چگونه یک جراح پلاستیک خوب در منطقه خود پیدا کنید – بلاگ Credihealth


چگونه یک جراح پلاستیک خوب در منطقه خود پیدا کنید

پیدا کردن یک جراح پلاستیک بسیار ساده است، شما به گوگل بروید و “جراح پلاستیک نزدیک من” را جستجو کنید و اینتر را بزنید و اولین موردی را که می بینید انتخاب کنید. همه می توانند این کار را انجام دهند، اما پیدا کردن یک جراح پلاستیک خوب در منطقه برای جراحی خاص شما و میل شما می تواند دشوار باشد، به خصوص زمانی که هزاران مورد برای انتخاب وجود دارد. انتخاب شما برای جراح پلاستیک مهم است، با توجه به اینکه تا پایان عمر با عواقب بعدی زندگی خواهید کرد. یک روش موفقیت آمیز باعث می شود که پزشک و بدن جدیدی را که دارید تحسین کنید، اما اگر در نهایت با یک عمل جراحی ناموفق روبرو شوید، به دلیل ظاهر جدیدتان از خودتان متنفر خواهید شد، به خصوص هزاران هزار هزینه و زمانی که برای رسیدن به آنجا صرف کرده اید. . در زیر می توانید لیستی از روش های انتخاب یک جراح پلاستیک خوب را برای خود بیابید.

فهرست راه هایی که می توانید یک جراح پلاستیک خوب در منطقه خود پیدا کنید:

  • دهان به دهان
  • نظرات، حتی آنهایی که پنهان است را بخوانید
  • جراح را با تخصص جراحی خود جستجو کنید
  • بیش از یک مشاوره دریافت کنید
  • وب سایت و رسانه های اجتماعی
  • بازار مانند RealSelf

دهان به دهان

یکی از ارزشمندترین اشکال بازخورد صادقانه، دهان به دهان است. از دوستان، خانواده و فالوورهای شبکه های اجتماعی می پرسد که آیا عمل جراحی انجام داده اند و برای انجام جراحی پلاستیک کجا رفته اند. نه تنها نمی‌توانید نتایج را مستقیماً ببینید، بلکه از کسی که در اطراف شماست نیز راهنمایی دریافت می‌کنید. از تجربیاتی که مردم داشته‌اند، ایده‌ای از آنچه در خارج وجود دارد به دست خواهید آورد، و این یک ابزار قدرتمند برای پیدا کردن یک جراح پلاستیک خوب در منطقه شماست. در قدیم، این یکی از اشکال اصلی رسانه های اجتماعی بود که از مردم توصیه می خواست.

نظرات، حتی آنهایی که پنهان است را بخوانید

شکل دوم بازخورد صادقانه خوب که می توانید از کار یک جراح پلاستیک ببینید، از طریق بررسی آنلاین است. خواه از Yelp، Google، Bing یا RealSelf باشد، بهتر است همه نظرات، خوب، بد و پنهان را بخوانید. بله، من در مورد موارد پنهان صحبت می کنم، آنهایی که در پایین صفحه از بقیه افراد پنهان می کنند. شما باید همه کانال‌های بررسی را بررسی کنید، زیرا افراد می‌توانند در یکی پست بگذارند و نه، بنابراین بهتر است از طریق نمایه‌ها و فهرست‌های آنلاین درباره جراح خود تحقیق کنید.

جراح را با تخصص جراحی خود جستجو کنید

هنگام جستجوی یک جراح، فقط اولین موردی را که می بینید با بررسی های ۵ ستاره انتخاب نکنید. بهتر است با انتخاب خاص خود از جراحی شروع به جستجو برای جراح کنید. اگر در حال انجام جراحی لیپوساکشن هستید، باید بهترین جراح لیپوساکشن را در منطقه خود پیدا کنید. ممکن است جراحی را پیدا کنید که بگوید همه کارها را انجام می دهد، اما فقط در جراحی بینی تخصص دارد. فریب همه بررسی‌ها را نخورید، این بررسی‌ها فقط می‌تواند از یک جراحی خاص باشد که جراح در آن بهترین است. برخی از جراحان جراحان لیپوساکشن با چند بررسی با استعداد هستند، بنابراین مطمئن شوید که جراحی را که در انتخاب جراحی شما تخصص دارد، پیدا کنید.

بیش از یک مشاوره دریافت کنید

هنگامی که به دنبال یک جراح پلاستیک خوب در منطقه خود هستید، بهتر است چندین مرکز جراحی پلاستیک را در منطقه خود انتخاب کنید تا به مشاوره مراجعه کنید و نه تنها با خود جراح آشنا شوید، بلکه با کارکنان و محیط اطراف خود نیز در تعامل باشید تا ببینید آیا این مشکل است یا خیر. به میل شما اگر وارد یک مرکز جراحی می شدم و کارکنان بی ادب را می دیدم، به سمت دیگری می رفتم. جراحی کار بزرگی است و شما باید صد در صد با تیم پشت جراحی راحت باشید. در تئوری، شما در یک جلسه مشاوره برای مصاحبه با مرکز جراح هستید، نه اینکه جراح با شما مصاحبه کند. به هیچ وجه درگیر فروش نباشید، اگر این کسی است که باید من را جراحی کند، خود را باور کنید. همیشه به دنبال نظر دوم و سوم باشید. یک روز وقت بگذارید و بیرون بروید و از ۳ انتخاب برتر خود بازدید کنید و از آنجا می توانید انتخاب خود را تجزیه کنید. در مورد چیزی دائمی، مانند بدن شما، نباید عجله کرد.

وب سایت و رسانه های اجتماعی

یکی از بهترین راه‌ها برای دیدن هر چیزی که اخیراً از یک جراح پلاستیک انجام می‌شود، بررسی وب‌سایت و حضور آنها در رسانه‌های اجتماعی است. وقتی بیماران و پزشکان می توانند به صورت آنلاین با هم تعامل داشته باشند، بسیار خوب است و شما می توانید بدون حضور در مرکز جراحی، احساس کنید که این عمل چگونه است. شما می توانید دید جراح و نحوه انجام جراحی هایش را درک کنید. بسیاری از اوقات، می توانید تصاویر قبل و بعد از بیماران واقعی را ببینید که در گذشته در آنجا بوده اند.

بازارهایی مانند RealSelf را پیدا کنید

یکی از بهترین جاهایی که می‌توانید با سؤالات باشید، Realself است. Realself یک بازار آنلاین است که در آن مشتریانی که به دنبال مشاوره از هزاران پزشک هستند، می توانند پزشکان برجسته را در این پلت فرم انتخاب کنند. این وب سایت درماتولوژی پوست، جراحی پلاستیک و درمان های کم تهاجمی را هدف قرار می دهد. میلیون‌ها نفر به سراغ RealSelf رویه‌های تحقیق می‌روند و با متخصصان دارای مجوز واجد شرایط ارتباط برقرار می‌کنند. اگر می‌خواهید رضایت بیمار، پزشکان واجد شرایط و شفافیت دنیای جراحی را مشاهده کنید، RealSelf مکانی برای تحقیق است. شما می توانید همین امروز یک حساب کاربری ایجاد کنید و شروع به پرسیدن سوال کنید و در عرض یک روز از یک جراح دارای مجوز حرفه ای پاسخ دریافت خواهید کرد.

وبلاگی درباره تجربه جراحی بخوانید

وبلاگ‌های مربوط به تجربه شخصی بهترین دوست شما برای دریافت هر اینچ از جزئیات مورد نیاز در مورد تجربه جراحی پلاستیک هستند. انواع بسیاری از وبلاگ ها مانند این وبلاگ وجود دارد CrediHealth که به شما کمک می کند تا یک جراح پلاستیک خوب را در منطقه خود پیدا کنید و جراحانی وجود دارند که به تجربه جراحی برای یک جراح پلاستیک که ممکن است شما تصمیم گرفته باشید، عمیق تر بپردازید. به دست آوردن بهترین جزئیات برای جراحی که ممکن است تجربه کنید نیز بهترین راه برای انتخاب پزشکی است که به آن اعتماد دارید، به خصوص از تجربه شخصی شخص دیگر.

بیرون بروید و جستجو را شروع کنید

آخرین چیزی که باید قبل از اینکه در راه جستجوی جراح باشید این است که مطمئن شوید یک جراح پلاستیک دارای مجوز بورد را در منطقه خود پیدا کرده اید. یک جراح پلاستیک دارای گواهی بورد ۴ سال دانشکده پزشکی و ۵ تا ۶ سال رزیدنتی پزشکی را با آموزش جراحی پلاستیک و عمومی گذرانده است. برخی از جراحان زیبایی دارای گواهینامه هیئت مدیره نیستند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر