چگونه در ۲ ماه ۶۰ پوند وزن کم کنیم؟

آیا کاهش ۶۰ پوندی در ۲ ماه امکان پذیر است؟ بله، همینطور است و افراد زیادی قبلاً این کار را انجام داده اند. اگر راه درست را انجام دهید می توانید این کار را نیز انجام دهید.

آیا کاهش ۶۰ پوندی در ۲ ماه بی خطر است؟ خوب، این بستگی دارد زیرا هر کسی منحصر به فرد است. ممکن است برای دیگران بی خطر باشد، اما به این معنا نیست که برای شما بی خطر است.

پس چه اشکالی دارد که ۶۰ پوند را در ۲ ماه کاهش دهیم؟ کاهش وزن سریع هیچ اشکالی ندارد، به شرطی که به روش صحیح انجام شود. می‌دانید که از نظر تئوری، پس از یک برنامه غذایی و ورزش بسیار جاه‌طلبانه، اختصاص بیش از هفت ساعت در هفته به ورزش‌های شدید و تحت نظر پزشک، می‌توان تا ۲۰ پوند در هفته وزن خود را کاهش داد.

برای رسیدن به هدف خود باید فقط ۷ تا ۸ پوند در هفته کم کنید که بسیار کمتر از ۲۰ پوند در هفته است. من فکر می کنم اگر هیچ مشکلی برای سلامتی نداشته باشید، کاهش وزن ۶۰ پوندی در ۲ ماه ایرادی ندارد. همانطور که قبلاً هم اشاره کردم، قبل از مراجعه با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که برای شما بی خطر است، همه افراد متفاوت هستند. آنچه برای دیگران ایمن است ممکن است برای شما بی خطر نباشد.

کلید بسیار مهم برای کاهش ۶۰ پوند در ۲ ماه این است که برنامه غذایی و ورزش خود را بسیار خوب برنامه ریزی کنید. شما نیاز به یک برنامه ریزی مناسب دارید تا به آن پایبند باشید. این برنامه باید با سبک زندگی روزانه شما مطابقت داشته باشد، سبکی که می توانید از آن پیروی کنید، نه اینکه فقط بعد از یک هفته یا کمتر آن را ترک کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید چرا نمی توانید وزن کم کنید.

۱. آیا می توانید غذاها و نوشیدنی های پر کالری را کاهش دهید؟

۲. آیا وقتی غذاهای مورد علاقه خود را ندارید احساس استرس می کنید؟

۳. آیا ورزش شما را می کشد؟

۴. آیا به دلیل چاق بودن برای ورزش کردن خیلی خسته هستید؟

۵. آیا از پیروی از برنامه رژیم خسته شده اید؟

۶. آیا فکر می کنید برنامه های کاهش وزن زیادی را امتحان کرده اید اما به نظر نمی رسد برای شما مفید باشد؟

لیست ادامه دارد و ادامه دارد. همانطور که قبلاً می دانید که قانون اساسی کاهش وزن این است که کمتر غذا بخورید اما رژیم غذایی سالم داشته باشید و بیشتر ورزش کنید. گفتن آن بسیار ساده به نظر می رسد اما در عمل اینطور نیست. شما می توانید با تغییر تدریجی سبک زندگی خود بر این مشکل غلبه کنید. من می دانم که زمان می برد و ممکن است ۶۰ پوند را به همان سرعتی که می خواهید کم نکنید. به همین دلیل است که باید با امتحان کردن بسیاری از برنامه‌های کاهش وزن، برنامه‌ای مناسب برای خود پیدا کنید و ببینید چه چیزی برای شما بهتر است. بیشتر افرادی که با موفقیت وزن خود را کاهش دادند، ممکن است شکست های زیادی داشته باشند، اما این امر مانع از تلاش آنها نشد. برای کاهش وزن باید انگیزه خود را بالا نگه دارید. مثبت فکر کنید و نیمی از نبرد را برده اید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر