کاشت مو – انواع و روش های درمانی – وبلاگ Credihealth


کاشت مو چیست؟

 • کاشت مو یک روش جراحی است که برای بازیابی مو در ناحیه طاس بیمار انجام می شود.
 • از طریق این روش، فولیکول‌های مو از یک قسمت از بدن برداشته می‌شوند که «محل اهداکننده» نامیده می‌شود و در قسمت طاس یا طاسی بدن به نام «محل دریافت‌کننده» کاشته می‌شود.

انواع کاشت مو

سه نوع کاشت مو وجود دارد که عبارتند از:

 1. کاشت مو DHI
 2. کاشت مو FUE
 3. کاشت مو FUT

آیا قبل از انجام کاشت مو نیاز به انجام آزمایش تشخیص/آلوپسی وجود دارد؟

انواع مختلفی از آلوپسی وجود دارد که ممکن است یکی از آنها به هر یک از آنها مبتلا باشد. درمان دقیق آلوپسی برای شروع نیاز به تشخیص صحیح دارد. بنابراین، قبل از انجام کاشت مو، باید یک تشخیص مناسب یا آزمایش آلوپسی انجام دهید. این منجر به یک برنامه درمانی جامع مادام العمر و بهترین نتایج برای مشکل ریزش مو می شود.

متأسفانه اکثر کلینیک های کاشت مو در بنگلور درمان های کاشت مو را بدون تشخیص مناسب انجام می دهند. بنابراین، ابتدا اطمینان حاصل کنید که تشخیص مناسب را قبل از هدایت بیشتر انجام دهید.

آیا انجام کاشت مو بی خطر است؟

کاشت مو ایمن و بدون خطر است، با روش‌های حداقلی که می‌توان آن را در چند ساعت به پایان رساند و یک عمر نتایج دائمی و طبیعی به آنها داد. قبل از انجام چنین درمان هایی، بازرسی های مناسب را انجام دهید و تمام جزئیات خاص در مورد کلینیکی که قرار است درمان های کاشت مو را از آنجا انجام دهید، داشته باشید. ابتدا اطمینان حاصل کنید که: آیا آنها از پیشرفته ترین و عالی ترین روش ها استفاده می کنند؟ آیا این روش ها توسط جراحان ماهر و آموزش دیده کاشت مو در بنگلور انجام می شود؟ آیا آنها از پروتکل های سختگیرانه ای مانند پیش غربالگری، آزمایش های پزشکی و همه موارد پیروی می کنند؟ آیا آنها مطمئن می شوند که آیا بیمار برای انجام فرآیند پیوند مناسب است یا خیر؟

از آنجایی که هر بیمار پس از رضایت کامل واجد شرایط کاشت مو نیست، شما ممکن است تحت درمان قرار بگیرید.

همچنین بخوانید در مورد: [highlight color=”yellow”]۱۰ عارضه جانبی کاشت مو که باید از آنها آگاه باشید[/highlight]

هزینه تخمینی کاشت مو در بنگلور چقدر است؟

هزینه یابی همیشه اصلی ترین و رایج ترین عامل است. هنگام انتخاب کلینیک کاشت مو، هزینه کاشت مو در بنگلور مهم ترین عامل است.

به دلیل کمبود اطلاعات، در نهایت ارزان ترین کلینیک کاشت مو را انتخاب می کنید. به این دلیل است که نتایج کامل کاشت مو در بنگلور ممکن است ۹ تا ۱۲ ماه طول بکشد و بلافاصله تنها چیزی که می‌توانیم با هم مقایسه کنیم، قیمت آن است.

و در حالی که ارزان ترین کلینیک کاشت مو را انتخاب می کنید، در نهایت نتیجه کاشت مو و مهمتر از آن حتی ایمنی خود را به خطر می اندازید!

بسیاری از کلینیک های کاشت مو وجود دارند که هزینه کاشت مو را در بنگلور با قیمتی به اندازه بادام زمینی ارزان ارائه می دهند، در حالی که برخی از آنها به اندازه یک ثروت گران هستند.

بسیاری از بهترین کلینیک های کاشت مو در بنگلور به چند دلیل برای شما هزینه کمی دارند:

 • سرمایه گذاری روی جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری ها برای اطمینان از بهترین و طبیعی بودن نتایج.
 • سرمایه گذاری در تاسیسات مدرن که از پروتکل های ایمنی بین المللی پیروی می کنند.
 • سرمایه گذاری در ابزارهای دارای پوشش تیتانیوم یکبار مصرف و ثبت اختراع.
 • این جراحان چیره دست با سرمایه گذاری بر روی بهترین جراحان MD که در هنر کاشت مو با تجربه و استاد هستند، قبل از انجام هر گونه کاشت مو در بنگلور، تحت آموزش های زیادی قرار می گیرند.
 • آنها حتی روی بهترین محصولاتی که به رشد مو کمک می کند سرمایه گذاری کردند.

از طرف دیگر، اکثر کلینیک‌های کاشت مو ارزان که معاملات ارزان قیمت ارائه می‌دهند، می‌توانند این کار را انجام دهند، زیرا روی هیچ چیز، اعم از پزشک، فناوری، یا امکانات مدرن سرمایه‌گذاری نمی‌کنند و در نتیجه جان و سلامتی بیماران را به خطر می‌اندازند.

بنابراین، نباید کلینیک های کاشت مو در بنگلور را از نظر هزینه قضاوت غیرمنطقی کرد. در عوض، باید به صورت آنلاین تحقیقات کامل انجام داد، با سایر بیماران صحبت کرد، بازخورد دریافت کرد، بر خدمات و گواهی برند تمرکز کرد.

در میان آنها، DHI India تمیز و بدون شک بهترین کلینیک برای کاشت مو در بنگلور است!

هزینه کاشت مو در بنگلور به عوامل زیر بستگی دارد:

 • تعداد فولیکول های موی مورد نیاز برای به دست آوردن نتایج طبیعی.
 • ناحیه ای از پوست سر که باید بعد از عمل پوشانده شود.
 • برای پوشاندن پوست سر نیازی به چندین جلسه نیست. تعداد جلسات انجام شده بیشتر است. هزینه کاشت مو در بنگلور بیشتر خواهد بود.
 • شرایط پوست و مو: وضعیت مو و پوست اهمیت زیادی دارد.
 • تخصص یک جراح کاشت مو در بنگلور.
 • هر گونه بی نظمی در شکل پوست سر.

فولیکول های مو یا گرافت های مورد نیاز برای بهترین کاشت مو در بنگلور به میزان ریزش موی شما بستگی دارد.

بنابراین، اگر از مشکلات ریزش مو رنج می برید و به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو در بنگلور هستید، باید بدانید که در واقع معیار انتخاب باید چه باشد.

تحقیق مناسبی انجام دهید و بهترین کلینیک کاشت مو در بنگلور را انتخاب کنید که خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب به شما ارائه دهد.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر