چیست و باید به آن توجه کرد؟ – وبلاگ Credihealth


اگر در حال حاضر در حال تحقیق در مورد مراقبت از سالمندان مسکونی هستید و نمی دانید که شروع کنید، این مقاله برای شما عالی است. ما به وضوح همه چیزهای اساسی را که باید در مورد مراقبت از سالمندان در بیمارستان بدانید را به کار می گیریم: چیست، مزایای آن، و علائم آشکاری که به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا این مراقبت برای عزیزان شما مناسب است یا خیر.

جمعیت استرالیا در حال پیر شدن است و دولت راه های متعددی برای کمک به همه در مواجهه با این واقعیت ابداع کرده است. در حال حاضر خدمات مراقبتی متعددی با حمایت دولت وجود دارد که به نیازهای شهروندان استرالیایی مسن کمک می کند. چنین خدمات مراقبتی تحت حمایت دولت با خدمات مراقبت خصوصی کار می کنند. تنها در یک دهه، ارائه دهندگان مراقبت از سالمندان مقیم از ۱۶۷۰۰۰ به ۲۰۱۰۰۰ افزایش یافته است. این بدان معناست که با خواندن این مطلب، اکنون ۲۰۱۰۰۰ مکان برای انتخاب در هنگام جستجوی ارائه دهندگان مراقبت از سالمندان در اقامتگاه دارید. مؤسسه بهداشت و رفاه (IHW) چنین مکان‌هایی را به دقت رصد می‌کند و می‌توانید مطمئن باشید که اگر تصمیم گرفته شود که مراقبت‌های سالمندان در اقامتگاه بهترین گزینه را داشته باشد، عزیزتان به راحتی می‌تواند مکان مناسب را برای خود بیابد. یک محیط مراقبت از سالمندان مسکونی برای افرادی که نیاز به مراقبت روزانه و حمایت سبک زندگی دارند بسیار ایده آل است.

مراقبت از سالمندان مسکونی: چیست؟

اما برای اینکه واضح باشیم، آیا می‌دانید وقتی در مورد مراقبت‌های سالمندان مقیمی صحبت می‌کنید و پرس و جو می‌کنید، در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید؟ آیا پاسخ این سوال را می دانید که مراقبت از سالمندان مقیم چیست؟ خوب، در حال حاضر شما. اجازه دهید ما به شما کمک کنیم.

خدمات مراقبت از سالمندان مقیم، تدارکات محیط‌های اختصاصی تحت حمایت دولت برای افرادی است که نمی‌توان از آنها در خانه مراقبت کرد. این یک حرکت بلندمدت است که افراد را ملزم می‌کند به مکان جداگانه‌ای نقل مکان کنند، جایی که بتوانند به راحتی از حمایت‌های بهداشتی روزانه و کمک به شیوه زندگی برخوردار شوند. این برای افرادی است که دیگر نمی توانند به تنهایی در خانه خود زندگی کنند. مراقبت‌های سالمندان مقیم همچنین به‌طور موقت برای افرادی که نیاز به مهلت اقامتگاهی دارند، زمانی که مراقبان داخلی در تعطیلات یا در تعطیلات هستند، در دسترس است.

مراکز مراقبت از سالمندان اقامتی امکاناتی را با پرستاران، کارشناسان بهداشتی و پرسنل فراهم می‌کنند که به راحتی می‌توانند از سلامت روحی و جسمی همه ساکنان ۲۴ ساعته پشتیبانی کنند. آنها همچنین حمایت و کمک اختصاصی را به افراد مبتلا به زوال عقل و کسانی که نیاز به مراقبت تسکینی دارند ارائه می کنند.

مزایای زندگی در یک مرکز اقامتی مراقبت از سالمندان فراتر از مراقبت های اولیه بهبود یافته و حمایت های بهداشتی است. تسهیلات اقامتی مراقبت از سالمندان نیز تا حد زیادی زندگی اجتماعی و سلامت کلی هر ساکن را بهبود می بخشد. بسیاری از مزایای مثبت آشکار شده است. به حدی که داده ها حتی ۱۷ درصد افزایش در تعداد شهروندان استرالیایی را که اکنون ترجیح می دهند در یک مرکز مراقبت های مسکونی اختصاصی زندگی کنند، نشان می دهد.

مراقبت سالمندان مقیم چه کاری می تواند برای بهبود کیفیت زندگی فرد مورد علاقه شما انجام دهد؟

ترک خانه همیشه سخت و سخت است. این تغییر در سطح فیزیکی، عاطفی و حتی معنوی گسترده است. هر چند دلهره آور باشد، اگر بخواهید یک ارائه دهنده مراقبت خوب را انتخاب کنید، یک انتقال آسان می تواند داشته باشد. چنین حرکتی می تواند زندگی را به شیوه ای بسیار مثبت تغییر دهد زیرا مزایای زیر برای عزیزان شما تجربه خواهد شد:

  • دسترسی ۲۴ ساعته به خدمات بهداشتی و درمانی
  • فضاهای قابل دسترس که به راحتی می توان در آنها رفت و آمد کرد
  • محیط اجتماعی تمیز و بهداشتی که همیشه تمیز نگه داشته می شود
  • پشتیبانی و راهنمایی عاطفی ۲۴ ساعته
  • بهبود زندگی اجتماعی
  • ایمنی و امنیت ۲۴ ساعته با پرسنل مسئول و قوی

چگونه بفهمیم که وابسته شما به مراقبت سالمندان نیاز دارد؟

اکنون که می دانید مراقبت از سالمندان مقیم چیست، باید ارزیابی کنید که آیا عزیزتان به این مراقبت نیاز دارد یا خیر. در ابتدا تعیین آن ممکن است سخت باشد، اما ما علائم محکمی را به کار می گیریم که به وضوح می تواند به شما بگوید که آیا عزیز شما قبلاً به مراقبت از سالمندان نیاز دارد یا خیر. اگر در حال حاضر تصمیم می گیرید که آیا عزیزتان قبلاً به مراقبت از سالمندان نیاز دارد یا خیر، باید مراقب آنها باشید:

  1. سلامتی عزیز شما رو به وخامت است: اگر سلامتی عزیزتان به آرامی رو به وخامت است و او به مرور زمان بیشتر بیمار می شود، از قبل باید مراقبت های مربوط به سالمندان را در نظر بگیرید. با گذشت زمان، نیاز به حمایت و نیازهای بهداشتی بیشتر و بیشتر خواهد شد، و بهتر است پرستاران و کارشناسان بهداشت ۲۴/۷ اطراف عزیز شما را احاطه کنند.
  1. احساس بی‌حالی: اگر متوجه شدید که فرد مورد علاقه‌تان همیشه احساس بی‌حوصلگی، تنهایی و افسردگی می‌کند، وقت آن است که به مراقبت از سالمندان در منزل فکر کنید. ادامه حالت بی حالی می تواند اثرات بسیار منفی بر سلامت جسمی و روانی فرد داشته باشد.
  1. خانه بدون نگهداری: برای مدیریت یک خانه نیاز به مقدار زیادی است. اگر کسی که دوستش دارید از قبل برای حفظ یک خانه تمیز و بهداشتی مشکل دارد، باید گزینه مراقبت از سالمندان مسکونی را در نظر بگیرید. عزیز شما اکنون به فضای متفاوتی نیاز دارد که جابجایی آن راحت تر و نگهداری آسان تر باشد.

مراقبت از سالمندان در خانه برای کسی که دوستش دارید

اگر به دنبال یک مرکز مراقبت از سالمندان اقامتی برای عزیزان خود هستید، باید مراقبت از سالمندان را به طور جدی در نظر بگیرید. Homestyle Aged Care مجهز به مدرن ترین امکانات مراقبت های بهداشتی و گزینه های مسکونی دلچسب و گرم است که می تواند به راحتی به شما عزیزان احساس امنیت و آرامش دهد. در Homestyle Aged Care، فرد مورد علاقه شما همیشه احساس راحتی، حمایت و در خانه بودن خواهد داشت.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر