارائه می دهد. چندین دوره به صورت آفلاین/آنلاین وجود دارد که شما را با اصول حرکت آشنا می کند و در مورد اینکه چگونه به مشتریان شما در پیشرفت تناسب اندام کمک می کند، یاد می گیرید. دوره در برنامه تمرین عملکردی به شما کمک می کند خود را به عنوان یک مربی عملکردی استاد در صنعت تناسب اندام هدف دوره‌های ارائه شده، مروری بر حرکات، ابزارها و تکنیک‌های عملکردی مختلف با بهترین روش‌ها برای پیاده‌سازی آنها در کسب‌وکار فعلی شما ارائه می‌دهد.

تمرکز اصلی دوره این است که به شما کمک کند تا برنامه نویسی و تصمیمات آموزشی مؤثرتری ایجاد کنید. آهمچنین، دوره به شما کمک می کند:

 • بزرگ ترین فرصت هایی که می توانید با آنها کار کنید را تعیین و کشف کنید
 • از غربالگری حرکتی عملکردی برای ارزیابی حرکات افراد صرف نظر از سن و زندگی روزمره آنها استفاده کنید
 • ثبات و تحرک را در نظر بگیرید و با تکنیک های مناسب برای تصمیم گیری های آموزشی آشنا شوید
 • الگوهای حرکتی را شناسایی کنید و بررسی کنید که آیا می توان آنها را در افراد مختلف توسعه داد.
 • الگوهای حرکتی را که نامناسب هستند و باید روی آنها تمرکز کرد، شناسایی کنید.

در پایان دوره، اطلاعات ارزشمندی در اختیار خواهید داشت که به شما امکان می دهد برنامه ای ایجاد کنید که مطابق با نیازها و اهداف تناسب اندام فرد باشد. کمک به فرد برای رهایی از الگوهای حرکتی ناخوشایند یا کمتر موثر با ارزیابی الگوهای حرکتی، کاری است که شما به عنوان یک مربی تناسب اندام از انجام آن لذت خواهید برد. شما مشتریان خود را راهنمایی می کنید تا حرکت خود را بهبود بخشند، به مردم کمک می کنید سبک زندگی سالمی داشته باشند و در ازای آن موفقیت کسب کنند.

چگونه می توانید با حرکات مردم کمک کنید؟

وقتی در برنامه مربی کاربردی ارشد، این دوره به شما کمک می کند تا دیگران را از طریق تکنیک های ایمن، موثر و ساده برای هماهنگی الگوی حرکتی مناسب آموزش دهید. شما درک درستی از مشاهده الگوهای حرکتی خواهید داشت تا بدانید که مشتری بیشتر یا کمتر به چه تمریناتی نیاز دارد.

ابزارهای مداخله ای را بیاموزید

شما یاد خواهید گرفت که چگونه ارزیابی های متعدد انجام دهید، به علاوه استراتژی های مداخله ای از الگوهای حرکتی اساسی ایجاد کنید. شما همچنین می توانید با طیف وسیعی از ابزارهای مداخله ای مانند

 • تمرین های فعال سازی
 • تکنیک های تحرک
 • فوم غلتک
 • مربیان تعلیق
 • برق/کیسه های شن
 • کتل بلز
 • طناب های جنگی

ابزارهای فوق را می توان برای مدیریت رویکرد مغز محور و موقعیت محور برای بهبود در یک رژیم عملکرد عملکردی مورد استفاده قرار داد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه به علاقه مندان به تناسب اندام در مورد بهبود سلامتی و چگونگی دستیابی به اهداف مربوط به حرکت انسان نشان دهید. این دوره ها به مربیان تناسب اندام و متخصصان سلامت کمک می کند تا فرآیند غربالگری حرکت را بیاموزند و بهترین تکنیک ها را برای بهبود الگوهای حرکتی پیشنهاد دهند. اگر به عنوان مربی تناسب اندام کار می کنید، هنر مربیگری علاقه مندان به تناسب اندام را می شناسید. اما، دریافت گواهینامه در تمرینات عملکردی به شما کمک می کند ورزشکار را آموزش دهید، به او کمک می کند تمرینات را یاد بگیرد، برنامه نویسی را تغییر دهد، و این چیزی است که شما را از سایر مربیان با تجربه در این صنعت متمایز می کند. برنامه Master Functional Trainer از جمله گواهینامه های دیگر است که در زمینه قدرت و تهویه در حال پیشرفت است.

هنگامی که هنر مربیگری را یاد می گیرید، می توانید موقعیتی را که در زندگی واقعی رخ می دهد شناسایی کنید و به تقویت آن در باشگاه کمک کنید. با داشتن گواهینامه حرفه ای، ابزارهای لازم را دریافت می کنید که به شما کمک می کند دیگران را به روش صحیح آموزش دهید.

نحوه استفاده از ابزار آموزشی را بیاموزید

هنگام ثبت نام در برنامه آموزش عملکردی استاد آفلاین/آنلاین، شما یاد خواهید گرفت که از جدیدترین ابزارهای آموزشی به عنوان مربی تناسب اندام استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا با چالش هایی که مشتریان شما در طول تمرین با آن مواجه می شوند مقابله کنید. شما در برنامه ریزی حرکات مناسب برای آن فرد شایستگی نشان خواهید داد، نشت انرژی را با تکنیک های نادرست مشاهده و درک می کنید، تعداد زیادی رگرسیون، پیشرفت و اصلاحات مورد نیاز برای هر ابزار را خواهید داشت.

چرا باید گواهینامه Master Functional Trainer را انتخاب کنید؟

انتخاب گواهینامه مربی عملکردی اصلی در مورد یادگیری مواجهه با چالش‌ها برای ایجاد پیشرفت‌ها و ضرورت‌های مستمر برای تغییر است. یک مربی ارشد نیاز به توسعه و نتایج آموزشی را برای مشتریان خود تشخیص می دهد تا هدفی بالاتر را به کار ببندند.

هدف از برنامه آموزش عملکردی استاد

را گواهینامه آموزش عملکردی کارشناسی ارشد برای ارائه فرصت هایی به مربیان تناسب اندام برای تسهیل، ساخت و مدیریت محیط یادگیرنده محور طراحی شده است.

مربیان استاد، آخرین مهارت های تسهیل کننده پیشرفته را یاد می گیرند تا آموزش های جامعی را برای مشتریان خود ارائه دهند.

هدف برنامه آموزشی دستیابی به نتایجی است که در زیر ذکر شده است

 • ماژول های آموزشی، پردازش و یادگیری خود را بسازید و بهبود بخشید
 • جلسات تمرینی را آماده کنید و تمرین را از طریق ارزیابی و برنامه ریزی مناسب تقویت کنید
 • جلسات آموزشی با روش ها و تکنیک های یادگیری مرتبط ارائه دهید
 • درک تکنیک موثر و غیر موثر و نحوه مربیگری برای بهبود شایستگی حرکتی
 • از یک ارزیابی برنامه تمرینی حرکتی عملکردی استفاده کنید تا راهنمایی کنید که مشتری برای کمک به وضعیت نامناسب به چه چیزی کم و بیش نیاز دارد

با گواهینامه مربی عملکردی استاد، تغییراتی را در صنعت تناسب اندام ایجاد کنید

به عنوان یک مربی تناسب اندام، باید استانداردهای صنعت را ارتقا دهید. این از طریق برنامه مربی عملکردی کارشناسی ارشد گواهی شده امکان پذیر است، این نیازهای صنعت تناسب اندام به سرعت در حال رشد را برآورده می کند. این گواهینامه به مربیان کمک می کند تا بر مفاهیم عملی مربیگری تسلط پیدا کنند.

ویژگی های برنامه گواهینامه کارشناسی ارشد

 • شما این فرصت را خواهید داشت که آخرین مهارت های آموزشی را از کارشناسان صنعت و متخصصان واجد شرایط بیاموزید.
 • مشتریان خود را از طریق برنامه های آموزشی موثر و ایمن برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود آموزش دهید.
 • صلاحیت حرکتی عملکردی سطح ورودی مشتری خود را ارزیابی کنید
 • یک رژیم ورزشی بر اساس صفحه حرکت عملکردی طراحی کنید
 • یک ارتقای جدی در کتابخانه تمرینی خود دریافت کنید

مطمئناً برنامه مربی عملکردی استاد درک روش های مناسب برای تناسب اندام و تمرین را تضمین می کند. این به شما کمک می کند تا بازارپذیری، اعتبار و اعتماد به نفس را به عنوان یک مربی تناسب اندام بهبود بخشید. شما همچنین می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و دیگران را برای کسب سود بالا آموزش دهید.

اگر به دنبال دانش گسترده ای در زمینه آموزش عملکردی هستید تا به یک مربی کارشناسی ارشد تبدیل شوید، FTI دوره های حرفه ای و جامعی را ارائه می دهد تا حرفه شما را به سطح بعدی برساند. اگر می خواهید حرفه تناسب اندام خود را به سطح بالاتری ببرید و به یک نمونه پیشرو در صنعت تناسب اندام تبدیل شوید، FTI این به شما کمک می کند تا توسط متخصصان صنعت در جامع ترین دوره های تناسب اندام آموزش ببینید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر