چگونه عملکرد چرخه درآمد مراقبت های بهداشتی خود را بهینه کنیم – وبلاگ Credihealth


هنوز راه زیادی در پیش است تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بتوانند کارایی گردش کار، بودجه و بی ثباتی مالی مداوم همه گیری COVID-19 را مدیریت کنند. با این حال، بار پرداخت بیمار هنوز قابل توجه است. راه‌حل‌های دیجیتال می‌توانند به تسریع فرآیندها، ترویج مشارکت بیمار و در نهایت بهبود جریان نقدینگی در صنعت مراقبت‌های بهداشتی کمک کنند.

گزارشگری جزء حیاتی مدیریت چرخه درآمد است

از تجزیه و تحلیل پیشرفته برای بهبود کارایی چرخه درآمد خود استفاده کنید. معروف است که اگر اندازه گیری نکنید، نمی توانید مدیریت کنید. روش‌های پرداخت بیمارانتان ممکن است به شما در شناسایی زمینه‌های بهبود در تلاش‌های جمع‌آوری کمک کند. شرکت های مدیریت چرخه درآمد مراقبت های بهداشتی سیستمی را ارائه می‌کند که داده‌های عملکرد و روندها را در سراسر سایت‌ها برای هدایت تخصیص منابع و سایر انتخاب‌های تجاری حیاتی ارائه می‌کند.

پیش ثبت نام ممکن است به شما کمک کند تا ادعاهای خود را سریعتر تأیید کنید

رد ادعا ممکن است یک نگرانی مهم برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باشد که تلاش می کنند عملکرد چرخه درآمد خود را بهبود بخشند. انکارها ممکن است با پیش ثبت نام بیماران به صورت آنلاین یا از طریق یک دستگاه تلفن همراه به حداقل برسد. قبل از درمان یا ویزیت پزشکی، پیش ثبت نام مرحله مهمی است که در آن اطلاعات حیاتی از بیمار جمع آوری می شود. اگر این اطلاعات از قبل به دست آمده باشند، تضمین درستی و بررسی صحیح داده ها حتی قبل از شروع بازدید آسان تر است.

این مرحله بار اداری پذیرش بیمار را کاهش می دهد و می تواند درآمد را افزایش دهد. در نتیجه به دست آوردن اطلاعات پرداخت از قبل و استفاده از ابزارهای آنلاین، فرآیند جمع آوری ممکن است ساده شود و نیاز به کاغذ را از بین ببرد و تجربه بیمار را دلپذیرتر کند. اعتماد به مقدار پول بدهکار به ارائهدهنده خدمات بهداشتی و درمانی زمانی کاهش می یابد که به افراد اطلاعات روشنی در مورد واجد شرایط بودن ارائه شود.

همچنین این احتمال را کاهش می دهد که بیماران ممکن است با هزینه ای که انتظارش را نداشتند غافلگیر شوند. جمع‌آوری سریع‌تر مبالغ پرداخت نشده با استفاده از eStatements برای انتقال این اطلاعات و امکان پرداخت الکترونیکی به بیماران امکان‌پذیر است.

بررسی‌های تأیید و واجد شرایط بودن مزایای داخل بیمار

به عنوان بخشی از فرآیند صورتحساب، تأیید مزایای بیمه و واجد شرایط بودن بیمار ضروری است. حتی اگر این روش زمان بر است، ممکن است به ارزیابی مسئولیت مالی بیماران کمک کند و تضمین کند که ارائه دهندگان پول پرداخت می کنند.

فناوری که اجازه می دهد تا مزایا و اعتبارسنجی واجد شرایط بودن را قبل و در طول بازدیدهای بالینی انجام دهد، ممکن است روند تأیید را قبل از ارسال ادعا سرعت بخشد. یک سیستم مدیریت چرخه درآمد کارآمد باید سیستمی باشد که بتواند به همه پرداخت‌کنندگان مجاز شما متصل شود و اطلاعاتی در مورد مؤلفه‌هایی مانند تاریخ‌های مؤثر پوشش و درمان‌های تحت پوشش، و همچنین پرداخت‌های مشارکتی و فرانشیز ارائه دهد.

ارسال خودکار پرداخت فرآیند پرداخت را ساده می کند

در ۳۰ روز، ۴۹ درصد از ارائه دهندگان سلامت نمی تواند مبالغ ۴۰۰ دلاری یا بیشتر را بازیابی کند. چرخه های مخارج در نتیجه تاخیرهای پرداخت طولانی تر می شوند. صورت‌حساب کاغذی و سایر روش‌های دستی زمانی که خودکار نیستند، زمان و پول را تلف می‌کنند. با ارسال پرداخت بلادرنگ، می توان رضایت بیمار را بهبود بخشید و هزینه های جمع آوری کمتری را به دست آورد.

همچنین می تواند خطر و اثر بدهی بد را به حداقل برساند. برای جمع‌آوری خودکار مبالغ بیمار، از روش پرداخت ارائه شده به حساب هنگام پیش‌ثبت‌نام استفاده کنید. طرح‌های پرداخت خودکار ممکن است به افراد کمک کند صورت‌حساب‌های بالا را بهتر مدیریت کنند و انعطاف‌پذیری بیشتری ارائه دهند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات، و داده‌های موجود در این انتشارات متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان منفرد است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر