کدام شیر را برای نوزادان خود انتخاب کنید؟ – وبلاگ Credihealth


انتخاب شیر نوزاد برای کودک بی اهمیت نیست، به خصوص زمانی که هنوز رسوایی های بیش از حد شیر آلوده به وجود می آید. شیر نوزاد می تواند غذای انحصاری کودک شما در مواقعی که شیر نمی دهید یا جایگزینی در شیردهی مختلط باشد، بنابراین ممکن است شما نیز در این مورد مطلع شوید. آمار فروش خرده فروشی شیر ارگانیک در ایالات متحده از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ را نشان می دهد که در میلیون پوند اندازه گیری شده است.

تفاوت شیر ​​ارگانیک و غیر ارگانیک چیست؟

این یک روش تولید است که سازگارتر با محیط زیست است. هنگامی که از شیر “ارگانیک” برای نوزاد صحبت می کنیم، به کیفیت شیر ​​گاو اشاره می کنیم که اساس تولید این شیر، لاکتوز و فیبرها بوده است. از سوی دیگر امکان ساخت ویتامین ها و مواد معدنی با منشاء بیولوژیکی وجود ندارد. به همین دلیل است که شیر ارگانیک نمی تواند ۱۰۰٪ باشد. بنابراین شیر ارگانیک نوزاد به دلیل شرایط زندگی و بهداشتی گاوها عمدتا استفاده می شود:

گاوهایی که از آنها شیر می آید در علفزارهای وسیع زندگی می کنند، جایی که می توانند آزادانه در آرامش از هوای آزاد لذت ببرند. بر خلاف محوطه های صنعتی که در آن گاوها جمع می شوند.

معمولاً فضاها به قدری بزرگ است که گاوها بتوانند چندین بار در ماه قطعه زمین را تغییر دهند.

علف چمنزارها که نشان دهنده غذای گاوها است، با هیچ آفت کش و کود درمان نمی شود.

چرای دام مطابق با چرخه فصلی با اجازه دادن به گاو در تمام طول سال بسته به شرایط آب و هوایی انجام می شود. فصل بهار یک دوره بسیار محبوب است، زیرا در این زمان است که جوانه جوان مملو از ویتامین ها و مواد معدنی است (به عبارت دیگر ما در تمام روز کاه خشک نمی دهیم، همانطور که در سایر تولیدات غیر ارگانیک می تواند وجود داشته باشد).

گاوها با آنتی بیوتیک درمان نمی شوند، اما درمان های هومیوپاتی و گیاهی دریافت می کنند.

به طور خلاصه: شیر ارگانیک نوزاد حاوی هیچ باقیمانده، آنتی بیوتیک یا آفت کش نیست.

کدام شیر را انتخاب کنیم؟

شیر گاو

شیر گاو پرمصرف ترین شیر در فرانسه است. سرشار از ویتامین های B2 و B12 است که به ویژه نیازهای نوزادان را پوشش می دهد و به رشد کمک می کند. اما مشکل: برخی از نوزادان علائم حساسیت به پروتئین های شیر گاو (کهیر، ضعف، افزایش وزن ضعیف، وجود خون در مدفوع و غیره) را نشان می دهند. بنابراین باید با شیر بز یا گوسفند جایگزین شوند. در حالی که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند، همه دوز مناسبی از فسفر، پتاسیم، عناصر کمیاب (روی، ید، سلنیوم و غیره) و ویتامین ها را فراهم می کنند.

شیر بز یا گوسفند

منابع کلسیم و منیزیم، شیر گوسفند و بز طعم بارزتری نسبت به شیر گاو دارند. همچنین شیر گوسفند از نظر لیپید، پروتئین، کلسیم، فسفر و ویتامین های A و D غنی تر از شیر گاو است.

شیر بدون گلوتن

برای محدود کردن خطر ابتلا به آلرژی، برخی از تولیدکنندگان شیر بدون گلوتن (پروتئینی از غلات) را ارائه می دهند. در لیست مواد تشکیل دهنده: شیر بز، آرد برنج و مالتودکسترین ذرت. این فرآورده‌ها سرشار از پروتئین، ویتامین‌های طبیعی هستند و مصرف کربوهیدرات‌های قابل هضم تری دارند. نمونه ای از شیر ارگانیک و بدون گلوتن برای بچه ها (۰-۶ ماهه) است فرمول مرحله ۱ سوراخ.

شیر بدون روغن پالم

روغن پالم پرس خوبی ندارد زیرا کشت آن باعث تسریع جنگل زدایی می شود و مصرف زیاد آن در بزرگسالی خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش می دهد. اما یک نوزاد نیازهای تغذیه ای متفاوتی دارد و این اسیدهای چرب ضروری هستند. با این حال، لیپیدهای موجود در روغن پالم به لیپیدهای موجود در شیر مادر نزدیک‌تر است. بنابراین اگر آن را روی برچسب دیدید نگران نباشید. با این حال، اگر می خواهید از این ماده اجتناب کنید، محصولاتی مانند محصولات برند Premibio بدون روغن نخل (جایگزین روغن نارگیل) هستند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر