چگونه یک کیت کمک های اولیه مسافرتی بسته بندی کنیم؟ راهنمای پزشکی شما – وبلاگ Credihealth


هر سفر جدید یک ماجراجویی هیجان انگیز است و ما می خواهیم لذت بخش باشد. برای مثال، یک ایده عالی است که یک ماشین اجاره کنید و به جاده بروید. ماشین کرایه‌ای راهی آسان و ایمن برای رفت و آمد به شما می‌دهد، به‌ویژه که هنوز در خطر ابتلا به COVID-19 هستید. دیگه چی، اجاره ماشین برای زیر ۲۵ سال رانندگان در سراسر ایالات متحده در دسترس هستند، و این امکان را برای مسافران جوان فراهم می کند تا از یک سفر جاده ای لذت ببرند. با این حال، سفر نه تنها برای شما بلکه برای بدن شما نیز یک ماجراجویی است. ممکن است برای چیزی آماده نباشد، و در نتیجه ممکن است بیماری، ناراحتی یا ناراحتی را تجربه کنید. در این مورد، به درستی مونتاژ شده است جعبه کمک های اولیه مسافرتی به شما کمک خواهد کرد. اما چگونه می توان آن را به درستی جمع آوری کرد و چه داروهایی را باید همراه داشته باشید؟ بسیار ساده است، ابتدا باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

وضعیت سلامت فعلی شما

انتخاب صحیح دارو برای مسافرانی که بیماری های مزمنی مانند فشار خون بالا، دیابت، آسم، اختلالات تیروئید و سایر مشکلاتی که نیاز به استفاده منظم از برخی داروها دارند، بسیار مهم است. چنین افرادی باید داروهای مناسب تجویز شده توسط پزشک را همراه خود داشته باشند. این امر از هدر رفتن زمان تعطیلات برای جستجوی این داروها جلوگیری می کند و خطر دستیابی به داروهای تقلبی را کاهش می دهد.

اگر پرواز دارید، بهتر است مهم ترین داروها را در چمدان دستی خود قرار دهید. کسانی که به طور منظم داروهای نسخه ای مصرف می کنند، می توانند در صورت لزوم با پزشک برای خرید داروهای اضافی همراه باشند.

مدت زمان سفر شما

زمانی که قصد دارید در تعطیلات بگذرانید، هنگام بسته بندی جعبه کمک های اولیه بسیار زیاد است. به عنوان مثال، عاقلانه نیست که فقط چند مورد را مصرف کنیم تکه های تسکین درد اگر قصد فعالیت زیاد در فضای باز، به خصوص با کودکان را دارید.

حتی ممکن است خراشیده نشوید، اما همچنان باید آن را ایمن بازی کنید. به دلایل ایمنی، بهتر است کمی بیشتر از مقدار مورد نیاز خود دارو مصرف کنید.

نوع تفریح

انواع تفریحات در تعطیلات تا حد زیادی ترکیب جعبه کمک های اولیه را تعیین می کند. بنابراین، حتی اگر خود را وقف یک تعطیلات ساحلی راحت و ایمن کنید، خیلی چیزها به نحوه گذراندن وقت خود بستگی دارد. برخی از مردم فقط در ساحل شنا می کنند و در آب کم عمق می پاشند، در حالی که برخی دیگر دوست دارند امواج را روی تخته موج سواری قطع کنند یا به ماهیگیری نیزه ای مشغول شوند.

البته در حالت دوم خطرات احتمالی برای سلامتی فرد در حال استراحت بیشتر است. به همین دلیل است که باید به دقت در نظر بگیرید که در طول تعطیلات خود به چه تفریحاتی خواهید پرداخت. به طور خلاصه، قبل از جمع آوری جعبه کمک های اولیه به این سوالات پاسخ دهید:

 • آیا تعطیلات شما شامل اقامت در مکان‌هایی می‌شود که در آن نزدیکی داروخانه یا بیمارستان وجود ندارد؟
 • آیا برای فعالیت های شدید برنامه ریزی می کنید؟
 • چقدر در آفتاب خواهید گذراند؟
 • آیا دوست دارید غذاهای عجیب و غریب محلی بخورید؟

مقصد تعطیلات شما

مکانی که تعطیلات خود را در آن می گذرانید نیز ترکیب کیت کمک های اولیه را تعیین می کند. به دلایل واضح، دافع پشه‌ها برای کشورهایی با آب و هوای نسبتاً گرم و حشرات خون‌مکان فراوان کاربرد دارند. همچنین، اگر قصد دارید تعطیلات خود را در ساحل بگذرانید، احتمالاً به داروهایی که معمولاً به یک استراحتگاه زمستانی مصرف می کنید، نیاز نخواهید داشت.

مقصد تعطیلات بر خطر ابتلا به برخی عفونت ها نیز تأثیر می گذارد. این در درجه اول در مورد بیماری هایی است که از طریق نیش حشرات و کنه، آب آلوده و غذاهای نادرست پخته شده منتقل می شوند.

اگر به کشورهای گرمسیری سفر می کنید، منطقی است که از داروهای دافع حشرات استفاده کنید و غذاهای محلی را با دقت مصرف کنید، به خصوص از محصولات خام. اگر قصد دارید تعطیلات خود را در ارتفاعات بگذرانید، برای بیماری ارتفاع دارو مصرف کنید.

https://images.unsplash.com/photo-1585435557343-3b092031a831?ixlib=rb-1.2.1&ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHformatw8&8fHx8fGVufDB8fHformatw8&7=0

چه گروه هایی از داروها را در سفر همراه داشته باشید؟

در صورت سفرهای کوتاه و نسبتاً ایمن، می توانید خود را به مجموعه ای از چسب های ضد باکتری محدود کنید و ضد اسهال. اگر سفر طولانی‌تر است، تصمیم بگیرید کدام یک از گروه‌های دارویی زیر را باید همراه داشته باشید:

 • مسکن/ضد تب و ضد اسپاسم برای سردرد و تب
 • کرم ضد خارش برای از بین بردن اثرات نیش حشرات و تحریک پوست.
 • آماده سازی پروبیوتیک که نیازی به انجماد ندارند این داروها می توانند در صورت اختلالات روده و مصرف داروهای ضد باکتری مفید باشند.
 • محصولات آبرسانی خوراکی برای اختلالات خوردن
 • قرص های بیماری حرکت. اگر در حال حاضر از داروهای دیگر بیماری حرکت استفاده می کنید، پس از این داروهای اثبات شده استفاده کنید.
 • ضد احتقان ها. برای از بین بردن گرفتگی بینی که اغلب همراه با سرماخوردگی است آنها را مصرف کنید.
 • قرص های پیشگیری از STD و ضد بارداری.
 • لوازم مراقبت از زخمید، باند، دستمال مرطوب الکلی، کلرهگزیدین، ژل ضد التهاب و بیهوشی، قیچی کوچک و موچین.
 • مولتی ویتامین و مواد معدنی. از آنجایی که برنامه ریزی رژیم غذایی در تعطیلات ممکن است دشوار باشد، بهتر است از مجموعه مولتی ویتامین و مواد معدنی استفاده کنید تا مجموعه مناسبی از مواد حیاتی را در اختیار بدن خود قرار دهید.
 • داروهای گوارشی می تواند هنگام پرخوری مفید باشد.
 • داروهای ضد حساسیت ممکن است برای افراد مستعد حساسیت به گرده، گرد و غبار و غیره لازم باشد.
 • راهکارهایی برای آفتاب سوختگی هنگام سفر به کشورهای گرمسیری نیز ضروری است.
 • یک دماسنج الکترونیکی برای نظارت بر دمای بدن مفید خواهد بود.
 • نخ دندان کشیدن دارو نیست، اما برای حفظ سلامت دندان های خود باید آن را همراه خود داشته باشید

نکات اضافی برای بسته بندی کیت کمک های اولیه

هنگام بسته بندی کیت مسافرتی، از مواد مایع، کرمی و ژل استفاده نکنید، بلکه از قرص های مشابه آنها استفاده کنید. این باعث کاهش وزن چمدان می شود و همچنین به شما امکان می دهد هنگام پرواز از داروها در چمدان دستی استفاده کنید. همچنین، قرص ها را در بسته های تاولی ترجیح دهید، نه در بطری یا ویال.

توصیه می کنیم قبل از یک سفر طولانی به پزشک مراجعه کنید. بنابراین، مطمئن خواهید شد که برای استراحت آماده هستید و در مورد محتویات کیت کمک های اولیه به توافق می رسید. بعلاوه، یک متخصص می تواند در مورد سازگاری داروها توصیه کند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات، و داده‌های موجود در این انتشارات متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان منفرد است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه های درمان از مراکز مختلف و به روز رسانی های پزشکی به موقع کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر