چگونه یک سیستم بهداشتی تگزاس از یک شیرجه عمیق داده برای یافتن شکاف های مراقبتی استفاده می کندوقتی همه‌گیری کووید-۱۹ شروع شد، بسیاری از بیماران غربالگری‌های بهداشتی و ملاقات با ارائه‌دهندگان را به تأخیر انداختند یا از دست دادند، زیرا آنها به دنبال محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس بودند. طبق گزارش CDC، تعداد زنانی که از طریق برنامه تشخیص زودهنگام این آژانس غربالگری سرطان سینه را دریافت کردند، در آوریل ۲۰۲۰ ۸۷ درصد کاهش یافت.

شعبه پزشکی دانشگاه تگزاس، یک سیستم شبکه ایمنی مستقر در گالوستون، از یک موتور تجزیه و تحلیل سلامت جمعیت استفاده می کند که با EHR ادغام می شود تا این شکاف های بالقوه در مراقبت را پیدا کند و برطرف کند.

کریگ اس. کوواچویچ، معاون معاون بهداشت جامعه و جمعیت در UTMB، گفت MobiHealthNews اپلیکیشن Discover به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از حجم زیادی از داده‌هایی که جمع‌آوری کرده‌اند، استفاده کنند و به سطح کلینیک، ارائه‌دهنده و بیمار برای مناطقی که می‌توانند نتایج را بهبود بخشند، نگاه کنند.

کوواچویچ گفت: «بنابراین واقعاً همه چیز در مورد حفاری و تلاش برای شناسایی این بود که در وهله اول این فرصت ها کجا هستند. و بسیاری از آنهایی که ما پیدا کردیم نوعی میوه کم آویزان بودند، چیزهایی که اساسی هستند، مانند ایمن سازی، واکسیناسیون، انواع مختلف غربالگری، که گاهی اوقات در محیط مراقبت های بهداشتی روزانه نادیده گرفته می شوند.

پس چگونه نظام سلامت به این شکاف‌ها دست پیدا می‌کند؟ این بستگی به جمعیت بیمار، ترجیحات اعلام شده آنها، و نحوه پاسخ آنها به این تحریکات در گذشته دارد. تیم افراد عادی، دستیاران پزشکی و RN ها از تماس های تلفنی، یادآوری ها از طریق پورتال بیماران خود MyChart، پیام های متنی، ایمیل ها و مشارکت با پرداخت کنندگان برای اطمینان از غربالگری بیماران و سایر خدمات بهداشتی استفاده می کنند.

کوواچویچ گفت: «یکی از مؤلفه‌های دیگری که ما در آن کار زیادی انجام داده‌ایم، غواصی در موارد عدم حضور است، سعی می‌کنیم ببینیم کدام بیماران حاضر نمی‌شوند و سپس شیرجه‌های عمیق انجام می‌دهند». “و یاد بگیریم که ممکن است فرصت های خوبی برای دستیابی به میس اسمیت یا آقای جونز داشته باشیم، اما شاید آنها یک خانواده یک ماشین هستند و همسر دیگر در طول روز کار می کند. و بنابراین در حالی که ما برنامه ریزی کرده ایم. این قرار ملاقات و آنها را در دفتر داشته باشید، آنها حاضر نمی شوند زیرا آنها مشکلات حمل و نقل دارند.”

موتور تجزیه و تحلیل همچنین سیستم را قادر می‌سازد تا برای قرار ملاقات‌های مراقبت اولیه از قبل نمودار شود، و خدمات اضافی را اضافه می‌کند که ممکن است بدون زیاد کردن برنامه ارائه‌دهنده از دست رفته باشند.

تیمی در پشت صحنه می‌توانند قرارهای ملاقات آینده را بررسی کنند و بررسی کنند که آیا غربالگری یا واکسیناسیون از دست رفته‌ای وجود دارد که می‌توان به راحتی آن را بسته‌بندی کرد. آنها با بیماران تماس می گیرند تا به آنها اطلاع دهند و خدمات را در EHR یادداشت کنند، بنابراین ارائه دهندگان از شکاف مراقبت آگاه هستند.

کوواچویچ گفت که این امر به ویژه برای یک ارائه دهنده شبکه ایمنی که از بیمارانی که به طور نامتناسبی کم درآمد هستند، تحت مدیکید یا بیمه نیستند، مهم است.

او گفت: «مکزیمم ویزیت – انجام تا جایی که می‌توانیم در حالی که آن بیمار را پیش روی خود داریم – واقعاً بهترین تمرین برای ما است. “زیرا اگر جمعیتی دارید که ممکن است برخی از این موانع را داشته باشد که باعث می شود آنها نتوانند به طور معمول وارد شوند یا نرخ عدم نمایش بالاتری را داشته باشند که ذکر کردم، توانایی انجام هر چه بیشتر در زمانی که می توانیم بسیار مهم است. “

جلسه HIMSS “تجزیه و تحلیل سلامت جمعیت: حرکت سوزن در یک بیماری همه گیر” در روز سه شنبه، ۱۵ مارس، از ساعت ۴:۱۵ تا ۵:۱۵ بعد از ظهر در مرکز همایش اورنج کانتی WF4 برگزار می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر