16
شهریور

چگونه در ورزش جاز لذت بردم


من سالها تلاش کردم تا رویدادی را پیدا کنم که واقعاً دوستش داشتم. این را در Jazzercise دیدم.

خانمها در استودیوی Jazzercise من به هر 25 کلاسی که شرکت می کنم کارت پستال های دلپذیر و دلگرم کننده می فرستند.

من تمام عمر برای عشق به ورزش مبارزه کردم.

در تعطیلات مرا در ورزشگاه نخواهید دید.

من هرگز قد دونده (زانو تنها دویدن) را احساس نکرده ام.

و من از جمله افرادی نیستم که “من فقط نمی توانم آرام بنشینم”. همیشه می توانم زیاد بنشینم. بهتر است در زیر پوشش Netflix را تماشا کنید.

اما در طول سالها ، من ایروبیک ، اسکوات ، سگهای پایین ، کمپینگ و تمرینات پیلاتس انجام دادم. چندین ساعت در تمرینات داخلی و مربیان شخصی کار کردم. من چندین 5K را اجرا کردم و یکی از آنها 10K به شدت مورد احترام بود. من اصلا دوست ندارم

من میلیون ها بار توصیه “ورزش مورد علاقه خود را انجام دهید” را شنیده ام اما وقتی پای کار به میان می آید ، کار همیشه می تواند برای من یک وظیفه کوچک باشد.

سپس Jazzercise را دیدم

دو سال پیش، یک مشتری به من کلاس بدنسازی رایگان برای کلاسهای بدنسازی در آن منطقه داد و ورزش جاز بلافاصله به هوش آمد

یکی از همسایه ها گفت دوستش صاحب یک استودیو Jazzercise در همان نزدیکی است. او گفت: “می تواند سرگرم کننده باشد.”

من یک رقصنده پرشور هستم که در عروسی ها (و در آشپزخانه) می رقصم ، ترتیب می دهم تا قلبم را حفظ کنم و نخ دندان را یاد بگیرم. با این حال ، تمام کلاس های زومبا و هیپ هاپ که شرکت کردم خجالتی بود.

احساس می کردم که ورزش جاز می تواند مکان مورد علاقه من باشدبه

وقتی با یک Pass Class در دستم وارد استودیو شدم ، مردم محلی با اطمینان از من استقبال کردند. به سرعت فهمیدم که بسیاری از آنها 10 ، 20 ، حتی 30 سال یا بیشتر تمرینات جاز انجام می دهند. بعضی ها هر روز جاز می شوند. بعضی دوبار در روز. “اعتیاد آور است!” آنها باعث لبخند من شدند خندیدیم.

حق با آن هاست. من درصدی از کلاس Pass خود را برای Jazzercise صرف کردم ، سپس یک کارت 10 روزه خریدم و تقریباً هر روز سفر کردم. وقتی کار تمام شد ، من به عنوان یک عضو سالانه روی خط نقطه ای امضا کردمبه دو سال بعد ، من منتظر تمام کلاس ها بودم.

برای اولین بار در زندگی ام حرکتی را دیدم که بسیار خوشحال بود.

کارت عضویت من در روزی که به Jazzercise پیوستم.

چرا اینقدر در تمرین جاز می افتم

برخی از مردم فقط به نام آن Jazzercise ، یک رویداد مبتنی بر رقص که در آن چشم اندازهای پلنگ ، پا و زنان در حال برداشت انگور در سال 1984 دیده می شود ، می خندند.

هنوز انگور وجود دارد. و پا به پای من ، وقتی یکی از دوستانم زمستان به مدرسه می رفت ، دوست منبه

شاسی ها و عربی هایی وجود دارد که رقصندگان برادوی را به من وارد می کند. اما این رقص به اندازه کافی ساده و تکراری است که بتوانید سریع یاد بگیرید ، هر دو ماه یکبار سنت ها و آهنگ های جدیدی از لیزو و تیلور سویفت گرفته تا K-Pop و Country معرفی می شوند.

حقیقت شاد این است که رقص در اتاقی مملو از زنان در هر سنی برای من مانند یک جشن است. مثل شروع روز با یک رقص گروهی است.

همچنین می توانید: بیایید در مورد ارزش آن صحبت کنیم

هیچ آینه ای در استودیو وجود ندارد!

چیزی که باعث می شود دوباره برگردم

بدون آینه در استودیو Jazzercise هیچ آینه ای وجود ندارد ، به این معنی که زمانی برای قضاوت در مورد ظاهر من یا آنچه که نمی بینم وجود ندارد. بدون آینه ، من تلاقی بین جنیفر بیلز در آنجا هستم Flashdance و JLo در نمایشگاه توقف Super Bowl. از پوشیدن کت و شلوار دویدن و تی شرت بزرگ در کلاس برای جوراب شلواری و تانک خودداری کردم که بسیار راحت هستند و وقتی از عرق کردن خسته می شوم احساس خنکی می کنم.

آموزش قوی در تمام تمرینات. تمام بدن من قوی تر از همیشه احساس می شود ، زیرا تمرینات قدرتی در وزنه یا اسارت در همه کلاس ها گنجانده شده است. من از این بابت بسیار سپاسگزارم زیرا می دانم که با افزایش سن ، حفظ ماهیچه بسیار مهم است.

به طور مرتب موسیقی و عادات خود را تغییر دهید. Jazzercise هر ماه آهنگ ها و تمرین های جدیدی را منتشر می کند ، بنابراین لیست مجموعه دائما در حال تغییر است. با سالها آهنگ برای انتخاب ، معلمان در اخبار قاطی می شوند و هنگام معرفی آهنگ های جدید ، شیوه های مورد علاقه خود را مرور می کنند.

اما مهمتر از همه ، ورزش جاز مانند یک ورزش ممکن است ، اما لازم نیست انجام شود. در این برهه از زندگی من ، مهمترین چیز برای من این است که طوری رفتار کنم که مرا خوشحال کند.

خوشحالم که سرانجام ، در چهل سالگی ، در مورد فعالیت ورزشی “ورزش مورد علاقه خود” را انجام می دهم-و برای اولین بار در زندگی ام ، ورزش به عنوان یک مبارزه به نظر نمی رسد. مثل شادی بود.