چگونه در طول انتقال ایمن و سالم بمانیم – بلاگ Credihealth


دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید برنامه های جابجایی خود را در طول همه گیری COVID-19 به تعویق بیندازید. با افزایش تهدید عفونت و انتقال همراه با حداقل پروتکل های ایمنی دولت، انجام یک فرآیند حرکت موفق به نوعی دشوار است. خوشبختانه، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌تواند به شما در نقل مکان به شیوه‌ای ایمن و سالم کمک کند. بنابراین، اگر تصمیم دارید در طول همه‌گیری جابه‌جا شوید، در زیر نکاتی برای ایمن و سالم ماندن در طول دوره انتقال آورده شده است:

شرکت جابجایی مناسب را پیدا کنید

در حالی که جابجایی DIY می تواند یک گزینه باشد، اگر یک متخصص را استخدام کنید ممکن است برای سلامتی شما بهترین باشد شرکت حمل و نقل نیویورک یا هر کجا که هستی آنها بیش از هر کس دیگری می توانند به شما کمک کنند تا کل فرآیند را با استفاده از دانش، تخصص، مهارت ها و ابزار و تجهیزات خود ساده کنید. با این حال، استخدام متخصصان در این دوران سخت باید با دقت انجام شود تا از سلامت و ایمنی همه افراد درگیر در انتقال اطمینان حاصل شود.

برای اطمینان از انتخاب ارائه دهنده خدمات جابجایی مناسب، موارد زیر باید در نظر گرفته شود:

 • بررسی کنید که آنها چگونه می خواهند جابجایی را بدون به خطر انداختن سلامت و ایمنی مشتریان خود انجام دهند. این موارد می‌تواند شامل پروتکل‌هایی باشد که شامل ضدعفونی کردن دست‌ها، پوشیدن ماسک و دستکش، پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی، ضدعفونی کامیون‌های در حال حرکت، بررسی دما در روز حرکت و بسیاری موارد دیگر می‌شود.
 • بپرسید که آیا آنها می توانند به طور کامل در منطقه شما فعالیت کنند، علیرغم محدودیت های سفر اعمال شده توسط دولت محلی شما. این به این معنی است که اگر منطقه شما برخی از شرایط قرنطینه، از جمله محدودیت‌های سفر را رعایت می‌کند، بررسی کنید که آیا مجوزهای لازم برای فعالیت و ارائه خدمات جابجایی به منطقه شما را دارند یا خیر.

اگر می خواهید جابجایی شما تا حد امکان ایمن و سالم باشد، مهم است که از شرکت باربری خود بخواهید که یک فرآیند جابجایی بدون تماس داشته باشد. با انجام این کار، می‌توانید با شیوع احتمالی کووید-۱۹ در حین حرکت خود مبارزه کنید. به جای اینکه خود را در معرض افراد مختلف قرار دهید، می توانید از خود و سلامت خود در برابر ویروس محافظت کنید. بنابراین، برای داشتن یک حرکت بدون تماس، موارد زیر را باید در نظر داشته باشید:

 • با ارائه ویدیویی از خانه فعلی خود، تخمین جابجایی مجازی را درخواست کنید. فقط مطمئن شوید که یک اتصال اینترنتی قوی، یک ابزار الکترونیکی کاملاً شارژ شده و یک نوار اندازه گیری برای شروع بررسی مجازی از تمام وسایل خود دارید. هنگام نشان دادن خانه خود به برآوردگر، حتماً چراغ ها را روشن کنید، هر کابینت و کشو را باز کنید و در صورت امکان موارد خاصی را اندازه بگیرید.
 • در طول روز اسباب کشی، می توانید قفل خانه خود را باز کنید، همه چیزهایی را که باید جابجا شوند بررسی کنید و سپس قبل از رسیدن جابجایی ها محل را ترک کنید. هنگامی که آنها بارگیری جعبه های متحرک را تمام کردند، می توانید به خانه برگردید تا آن را قفل کنید و به مکان جدید خود بروید.
 • برای امنیت همه، اگر تصمیم بگیرید که وسایل خود را به تنهایی بسته بندی کنید تا از قرار گرفتن در معرض دیگران جلوگیری کنید، ایده خوبی است. حتماً این کار را از قبل یا حداقل ۲۴ ساعت قبل از حرکت انجام دهید تا مطمئن شوید که جعبه های شما در روز بزرگ به ویروس کرونا آلوده نمی شوند. با این حال، اگر تصمیم به استخدام دارید حمل و نقل و بسته بندیسپس از آنها بخواهید که ماسک بزنند و حداقل استانداردهای ایمنی را برای مبارزه با کووید-۱۹ انجام دهند.

اگر شما یا فردی در خانه دارای علائم COVID-19 است، یک طرح پشتیبان تهیه کنید

با همه چیزهایی که در حال حاضر اتفاق می افتد، هیچ کس نمی تواند بگوید شما یا یکی از اعضای خانواده به هر دلیلی چه زمانی بیمار می شوید. همانطور که گفته شد، در صورتی که شما یا یکی از اعضای خانواده علائم کووید-۱۹ را نشان دهید، بهتر است یک برنامه پشتیبان داشته باشید. هنگامی که این اتفاق می افتد، باید برنامه را به تاریخ دیگری منتقل کنید تا از سلامت و ایمنی همه اطمینان حاصل کنید. قبل از انجام طرح‌های جابه‌جایی، مطمئن شوید که شما یا دیگری که بیمار شده‌اید از ویروس پاک می‌شوید.

به یاد داشته باشید، با وجود پول و زمانی که برای آماده سازی صرف کرده اید، سلامت و ایمنی همه افراد درگیر باید اولویت اصلی شما باشد. به این ترتیب، می‌توانید با دانستن اینکه همه در طول انتقال سالم و امن هستند، استراحت کنید.

برای روز حرکت آماده شوید

راه دیگر برای اطمینان از سلامت و ایمنی خود در حین جابجایی در طول همه‌گیری، پیروی مذهبی از پروتکل‌های ایمنی است. این موارد می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • در صورت امکان استفاده از ماسک و دستکش
 • دست ها را با آب، صابون و الکل ضدعفونی کنید
 • فاصله ایمن را از افراد دیگر رعایت کنید
 • برای جلوگیری از آلوده شدن به ویروس از دست زدن به هر کسی یا هر چیزی خودداری کنید
 • مواد ضدعفونی کننده اضافی را در مکان های مختلف خانه خود تهیه کنید
 • برای جابه‌جایی‌هایی که در حال ورود و خروج از خانه هستند، دمای هوا را بررسی کنید
 • در روز بزرگ، یک کیسه مخصوص پر از ماسک، مواد ضدعفونی کننده، آب و تنقلات تهیه کنید تا نیازی به رفتن به فروشگاهی نداشته باشید که به طور بالقوه ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس را افزایش دهد.

نتیجه

به طور کلی، شما نمی توانید همیشه در طول همه گیری COVID-19 زندگی خود را متوقف کنید. اما، این بدان معنا نیست که شما باید از انجام برنامه های حرکت خود دست بکشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نکات ذکر شده در بالا را دنبال کنید تا بتوانید در طول جابجایی بعدی خود و اطرافیانتان در برابر ویروس محافظت کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر