چگونه عملکرد را بهینه کنیم – بلاگ Credihealth


در چشم‌انداز مراقبت‌های بهداشتی مدرن، مدیریت چرخه درآمد همچنان گریزان است، زیرا قوانین و اصلاحات جدید باعث توسعه این بخش شده و بسیاری از بیمارستان‌ها را مجبور به حفظ درآمد در مدل بازپرداخت مراقبت‌های مبتنی بر ارزش کرده است.

پلتفرم‌های دیجیتال امروزی ممکن است به ارائه‌دهندگان، پرداخت‌کنندگان و مصرف‌کنندگان کمک کنند تا با کارایی بیشتری ارتباط برقرار کنند و در نتیجه کارایی طولانی‌تری داشته باشند. مدیریت چرخه درآمد بیمارستان طرح. مدیران چرخه درآمد باید بر روی چند حوزه کلیدی تمرکز کنند تا اطمینان حاصل کنند که بازپرداخت تسهیلات پزشکی آنها بهینه است. در اینجا نحوه بهینه سازی عملکرد را مورد بحث قرار خواهیم داد.

  1. انکارها را کاهش دهید

رد ادعا برای هر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به طور متوسط ​​۵ میلیون دلار در سال در فرآیند چرخه درآمد هزینه دارد. با استفاده از یک ابزار تجزیه و تحلیل برای یکپارچه سازی داده ها از منابع بسیاری برای تعیین علل انکار، سازمان ها می توانند بخشی از این هزینه را جبران کنند. سیستم‌های بهداشتی می‌توانند از این اطلاعات برای توسعه برنامه‌ها و روش‌های پیشگیری از انکار و همچنین روش‌هایی برای بازیابی انکارها استفاده کنند.

  1. با بینش تمایل به پرداخت، مجموعه ها را افزایش دهید

حساب‌های خودپرداخت در حال حاضر منبع اصلی بدهی‌های بد برای بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی هستند، زیرا بیماران مسئول بخش فزاینده‌ای از هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی خود هستند. بدهی های بد هر سال بیش از ۵۵ میلیارد دلار برای صنعت مراقبت های بهداشتی هزینه دارد. برای جلوگیری از بدهی های بد، سازمان های بهداشتی به فرآیندهای جمع آوری بیمار مبتنی بر استراتژی نیاز دارند – به عبارت دیگر، یک مدل پیش بینی سودآور برای پرداخت معتبر.

  1. اسناد بالینی ناقص و نادرست را برطرف کنید

اسناد بالینی تأثیر ملموسی بر چرخه درآمد دارد و آن را بیش از یک بخش ضروری از سیستم مراقبت های بهداشتی می کند. صورت‌حساب پزشکی تحت‌تاثیر تکالیف DRG و کدگذاری پزشکی قرار می‌گیرد، که اگر نادرست تخصیص داده شود، می‌تواند منجر به رد ادعا یا بازپرداخت نادرست شود. زمان مواجهه با واقعیت ها فرا رسیده است: مستندات پزشک شما چقدر دقیق است؟

یک برنامه موثر CDI مستلزم همکاری نزدیک بین متخصصان CDI (CDIS)، کدگذاران پزشکی و پزشکان است. متخصص CDI تمام اسناد بالینی را بررسی می‌کند و با پزشکان مشورت می‌کند تا شاخص‌های بالینی از دست رفته یا اسناد فاقد ویژگی را شناسایی کند، که در صورت شناسایی زودهنگام، می‌تواند منجر به کدگذاری پزشکی دقیق‌تر، سطوح بالاتر مراقبت و شاخص ترکیبی موارد (CMI)، بهتر شود. گزارش کیفیت و بازپرداخت مناسب.

  1. در طول ویزیت بیمار، مزایا و واجد شرایط بودن را بررسی کنید

تأیید مزایای بیمار و واجد شرایط بودن یک مرحله مهم در فرآیند صدور صورت حساب است. در حالی که این روش وقت گیر است، به تعیین تعهدات پرداختی بیماران کمک می کند و تضمین می کند که ارائه دهندگان پول دریافت می کنند. می‌توانید با استفاده از فناوری که به شما امکان می‌دهد قبل و در حین ویزیت بیمار، مزایا و واجد شرایط بودن را قبل از ارسال ادعا تأیید کنید، روند تأیید را سرعت بخشید. راه حل مدیریت چرخه درآمدی را انتخاب کنید که به همه پرداخت کنندگان در دسترس شما پیوند داده شود و اطلاعاتی در مورد جنبه هایی مانند تاریخ های پوشش موثر، روش های تحت پوشش، پرداخت های مشترک و فرانشیزها ارائه دهد تا دید جامع تری از مزایای بیماران خود داشته باشید تا از بیشترین مزایا بهره مند شوید.

  1. گزینه های پرداخت آنلاین بیمار

بیماران می توانند از روش های پرداخت آنلاین بیمار برای پرداخت سریع و آسان استفاده کنند. بیمار در جستجوی گزینه های بیشتری است، مانند روش های پرداخت آنلاین که به او امکان می دهد سریع پرداخت کند. کمک به بیماران در دستیابی به راه حل های پرداخت ساده و سریع برای بهبود چرخه درآمد و سالم نگه داشتن آن بسیار مهم است.

استفاده از سیستم های پرداخت یکپارچه نوآورانه، تجربه و حفظ بیمار را بهبود می بخشد و همچنین چرخه درآمد را برای شرکت افزایش می دهد.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر