14
شهریور

چگونه می توان بهترین دوست خدا را پوشید


این بهترین راه برای پخت یک لباس الهه سبز است که طعم بسیار زیادی به لباس شما می دهد.

یک رژیم متعادل باید هم مغذی و هم خوشمزه باشد!

یکی از عناصر منحصر به فرد چارچوب پنج پایه ما برای ایجاد غذاهای مغذی ، عامل طعم است که شامل ترکیباتی است که طعم غذا را حتی خوشمزه تر و مغذی تر می کند ، یعنی “سس ، سس ، ادویه و گیاهان دارویی”.

تهیه شده با سبزیجات تازه ، ماست دلخواه ، آووکادو یا تاهینی ، روغن زیتون و پیاز سبز – این دستور العمل الهه سبز به دسر ، سس ، ماریناد و طعم تابستانی مورد علاقه شما تبدیل می شود.

برای آشپزی ایده آل است و در طول هفته به روش های مختلف استفاده می شود.

نحوه استفاده از این دستور لباس الهه سبز

البته می توانید از لباس الهه سبز به عنوان سس سالاد استفاده کنید ، اما می توانید آن را به عنوان ساندویچ پهن نیز تهیه کنید ، در یک غذای مغذی مخلوط کنید ، برای سبزیجات بو داده یا خام بپاشید ، برای کیک بپاشید ، سس ها را می توانید از ماهی تهیه کنید ، مرغ یا توفو پخته این امکانات بی پایان است و اگر از چیزهایی کم دارید یا شوید / جعفری / نعناع در خانه ندارید ، می توانید گیاه دیگری را جایگزین کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=ExT0D1kI5BA

اصول فقط اصول هستند

اگر با Community NS و روشهای ما در اینجا آشنا هستید ، پنج پایه یک فرایند و سیستم ساده است که من از آن برای اطمینان از تغذیه مناسب بدن خود برای جلوگیری از هوس ، مبارزه با استرس و جوانسازی مناسب بدن خود استفاده می کنم. از آنچه می خورید لذت خواهد برد

هیچ شماری در این مورد وجود ندارد ، نیازی به پیگیری نیست و لازم نیست گروه غذایی را لغو کنید مگر اینکه از نظر پزشکی به آن نیاز داشته باشید. پنج اصل در مورد سادگی ، تعادل و توانایی استفاده از این سیستم در زندگی واقعی شما است.

ادویه چیست؟

چیزی که ما آن را عامل طعم می نامیم بخشی منحصر به فرد از فلسفه تغذیه ما در روش تغذیه ذهن آگاه است – هدف آنها جشن گرفتن غذا و لذت بردن از غذا است.

غذا هم مغذی است و هم سرگرم کننده!

یک راه آسان برای استفاده از Flavour Factor این است که بررسی کنید آیا پنج طعم دارید ، از جمله اینها: شیرین ، شور ، ترش ، تلخ و امامی.

طعم شیرین می تواند از کربوهیدرات های شیرین در رژیم غذایی شما باشد ، نمک را می توانید از خمیر ترش یا جلبک دریایی یا چیزهای دیگر مانند کرفس که مزه شور دارند ، تلخی را می توانید از چیزهایی مانند آب لیمو تازه یا خمیر تمر هندی بدست آورید ، تلخ از مواردی مانند سبزیجات سبز زرد ، آروگولا ، قاصدک سبز ، گریپ فروت و امامی از قارچ ، سس سویا و رب میسو به دست می آیند.

یکی از رایج ترین مکالمات من در مورد آشپزی با مشتریانم این است که آیا آنها از سبزیجات تازه در آشپزی خانگی استفاده می کنند یا نه! این همیشه یک معجزه است ، اما برای اکثر ما بسیار معمول است که به افزودن سبزیجات تازه به آشپزی فکر نکنیم ، طرز تهیه ، طعم و شکل غذا و افزودن مواد مغذی را کاملاً تغییر دهیم.

با افزودن طعم ، بافت و عطر ، سبزیجات تازه با رژیم غذایی خوشمزه و متعادل سرو می شوند. اگرچه آنها یک افزودنی غیر ضروری برای یک دستور غذا هستند ، اما سبزیجات آخرین اندازه گیری هستند که همه مواد را ترکیب می کند!

آیا سبزیجات فوایدی برای سلامتی دارند؟

یعنی! بله ، سبزیجات سرشار از مواد مغذی هستند و برخی از آنها برای سلامتی بسیار مفید هستند.

سبزیجات همچنین دارای طیف گسترده ای از مواد مغذی از ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها تا مواد معدنی هستند. صرف نظر از نوع غذایی که می خورید ، افزودن سبزیجات به کاسه شما می تواند راهی برای بهبود طعم و افزایش ارزش غذایی شما باشد.

چمن یکی از ساده ترین اقلام برای شروع رشد در خانه است و برای فضاهای کوچک و بزرگ مانند این خوب کار می کند. می توانید راهنمای راه اندازی باغچه خانگی (حتی اگر فضای کمی دارید) بخوانید!

بتاکاروتن

جعفری همچنین منبع خوبی از بتاکاروتن است که به کاهش خطر بیماری های قلبی ، سکته مغزی و دیابت کمک می کند.

نعناع

به عنوان مثال ، نعناع به بهبود عملکرد مغز و خلق و خو کمک می کند ، مطالعات همچنین نشان داده است که نعناع می تواند به کاهش مشکلات گوارشی مانند درد معده ، تورم ، گاز و اسهال کمک کند. نعنا منبع آنتی اکسیدان و آنتی اکسیدان است که می تواند به کاهش استرس و التهاب کمک کند.

ویتامین سی

گیاهان تازه ای که در رژیم غذایی زنان سبز سالم استفاده می شود شوید ، جعفری و نعناع است. همه اینها مشخصات تغذیه ای خود را دارند ، به عنوان مثال جعفری را مصرف کنید که سرشار از ویتامین C است ، که می تواند به سیستم ایمنی ما کمک کند تا از سرماخوردگی پیشگیری کند تا از سرطان پیشگیری کند. جعفری همچنین منبع خوبی از بتاکاروتن است که به کاهش خطر بیماری های قلبی ، سکته مغزی و دیابت کمک می کند.