ژرژ مندز تسلیم نمی شود/ آخرین تلاش برای جدایی رونالدو از منچستریونایتد و یافتن باشگاه جدیدخورخه مندس، سرمربی کریستیانو رونالدو، تمام تلاش خود را می کند تا منچستریونایتد را متقاعد کند که مهاجم پرتغالی را ترک کند.

رونالدو پس از یک فصل حضور در منچستریونایتد درخواست خود را برای جدایی از شیاطین سرخ به مقامات اولدترافورد اعلام کرد. اما مدیران یونایتد با جدایی این بازیکن موافقت نکردند و گفتند که تحت هیچ شرایطی اجازه خروج کریس را نمی دهند.

رونالدو مشتاق است در فصل جدید برای یک باشگاه در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. با این حال این بازیکن ۳۷ ساله هیچ پیشنهادی از باشگاه های مطرح اروپایی ندارد و در این شرایط احتمال جدایی او از منچستریونایتد بسیار اندک است.

با این حال، خورخه مندز، مدیر برنامه های رونالدو، همچنان در تلاش است تا رهبران یونایتد را متقاعد کند و برای او یک باشگاه جدید پیدا کند. روزنامه انگلیسی «دیلی میل» در گزارشی این مطلب را نوشت و گزارش داد که با وجود بازگشت رونالدو به تمرینات و حضور ۴۵ دقیقه ای او در دیدار دوستانه مقابل رایو وایکانو، تلاش برای جدایی او ابتدا ادامه دارد و مندز و کریس دست از تلاش برنداشته اند. .

این در حالی است که رونالدو در جریان دیدار منچستریونایتد مقابل رایو وایکانو خیلی زود زمین را ترک کرد و از حضور در این تیم ابراز ناراحتی کرد.