22
مهر

کمترین میزان بیکاری در بین بیماریهای واگیر وجود داردشیکاگو (اخبار نیوز نیوز) – تعداد آمریکایی هایی که از مجوز بیکاری درخواست می کنند در پایین ترین سطح خود از زمان شروع بیماری همه گیر قرار دارد ، این نشان می دهد که با وجود کاهش کارکنان پذیرش در دو ماه گذشته ، بازار کار هنوز در حال بهبود است.

وزارت کار روز پنجشنبه اعلام کرد اعلام بیکاری در هفته گذشته 36000 نفر کاهش یافته است که دومین کاهش متوالی متوالی است.

این کمترین تعداد افرادی است که از مارس 2020 ، هنگامی که اپیدمی افزایش یافته است ، درخواست مزایا می کنند. تقاضا برای مزایای بیکاری ، که معمولاً بر روند اخراج کارگران نظارت می کند ، از بهار گذشته به طور مداوم در حال کاهش است زیرا بسیاری از شرکت ها که برای پر کردن مشاغل تلاش می کنند ، کارکنان خود را حفظ کرده اند.

تقاضا در ابتدای آوریل 2020 به رکورد 6.149 میلیون رسید ، اما هنوز از محدوده 200،000-250،000 است که مربوط به بازار کار سالم است.

استخدام در دو ماه گذشته کاهش یافته است ، حتی در حالی که شرکت ها و سایر کارفرمایان شغل رایگان ایجاد کرده اند. شرکت ها برای یافتن کارگر در تلاش هستند زیرا حدود سه میلیون نفر شغل خود را از دست داده اند و دیگر به دنبال کار نیستند زیرا اپیدمی هنوز به جستجوی آنها ادامه نداده است. اقتصاددانان امیدوارند افراد بیشتری در ماه سپتامبر با باز شدن مدارس ، رفع محدودیت های مراقبت از کودکان و بهبود مزایای بیکاری در سراسر کشور به دنبال شغل بیشتری باشند.

این پس از آن است که کارفرمایان آمریکایی 194000 شغل ضعیف در ماه سپتامبر اضافه کردند. نرخ کلی بیکاری از 5.2 درصد به 4.8 درصد کاهش یافته است.

در همین حال ، آمریکایی ها شغل خود را به صورت مکتوب ترک می کنند و حدود 3 درصد از کارگران در ماه اوت این کار را انجام می دهند. به نظر می رسد کارگران شغل خود را در رستوران ها ، بارها و هتل ها ترک کرده اند ، احتمالاً به دلیل ترس از نوع دلتا COVID-19 ، که هنوز در ماه اوت به سرعت در حال گسترش بود.

برخی از کارگران ممکن است از مزایای بالاتری که توسط شرکت هایی که دارای موقعیت شغلی هستند ، استفاده کنند ، کنار گذاشته شوند یا شغل خود را ترک کنند ، زیرا مراقبت از کودکانی که برای تحصیل بسیار کوچک هستند ، یافتن آنها دشوارتر است.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

آخرین خبرها

  • قیمت عمده فروشی ایالات متحده در دوره 12 ماهه 8.6 درصد رشد کرد
  • رئیس جمهور بایدن در مورد دستور واکسن دولتی COVID-19 صحبت کرد
  • کمیسیون دادگاه عالی بایدن پیش از این لایحه اصلاحیه را صادر می کند
  • کمترین میزان بیکاری در بین بیماریهای واگیر وجود دارد
  • تأیید COVID-19: FDA با کمپین Moderna ملاقات کرد