چگونه ۶ چیز نحوه برخورد شما با طعم آبمیوه ویپ را تغییر خواهد داد – بلاگ Credihealth


اگر یک بخارپز پرشور هستید، می‌دانید که در یک مقطع زمانی، باید طعم آب میوه را تغییر دهید. برخی افراد عادت به تحقیق زیاد و امتحان کردن چیزهای جدید ندارند. این بیشتر زمانی به یاد می‌آید که همه چیز خیلی خسته‌کننده می‌شود، و سپس این سوال پیش می‌آید که از کجا شروع کنم؟

در مورد ویپینگ هم همینطور است. از طعم مورد علاقه خود خسته می شوید، به دستگاه خود اهمیت نمی دهید و فقط برای عادت شروع به خرید تجهیزات می کنید. این یک نه بزرگ است. راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید بخارپزی را به بخشی هیجان‌انگیز از زندگی خود تبدیل کنید.

خیلی خوبه طعم های آبمیوه ویپ برنده جایزه که می توانید سعی کنید و درک سلیقه خود را تغییر دهید. در اینجا چند نکته برای بهبود تجربه بخارپزی و کشف افق های جدید از طعم آبمیوه ویپ وجود دارد.

دستگاه Vape خود را تمیز نگه دارید

برای اینکه همیشه طعم آب طعم خود را احساس کنید، دستگاهی که برای بخارپز استفاده می کنید باید به اندازه کافی تمیز شود. این می تواند مهمترین چیز در مورد طعم آبمیوه ویپ باشد. اگر آب میوه‌هایتان مخلوط شود و شروع به بخار کردن آن مایع کنید، احساس می‌کنید که زبانتان می‌سوزد.

اگر می خواهید بدون مخلوطی از آب میوه قبلی خود طعم مناسبی را احساس کنید، باید قبل از هر بار تعویض آب میوه، دستگاه خود را تمیز کنید. گاهی اوقات یک آبکشی ساده کافی است و زمان زیادی نمی برد.

اگر به طور دوره ای از آب میوه های روغنی استفاده می کنید، ممکن است لازم باشد الکل را در تمیز کردن بگنجانید.

دمای مناسب را تنظیم کنید

توجه داشته باشید که با آب میوه های ویپ، دمای خاصی وجود دارد که باید تنظیم شود. این دما تا حد زیادی بر طعم تأثیر می گذارد و طعم دقیقی را که برای بخار کردن انتخاب می کنید تعیین می کند. اگر دستگاه ویپ خود را به خوبی تنظیم کنید، باعث لذت کامل از طعم می شود.

دما نیز برای یک کویل ویپ حیاتی است. دمایی که کویل را روی حرارت تنظیم می‌کنید تعیین می‌کند که وقتی کویل کاملاً گرم شود چه طعمی خواهید داشت. تقریباً هر آبمیوه الکترونیکی دمای خاصی دارد که در آن طعم دقیق آن را احساس می کنید.

طعم های مختلف را امتحان کنید

برای اینکه همیشه از طعمی منحصر به فرد لذت ببرید، خود را به آبمیوه های الکترونیکی خاص محدود نکنید. انواع مختلف را امتحان کنید. اگر از همان طعم ویپ برای مدت طولانی استفاده کنید، ممکن است احساس عجیبی روی زبان خود داشته باشید. این به اصطلاح “زبان بخار” است.

برای جلوگیری از از دست دادن حس چشایی هنگام استفاده از آب طعم مورد علاقه خود، باید از این امر جلوگیری کنید. پس همیشه وسعت فکر باشید و طعم های مختلف را امتحان کنید. احتمالاً طعم جدیدی وجود دارد که شما نیز دوست خواهید داشت مایع الکترونیکی مورد علاقه شما.

آب ویپ خود را به درستی ذخیره کنید

مانند هر غذایی که برای حفظ تازگی خود به دمای خاصی نیاز دارد و محل نگهداری آن است، آب میوه های ویپ نیز باید به طور مناسب نگهداری شوند. اگر آن را در مکانی خیلی گرم و مرطوب نگهداری کنید، عملکرد خود را از دست می دهد.

یا اگر فراموش کنید بطری را به درستی ببندید، همین اتفاق می افتد. هوا و گرما e-juice شما را از بین می برد. برای جلوگیری از این امر، همیشه در بطری های آب میوه خود را پس از اتمام استفاده از آنها ببندید.

اطمینان حاصل کنید که آنها را همیشه در مکانی خشک که سردتر از دمای اتاقتان است نگه دارید. این فقط می تواند کیفیت آبمیوه الکترونیکی شما را در طول زمان بهبود بخشد زیرا آب بخار با کیفیت بهتر می تواند مانند شراب خوب کهنه شود.

یک قلم ویپ با کیفیت تهیه کنید

اگر اتفاقاً طعم مشابهی را از یکی از دوستانتان امتحان کرده اید، اما طعم دستگاه ویپ شما یکسان نیست، وقت آن است که دستگاه را تغییر دهید. برای داشتن یک حس کامل و طعم خوب، باید یک قلم ویپ خوب داشته باشید.

بنابراین، به این معنی است که هر ویژگی که با قلم ویپ همراه است، کیفیت یکسانی دارد. اگر به دنبال بهترین طعم ممکن هستید، اتومایزرها نیز ضروری هستند – هر چه اتمایزر بهتر باشد، طعم بهتری نیز دارد.

همچنین برای داشتن یک تجربه کامل طعم، باید یک کویل ویپ خوب داشته باشید. اگر دستگاهی مناسب با تمام این ویژگی‌ها دارید، این امر اجتناب‌ناپذیر است که طعم آبمیوه شما به حداکثر خود برسد.

نسبت PG به VG خوب

چیزی که می تواند طعم طعم را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد، انتخاب درست در رابطه با میزان PG و VG در e-juice شما است. PG پروپیلن گلیکول است که طعم e-juice را افزایش می دهد. VG گلیسیرین گیاهی است که مسئول ابرهای پف کرده ای است که هنگام بخارپز تولید می کنید.

بنابراین نسبت خوب این دو ماده در آب بخار بهترین ترکیب است. نسبت شما باید برابر، نصف و نصف باشد. به این ترتیب بهترین طعم ممکن را همراه با ابرهای غول پیکر بخار خواهید داشت.

نتیجه

در نهایت، هر کس طعم متفاوتی دارد و به دنبال طعم های جدیدی است که تجربه بخارپزی آنها را بهبود بخشد. بازار آبمیوه وایپ خیلی بزرگ است، اما اگر کمی تحقیق کنید آنچه را که برایتان مناسب است پیدا خواهید کرد.

فرقی نمی‌کند این نکات را دنبال کنید یا راه خود را برای بهبود بخارپزی خود داشته باشید، همه چیز به یک چیز مربوط می‌شود. شما فقط به کمی فداکاری بیشتری نیاز دارید تا از طعم های ویپ در بهترین حالت خود لذت ببرید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر