چگونه می توانید از آموزش فردی فردی بهره مند شوید؟ – وبلاگ Credihealth


اگر تصمیم گرفته اید به اندام خود بازگردید یا سعی می کنید به اندام خود بازگردید اما به نتایج دلخواه نرسیدید، به تمرین شخصی فکر کنید. بله، این می تواند بهترین راه برای شروع رژیم تناسب اندام شما باشد

با آموزش شخصی نیوکاسل در جلسات در باشگاه ها، می توانید جلسات تمرینی خود را با سایر تعهدات متعادل کنید. باشگاه ها مربیان آموزش دیده و با تجربه ای دارند که مراقب، مودب و آگاه هستند تا به شما کمک کنند بهتر ورزش کنید.

را مربیان شخصی مربیان نیوکاسل به شما کمک می کند، ارزیابی می کند و هدایت می کند تا اطمینان حاصل شود که در حین لذت بردن از هر جلسه، بیشترین بهره را از برنامه تناسب اندام خود می برید. شما همیشه یک گزینه تمرینی برای مطابقت با نیازهای تناسب اندام خود خواهید داشت.

چرا آموزش شخصی انفرادی را انتخاب کنید؟

در مقایسه با تجربه منظم در باشگاه و تناسب اندام گروهی، چندین مزیت مرتبط با تمرین ۱ به ۱ وجود دارد. اولاً، دلیل اینکه بیشتر علاقه مندان به تناسب اندام، تمرین ۱ به ۱ را انتخاب نمی کنند، قیمت است.

خوب، کلاس های تناسب اندام گروهی یا عضویت منظم در باشگاه ارزان هستند. از سوی دیگر، آموزش یک به یک گران خواهد بود، اما ارزش آن را دارد.

مطمئناً عضویت در ورزشگاه سنتی ارزان‌تر از آن است تمرین شخصی یک به یک نیوکاسل، اما باید منتظر تجهیزاتی باشید که می خواهید استفاده کنید. همچنین، به احتمال زیاد شما هیچ ایده ای برای استفاده از تجهیزات خاص ندارید. گاهی اوقات ممکن است باشگاه‌ها شلوغ باشند و نتوانید ورزش کنید.

از طرف دیگر، اگر به صورت گروهی تمرین می کنید، مربی را با سایرین در گروه به اشتراک خواهید گذاشت. مطمئناً شما توجه شخصی بیشتری را به خود جلب می کنید، اما نه مانند آن در مورد جلسه ۱ به ۱.

زمان بندی انعطاف پذیر را دریافت کنید

رفتن به تناسب اندام ۱ به ۱ به شما کمک می کند زمان اختصاص داده شده را با مربی داشته باشید. مربی شما می تواند برنامه تناسب اندام را برای شما سفارشی کند. چه بخواهید عضله بسازید، وزن اضافه کنید یا قدرت خود را افزایش دهید یا به هر هدف تناسب اندام برسید، مربی به شما کمک می کند تا آن هدف را انجام دهید.

این ایده از آموزش شخصی نیوکاسل NSW بهترین گزینه برای مبتدیانی است که می خواهند به یک نتیجه خاص دست یابند. برای به دست آوردن نتایج، می توانید به همراه مربی خود از جلسات تناسب اندام خود نهایت استفاده را ببرید.

مزایای آموزش شخصی

بدون شک مربی شما می تواند منبع الهام و انگیزه باشد. در حالی که بدن خود را برای رسیدن به اهداف تناسب اندام به چالش می کشید، ممکن است در این بین انگیزه خود را از دست بدهید. در چنین موقعیت هایی، مربی شما را با انگیزه نگه می دارد.

مربی شما جلسات تناسب اندام را برای شما جالب خواهد کرد. او همچنین به شما در جلوگیری از خطر آسیب کمک می کند. با آموزش شخصی نتایج بهتری خواهید دید. با تغییر نیازهای تناسب اندام شما، مربی به راحتی برنامه تناسب اندام را تطبیق می دهد. تمرینات و تکنیک های مناسب را از طریق تجربه مربی از مربی یاد خواهید گرفت. دانش ادغام شده توسط مربی شما در اهداف تناسب اندام به شما کمک می کند تا بدون زحمت به سمت اهداف تناسب اندام خود حرکت کنید.

اگر به دنبال جلسات آموزشی شخصی موثر هستید یا می خواهید در آن ثبت نام کنید باشگاه های ورزشی در نیوکاسل NSW برای اینکه حرفه تناسب اندام خود را به سطح بعدی ببرید، باشگاه بدنسازی Corefit می تواند به شما کمک کند تا بهترین تجربه باشگاه را برای تمرین داشته باشید.

همچنین بخوانید : چگونه انرژی را به سرعت بعد از تمرین بازیابی کنیم؟

آموزش گروهی – رویکردی جدید برای تناسب اندام کلی و توجه شخصی

تناسب اندام گروهی چیست؟

می توان آن را به عنوان هر نوع تمرینی که در یک محیط گروهی انجام می شود تعریف کرد. جلسات تناسب اندام توسط یک مربی یا یک مربی نظارت می شود. چنین جلسات تناسب اندام در زیر گروه تناسب اندام دسته بندی می شوند. فرمت کلاس می تواند بر اساس هسته، قدرت، کاردیو یا ترکیبی از هر سه باشد.

رهبر از آموزش شخصی گروهی جلسات شما را در مسیر درست برای رسیدن به اهداف تناسب اندام راهنمایی می کند

مزایای تمرینات فیتنس گروهی

مطمئناً تمرینات تناسب اندام به صورت گروهی با مربی شخصی به شما کمک می کند تا سریعتر به نتیجه برسید. هزینه ممکن است برای بسیاری نگران کننده باشد، اما با نگاهی به نتیجه، ارزش سرمایه گذاری در آموزش گروهی را دارد.

اجتماعی شدن

ورزش در یک محیط گروهی به اعضا کمک می کند تا با دیگران در گروه با اهداف مشابه تعامل داشته باشند. همراه با معاشرت، شما مسئول اهداف تناسب اندام خود هستید. شما از تمرین سخت دیگران برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود الهام می گیرید و انگیزه می گیرید.

خوب، هر کسی می تواند از آن بهره مند شود تمرین تناسب اندام گروهی نیوکاسل، اما ممکن است برای همه گزینه ایده آل نباشد. به عنوان مثال، اگر فردی هستید که برای اولین بار ورزش را شروع کرده اید، ممکن است ورزش کردن در جمع برای شما راحت نباشد.

ایمنی

برای کسانی که قصد دارند برای اولین بار با آن شروع کنند آموزش گروهی کوچک، ایمنی می تواند یک نگرانی باشد. این برای کسانی که مدتی در کلاس های معمولی بوده اند نگران کننده نیست و ممکن است نیازی به توجه شخصی مربی نداشته باشند.

اگر با حرکات تمرینی آشنایی ندارید، ممکن است از توجه شخصی مربی بهره نبرید.

این که آیا می خواهید بپیوندید تناسب اندام گروهی نیوکاسل کلاس ها یا نه انتخاب شخصی شماست و به آن نیز بستگی دارد

  • اهداف تناسب اندام فردی
  • خانواده با تمرین
  • سطح راحتی کار با گروهی از افراد

آیا می خواهید یک مربی بدنسازی گروهی شوید؟

اگر مربی شما به سمت شما می آید و می گوید که می توانید یک مربی شخصی خوب باشید. ممکن است چیزی باشد که انتظارش را نداشتید، اینطور نیست؟

ممکن است در ابتدا کلمات را نادیده بگیرید، اما اگر ایده تبدیل شدن به یک مربی تناسب اندام گروهی به ذهن شما خطور کند، چگونه این کار را انجام می دهید؟ در اینجا چند نکته برای در نظر گرفتن وجود دارد

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر