7
شهریور

چگونه می توان یک دستور چسباننده تهیه کرد که استفاده از آن سرگرم کننده باشد


شما می توانید (سرانجام) مکالمه خود را سازماندهی کنید! در اینجا نحوه تهیه یک دستور چسباننده صاف ، صاف و آسان برای استفاده آورده شده استبه

برخی از افراد در آشپزخانه از فناوری استفاده می کنند و از برنامه هایی برای مدیریت ضرر و استفاده درست از صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده می کنند.

سپس شخصی مثل من وجود دارد که نمی تواند بدون ریختن یک سبد سس روی صفحه کلید لپ تاپ یا خاموش کردن تلفن با یک انگشت بسته ، همه چیز را برطرف کند.

هنگام استفاده از نان و آشپزی از استفاده از صفحه نمایش بیزار شدم. اما کتاب من در مورد آشپزی با سبک قدیمی آشفته است. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که مناسب من باشد.

دو پیوند ساده همه چیز را تغییر داد

سازماندهی مکالمات من در یک اجاق گاز خوب و آسان برای استفاده ، یک تغییر کامل در آشپزخانه است.

دستور العمل های مورد علاقه ما در دست من است. یک تلنگر سریع ، و من به راحتی می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و دیگر هیچ سسی روی صفحه کلید وجود ندارد. آیا سیستم شما شبیه سیستم شما است؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: یک هفته وعده غذایی + لیست خرید خود را یکبار آماده کنید: بشقاب برنامه ریزی وعده غذایی رایگان ما را تهیه کنید

طرز تهیه دستور چسباننده

  • دستور العمل های چاپی خود را مرور کنیدبه سخت نگیرید – و با خودتان صادق باشید. در دل خود می دانید که هرگز نمی توانید کیک نارگیلی چهار طبقه ای که از مجله پاره کرده اید ، تهیه کنید؟ آیا از خوردن دستور تهیه سالاد ماکارونی که واقعاً دوست ندارید لذت می برید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستور العمل های احساسی نوشته شده را در جای دیگری قرار دهید).
  • دستور العمل های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین چاپ کنید. به همان سایت در همان دستور غذا می روید؟ چاپ. (چاپ می کنم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ من!)
  • موارد دلخواه خود را به کتاب آشپزی ترجمه کنید. آیا می خواهید کتاب آشپزی خود را بارگیری کنید؟ کتاب مورد علاقه خود را ترجمه کنید و کتاب را با دیگران به اشتراک بگذارید.
  • یک دستور غذا را روی یک دست محافظ قرار دهید که حذف آن آسان است. دسته های پلاستیکی از پاره شدن و کثیف شدن فرایند پخت جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید دستان پر از چنین اندازه ای برای دستور چاپ شده ، و مثل این تقسیم کنید برای کارتهای آشپزی
  • به دسته هایی که برای خانواده شما اهمیت دارد بپیوندید. این می تواند به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می تواند “شکارچی” ، “سوپ” و “بشقاب بزرگ” باشد. دسته “نحوه انجام آزمایش” را برای گروه هایی که می خواهید بسازید وارد کنید. برای آشپزی ، خواندن من شامل “پای” ، “کیک” و “کیک” بود.
  • کراوات بگیرید. من یک طرز تهیه 2 اینچی برای پخت و دیگری برای نان دارم (من از این اوراق استفاده می کنم)به ممکن است به یکی بزرگتر نیاز داشته باشید. یک گزینه دیگر: چندین چسب کوچک و کمی باریک تر در دسته شما ، مانند چسب های جداگانه برای “دستور العمل های گوشت گاو” و “دستور پاستا”.
  • از سرور برگه دار استفاده کنیدبه توزیع اندازه بسیار باریک بود و من به راحتی نمی توانم صفحات را ببینم. بالاخره پیداش کردم این دو توزیع کننده، و آنها بسیار بهتر کار می کنند.

چگونه می توان اتصال دهنده را در مورد شکست خود حفظ کرد

هر از گاهی تعمیر کنید. گاهی اوقات از طرز تهیه دستور غذای خود استفاده کنید و روشهای آشپزی را که دیگر استفاده نمی کنید حذف کنید تا صاف و یکدست بمانند. یاد آوردن: فقط دستور العمل هایی را که واقعاً به آنها احتیاج دارید و دوست دارید وارد کنید.

یک دستور جدید اضافه کنیدبه هنگامی که مورد علاقه جدید خود را پیدا کردید ، آن را به ترکیب اضافه کنید. قانون کلی: اگر من حداقل دو بار دستور تهیه کرده ام و تصمیم گرفته ام که یک محافظ باشد ، در چسبنده جای می گیرد (قابل رشک است!)

دستور پخت دستور پخت