چگونه کمک پیدا کنیم – بلاگ Credihealth


یکی از بزرگترین تأثیرات همه گیر COVID-19 بر سلامت روان و عادات غذایی ما بوده است. کار یا مطالعه از خانه نه تنها ما را در چهار دیوار حبس کرده است، بلکه ما را به عادات بد غذایی مانند پرخوری تبدیل کرده است. در بسیاری از موارد، این عادات به قدری بدتر می شوند که فقط یک متخصص می تواند به ما در غلبه بر آنها کمک کند.

با این حال، خود بیماری همه گیر ما را در معرض ماهیت درمان و بهبودی آنلاین در خانه هایمان با نظارت پزشکی قرار داده است. در این مقاله، نقش درمان آنلاین در مقابله با اختلالات خوردن، چگونگی کمک به بهبودی و اینکه از کجا می توانید کمک مناسب دریافت کنید، بحث خواهیم کرد.

اختلالات خوردن و درمان آنلاین

عادات بد غذایی می تواند به طور کلی برای سلامت بدن شما مضر باشد و اغلب منجر به مشکلات جدی سلامتی و مراجعه مکرر به بیمارستان می شود. در بسیاری از موارد، فردی که از چنین اختلالاتی رنج می برد، به شدت چاق یا کم وزن است، از ناراحتی های روانی شدید رنج می برد و یا حتی مواد غذایی سمی مصرف می کند. علاوه بر این، این مسائل نه تنها برای افراد مبتلا مضر است، بلکه می تواند اثرات بدی بر سلامت دوستان و خانواده آنها نیز داشته باشد.

با این حال، جستجوی کمک برای اختلالات خوردن چندان دشوار نیست. از آنجایی که COVID-19 همه را به خانه می آورد و جهان با روش جدیدی برای کار و مطالعه از راه دور روبرو می شود، روند موجود «سلامت از راه دور» را نیز تشویق کرده است.

سلامت از راه دور یا دیجیتال درمانی، مانند تماس‌های ویدیویی و کنفرانس‌ها، رایج‌ترین راه برای کمک گرفتن از حرفه‌ای برای مسائل مربوط به سلامت روان شده‌اند. در مورد اختلالات خوردن، درمان آنلاین نه تنها امکان پذیر است، بلکه راه حل مناسبی برای بازیابی ذهن از عادات ناسالم است.

چگونه یک درمانگر اختلال خوردن پیدا می کنید؟

اگر هرگز به دلیل سلامت روانی نزد یک درمانگر نرفته اید، باز کردن صحبت با کسی، به خصوص از طریق رایانه، می تواند برای شما چالش برانگیز باشد. ممکن است سوالات زیادی برای شما پیش بیاید که آیا این روش موثر و محرمانه است یا اختلال خوردن شما را درمان می کند.

این نگرانی ها قابل درک است، اما پاسخ صادقانه بله است. مفید است و مزایای زیادی دارد. به سادگی با کلیک بر روی پرخوری در نزدیکی مندر این مقاله می توانید به بهترین توصیه های درمانگران برای اختلالات خوردن دسترسی داشته باشید.

همچنین، هنگامی که نوبت به انتخاب درمان آنلاین مناسب می‌رسد، فقط مطمئن شوید که این پلتفرم ویژگی‌های تعاملی مانند اطلاع‌رسانی فوری از طریق ایمیل در مورد جلسات درمانی شما، در دسترس بودن برای برنامه‌ریزی جلسات خود از طریق تلفن، چت یا ویدیو درمانی، و بازبینی پیام‌ها در زمان ارائه می‌دهد. شما وارد شده اید

چگونه کمک می کند؟

مطابق با اختلالات اشتها کارشناسان، بهبودی از این اختلالات یک فرآیند طولانی مدت است و مستلزم حمایت مداوم از سوی متخصصان پزشکی و همچنین خانواده و دوستان است.

در درمان آنلاین، درمانگران از طریق رایانه یا تماس تلفنی با شما در تماس هستند و به شما کمک می کنند تا انواع مختلفی از مشکلات خوردن مانند بی اشتهایی عصبی، پرخوری عصبی، اختلال پرخوری و غیره را درمان کنید. روشی با چندین مرحله از جمله مرحله پیش بازتاب، مرحله مدیتیشن، مرحله آماده سازی، مرحله عمل، مرحله نگهداری و مرحله پایان.

در طول این مراحل، درمانگران مهارت‌های اساسی را برای مبارزه با چنین اختلالاتی تقویت می‌کنند، به شما کمک می‌کنند عادات غذایی سالم ایجاد کنید و از عود مجدد شما جلوگیری می‌کنند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و اظهارات در این نشریات صرفاً مربوط به نویسندگان و مشارکت کنندگان است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر