کار با کمک های پزشکی از راه دور برای ایمن نگه داشتن نسل قدیمی تر در طول همه گیری – بلاگ Credihealth


این بیماری همه گیر برای بسیاری از مردم، به ویژه افراد مسن که در معرض خطر بالاتری برای بیماری بودند، با شانس کمتری برای بهبودی، کاملاً چالش برانگیز بود. در بیشتر موارد، مردم اجازه نداشتند خانه های خود را ترک کنند زیرا ممکن بود به این ویروس مبتلا شوند. علاوه بر این، افرادی که با خانواده خود زندگی می کردند باید به ویژه مراقب باشند زیرا می خواستند از ایمن بودن آنها در هنگام عبور از این فرآیند مطمئن شوند.

بسیاری از افراد برای ایمن نگه داشتن آنها در خانه های سالمندان و مکان های دیگر اسکان داده شدند، اما چالش پیدا کردن مکانی بود که تیم در خانه باشد تا آنها را در طول همه گیری ایمن نگه دارد. اگر آنها با خانواده خود زندگی می کردند، احتمال زیادی وجود داشت که به این ویروس مبتلا می شدند، چیزی که آنها نمی خواستند. با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق مردم از یک مکان به مکان دیگر نقل مکان می کنند، احتمال ابتلای آنها به این ویروس زیاد است.

علاوه بر این، با تغییرات عظیمی که در حال رخ دادن است، مردم می خواستند مطمئن شوند که افراد مسن در زندگی خود ایمن هستند. با تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا، بسیاری از بیمارستان ها برای افراد ممنوع بوده و به عنوان بخش های کووید محصور شده اند. به طور کلی، مردم از رفتن به بیمارستان ها می ترسیدند زیرا احتمال ابتلای آنها به این ویروس وجود داشت. علاوه بر این، اگر مردم معتقد بودند که با یک بیماری جزئی یا چیزی که جان آنها را تهدید نمی کند، دست به گریبان هستند، تلفنی با پزشکان تماس می گرفتند و قصد نداشتند برای ملاقات با آنها به بیمارستان بروند.

تغییرات گسترده ای در بازار کار رخ داد و مردم در سراسر جهان بیکار بودند. برای شرکت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک‌تر چالش برانگیز بود که هر زمان که تعداد افراد مبتلا به این ویروس افزایش می‌یابد، با قرنطینه‌های ملی همراهی کنند. را رامسافرت رفتن نرخ در بریتانیا و ایالات متحده، مانند بسیاری از نقاط دیگر جهان شروع به افزایش کرد. در حالی که آمریکا در دیجیتالی دوگانه قرار داشت، بریتانیا با حدود ۸ درصد از آن عقب تر بود که آنها توانستند با طرح ها و سایر مشوق ها به خوبی از پس آن برآیند. علاوه بر این، فهرست گسترده‌ای از شرکت‌هایی وجود داشت که نمی‌توانستند به کار از راه دور بروند و باید منتظر بهبود بازارها و کاهش محدودیت‌ها توسط مقامات بودند. برای کاهش و کنترل شیوع ویروس، با محدودیت‌های شدید سفر دولت، عملاً مرزها بسته شد. با وقوع چنین تغییرات مهمی، مردم روی محصولاتی سرمایه‌گذاری نمی‌کردند که الزامی نبود و ممکن بود در آینده به تعویق بیفتد.

مزایای کمک پزشکی آنلاین چه بود؟

وقتی صحبت از کمک پزشکی به میان می آید، انجام آن از راه دور، اگر متخصص نیستید، می تواند چالش برانگیز و همچنین خطرناک باشد. در حالی که برخی از شرایط سلامتی می تواند تهدید کننده زندگی باشد، برخی دیگر یک نسیم هستند و می توانند بدون تلاش یا مشکل زیادی حل شوند. در طول همه‌گیری، در حالی که برخی از بیمارستان‌ها به‌عنوان مراکز کووید مشخص شده بودند، همه نمی‌دانستند که آیا کووید دارند یا نه. این بدان معناست که افراد به بیمارستان‌ها مراجعه می‌کنند و در بیشتر موارد، در صورت مثبت بودن کووید، به مرکز کووید هدایت می‌شوند. با این حال، چالش این بود که آنها می توانند کووید را از بیمارستان بگیرند. بر اساس راواشنگتن پست، برخی از افراد در بیمارستان ها به این ویروس مبتلا شدندرا این یکی از دلایل اصلی است که چرا مردم از رفتن به آنجا اجتناب می‌کنند، زیرا مطمئن نبودند کجا می‌توانند آن را تهیه کنند.

علاوه بر این، پزشکان می‌توانند اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی حل مشکلات جزئی پزشکی یا کمک به بریدگی یا سرماخوردگی ارائه دهند و تنها در صورت مریض بودن از افراد می‌خواهند به بیمارستان مراجعه کنند.

چگونه قرنطینه های ملی مشاغل و شرکت ها را مختل کرد؟

کسب‌وکارها و شرکت‌ها در کشورهایی که اداره می‌کنند تابع قوانین دولتی هستند و بیشتر آنها در سطح جهانی تغییرات گسترده‌ای را اعمال می‌کنند. آنها مجبور بودند هر زمان که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا افزایش می یافت، درهای خود را ببندند.

متأسفانه، خدمات ضروری باید به کار خود ادامه می‌داد، به این معنی که پزشکان و بیمارستان‌ها، در میان چندین مورد دیگر، در تمام مدت کار می‌کردند.

با توجه به تعداد افرادی که از طریق بیماری همه گیر مریض می شوند، پزشکان و بیمارستان ها بیش از حد کار می کردند و شرکت های پزشکی خواهان حضور همه جانبه بودند. چالش های دیگری نیز وجود داشت که باید از آن ها عبور می کردند.

روند دیگری که شروع شد تحویل در خانه بود که اکثر مردم نمی‌خواستند خانه‌های خود را ترک کنند زیرا احتمال ابتلای آنها به ویروس وجود داشت. مردم همه چیز را به خانه هایشان می رساندند، از غذا و مواد غذایی گرفته تا داروهایشان. برخی از وب‌سایت‌ها به این فرآیند کمک می‌کردند، و در حال بررسی نحوه کار با همین روند بودند. مردم حتی می‌توانند از وب‌سایت‌ها برای درک هزینه برخی از درمان‌هایی که باید انجام دهند، استفاده کنند. بسته به علائم آنها، آنها می توانند برای دریافت یک درک اساسی از آنچه ممکن است مشکل بوده باشد، تماس بگیرند.

شرکت‌هایی که در زمینه پزشکی کار می‌کنند، و همچنین سایر شرکت‌هایی که با مردم مواجه بودند، باید مطمئن می‌شدند که مورد اعتماد مردم هستند. آنها روی فرآیندهای جدیدی کار می کردند که در آن از متقاضیان خود می خواستند قبل از ورود به شرکت، بررسی پیشینه خود را ارائه دهند. آنها پس از اینکه متوجه می شدند در گذشته تخلفی داشته اند، اطلاعات را بررسی می کنند و مطمئن می شوند که سابقه کیفری ندارند. اطلاعاتی که آنها باید از طریق آنها دریافت می کردند برای شغلی که برای آن درخواست می کردند مهم بود زیرا به شرکت ها اجازه می داد از افرادی که استخدام می کردند مطمئن شوند.

اکثر این پلتفرم‌ها برای ایجاد اعتماد برای مشتریان خود و اطمینان از خوشحالی آنها هنگام کار بر روی یک تشخیص خاص، با چهره‌های برجسته انجمن پزشکی مشورت کردند. افزایش کمک‌های پزشکی از طریق تلفن چیزی نبود که دو بار قبل از همه‌گیری به آن فکر می‌شد، اما نیاز روز بود.

بیشتر این چک‌ها در صورتی که در صنعت شروع به کار می‌کردند، باید توسط پزشکان انجام می‌شد. در طول فرآیند ارسال درخواست، افراد اطلاعاتی در مورد خود ارائه کردند راگذشته آن‌ها می‌توانستند از چندین وب‌سایت شخص ثالث جمع‌آوری کنند تا کارفرمایان مطمئن شوند که هیچ زمان زندانی را انجام نداده‌اند، که یکی از الزامات اصلی کار با عموم مردم بود.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر