چگونه یک شناسه ارائه دهنده ملی (NPI) آنلاین دریافت کنیم – بلاگ Credihealth


بر اساس قانون قابل حمل و پاسخگویی بیمه سلامت، مقرراتی وجود دارد که کلیه ارائه دهندگان خدمات بهداشتی که در دسته یک نهاد تحت پوشش قرار می گیرند باید به شناسه ارائه دهنده ملی (NPI) مجهز شوند. دومی یک عدد ده رقمی استاندارد است و می تواند به صورت آنلاین اعمال شود.

توجه داشته باشید که می توانید یک جستجوی NPI برای یک سازمان بهداشتی یا ارائه دهنده به چندین روش. NPPES NPI Registry وب سایت رسمی مراقبت NPI است. می توانید جستجو را با استفاده از شماره یا نام NPI آغاز کنید.

اهمیت شناسه ارائه دهنده ملی چیست؟

شناسه ارائه دهنده ملی از این جهت ضروری است که با استانداردهای HIPAA مطابقت دارد. این به معنای ساده کردن صورتحساب است. NPI یک شماره شناسایی است که توسط برنامه های بهداشتی تایید شده است. با شماره NPI، نیازی به گزارش، نگهداری و حتی ردیابی چندین شماره شناسایی ارائه دهنده نیست.

برای دریافت شماره NPI، باید یک درخواست کاغذی را به صورت آنلاین یا از طریق یک سازمان تکمیل کنید. ارائه دهندگان می توانند از هر یک از گزینه های قابل قبول استفاده کنند. برنامه NPI Online ترجیح داده می شود زیرا هنگام ردیابی وضعیت سریع و مقرون به صرفه است. توجه داشته باشید که هنگام درخواست شماره NPI هیچ هزینه ای اعمال نمی شود. در زیر مراحلی را که باید هنگام درخواست برای یکی دنبال کنید آمده است.

از وب سایت NPPES دیدن کنید

در وب سایت طرح ملی و سیستم شمارش ارائه دهندگان، به صفحه وب NPI بروید و به نحوه درخواست برای NPI برای ارائه دهندگان فردی نگاه کنید. ایجاد لاگین از طریق سیستم مدیریت هویت و دسترسی.

دستورالعمل های موجود در برنامه را دنبال کنید

یک گزینه تب راهنما در سمت راست بالای صفحات وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین کمک دریافت کنید. شما فقط باید روی برنامه جدید NPI کلیک کنید و سپس شرایط را بخوانید و سپس برنامه جدید NPI را ارسال کنید.

نمایه ارائه دهنده

اطلاعات نمایه ارائه دهنده را پر کنید و سپس به این سوال پاسخ “نه” دهید، “آیا ارائه دهنده یک مالک انحصاری است؟”

آدرس برنامه اقامت و شماره تلفن محل اقامت خود را وارد کنید. گزینه استاندارد شده را تحت استانداردسازی آدرس پستی تجاری بپذیرید. ممکن است نیاز به پر کردن شماره‌های شناسایی دیگری مانند شماره‌های ارائه‌دهنده UPIN باشد، اما اگر شماره‌های شناسایی را ندارید، می‌توانید به مرحله بعدی بروید.

طبقه بندی/ اطلاعات مجوز

بیش از ۱۷۵ وجود دارد طبقه بندی کدها، و شما باید تنها یک کد طبقه بندی را انتخاب کنید. برای افرادی که مجوز ندارند، کد ارائه دهنده ۳۹ را انتخاب کنید، دانش آموزان را در یک برنامه آموزشی سازمان یافته مراقبت های بهداشتی انتخاب کنید. روی ذخیره کلیک کنید. در حالی که برای یک پزشک دارای مجوز، روی کد ارائه دهنده ۲۰ کلیک کنید. برای دندانپزشکان دارای مجوز، ۱۲ را انتخاب کنید، سپس شماره مجوز را وارد کنید و جایی که مجاز هستید را وارد کنید. با کلیک بر روی ذخیره به پایان برسانید.

خود را به عنوان فرد تماس درج کنید تا در صورت هر گونه سوالی بتوانید به درخواست خود پاسخ دهید. می توانید شماره تلفن و آدرس منزل خود را در قسمت اطلاعات بیشتر اضافه کنید.

بیانیه گواهینامه

یک بیانیه گواهی ایجاد می شود و پس از خواندن آن، روی ارسال کلیک کنید. اکنون درخواست شما بررسی خواهد شد. همچنین، یک ایمیل در مورد NPI شما در یک دوره نزدیک به دو هفته صادر خواهد شد.

از آنجایی که NPI اجباری است و مطابق با HIPAA است، می‌توانید برای NPI خود به صورت آنلاین و در آسایش خانه خود درخواست دهید. برنامه آنلاین نسبتاً ارزان است و ابزاری کارآمد برای دریافت NPI با پیروی از مراحل ذکر شده قبلی است.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر