کوین سایر از Dexcom در مورد داده های آزمایشات بالینی جدید برای گروه G7 صحبت می کنددر کنفرانس این هفته JP Morgan Healthcare، دکسکام، سازنده سیستم‌های پایش مداوم گلوکز، پس از اعلام داده‌های آزمایش بالینی جدید برای CGM، G7، مدیر عامل شرکت، کوین سایرز، موجی را ایجاد کرد.

کارآزمایی ۳۰۸ نفر نشان داد که میانگین اختلاف نسبی مطلق (MARD) در گروه هفت نفره ۲/۸ درصد برای بزرگسالان و ۱/۸ درصد برای بیماران اطفال بود. G7 در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۱ به FDA ارائه شد و هنوز در انتظار تأیید نظارت است.

از جنبه مالی، Sayers فاش کرد که انتظار می رود این شرکت برای سال ۲۰۲۱ ۲.۴۴۸ میلیارد دلار درآمد حسابرسی نشده ایجاد کند که ۲۷ درصد افزایش نسبت به سال ۲۰۲۰ نشان می دهد. .

MobiHealthNews من با Sayers به ​​بحث در مورد گام بعدی Dexcom و آینده مراقبت از دیابت نشستم.

MobiHealthNews: مایلم با مروری بر اخباری که در JP Morgan دادید شروع کنم و درباره G7 بیشتر بشنوم.

گفتن: سال را به خوبی بستیم. ما برای سال ۲۷ درصد رشد داشته‌ایم، و در طول همه‌گیری سال‌های ۲۰ و ۲۱، میلیارد دلار دیگر درآمد بر روی نتایج خود گذاشتیم. من هر کسی را به چالش می کشم تا بهتر از ما در این مواقع انجام دهد.

اخبار بزرگ از جی پی مورگان، و برخی از چیزهایی که مردم در مورد آنها با من صحبت می کنند و از ما می پرسند. ما در مورد Dexcom One که در چهار کشور اروپایی راه اندازی کرده ایم بسیار صحبت کرده ایم و این یک فرصت است. [It’s] اولین بار ما برنامه را به عنوان یک محصول، به عنوان یک محصول متفاوت توصیف کردیم. ما قبلاً این کار را انجام نداده ایم. و انجام این کار ما معتقدیم بخش بزرگی از آینده ما است. ما معتقدیم که در نهایت می توانیم این بازار را به دو خط تولید تقسیم کنیم و سپس در آن بسیار موفق باشیم. …

مهمترین ویژگی G7 که در مورد آن صحبت شد… ۶۰% کوچکتر از G6، کمی بزرگتر از نیکل و کمی کوچکتر از یک چهارم. واقعا برای افرادی که آن را می پوشند چندان قابل توجه نیست. نیم ساعته گرم کردن … هنوز متصل است. به همه مربوط خواهد شد. اما علاوه بر قابلیت همکاری و اتصال، امنیت سایبری را نیز در اینجا افزایش داده‌ایم.

ما واقعاً یک فناوری جدید را در پیش گرفته ایم. مدار و چیپست ما در G6 در بازه زمانی ۲۰۱۶-۲۰۱۷ توسعه یافتند و امنیت سایبری و بلوتوث از آن زمان تاکنون پیشرفت چشمگیری داشته است. بنابراین تراشه های جدیدی که در این مورد داریم باعث می شود مردم دوباره احساس امنیت کنند…

ما یک پلت فرم نرم افزاری جدید برای این کار توسعه داده ایم که در آن برخی از داده های شما وجود دارد که معمولاً در برنامه CLARITY ما پیدا می کنید. آنها روندهای طولانی تری هستند این دقیقاً در برنامه در دسترس خواهد بود، بنابراین افراد می توانند برای مدتی جستجو کرده و محدوده زمانی خود را ببینند و اطلاعات بیشتری دریافت کنند. [It’s] فقط یک تجربه کاربری ساده تر از نظر شروع و همه چیزهایی که آموخته ایم. …

تیوقتی به صحت داده ها رسیدیم. دکسکام همیشه بهترین بوده است. … چوب انگشت در آزمایشاتی که آنها در روز انجام دادند مانند ۱۰ درصد تخفیف در اندازه گیری دستگاه خون آزمایشگاهی بود. میانگین میانگین اختلاف نسبی ما در مقایسه با تجهیزات آزمایشگاهی در هشت کمترین میزان با این محصول است. بنابراین ما دقیقاً به انگشتان خود نزدیک می شویم. مردم واقعاً می توانند برای تصمیم گیری خوب روی آن حساب کنند و با آنچه که دارند احساس راحتی می کنند. [It] یک بار دیگر نوار را برای همه بالاتر می گذارد.

MobiHealthNews: می دانم که در گذشته ما در مورد امکان گسترش فراتر از دیابتی ها زیاد صحبت کرده ایم. آیا این هنوز یک ملاحظه است یا هنوز چیزی است که در آینده باید منتظر آن بود؟

گفتن: این چیزی است که در آینده باید منتظر آن بود. ما با بسیاری از شرکت های مراحل اولیه ارتباط داریم که به روشی تایید شده و تایید شده تلاش می کنند. برای روشن بودن، آنها مدارک مناسبی دارند تا مردم را وادار کنند که از CGM فقط برای سلامتی و تندرستی استفاده کنند. و نتایج برای این افراد واقعا خوب بود.

من در مورد دو مطالعه در ارائه خود صحبت کردم، مطالعه Onduo، که شاهد کاهش بود این بیماران نوع ۲ بودند اما وقتی به مجموعه نتایج کل نگاه می کنید، [you see] نتایج بهتر قلبی عروقی، کاهش وزن، انواع چیزها. ویلدوک مجدداً مطالعه‌ای را بر روی بیماران نوع ۲ انجام داد، اما در این گروه از بیماران، افراد با میانگین سطح گلوکز بالای ۱۸۰. آنها پس از ۲۴ هفته نظارت مداوم گلوکز از این محصول استفاده کردند، جایی که میانگین گلوکز خود را ۵۴ امتیاز کاهش دادند. بنابراین به سایر کاربردهای فناوری یعنی متابولیت ها وارد می شود. شخصی نگران چیزی است که می‌خورد یا پیش دیابت نزدیک است. چقدر نزدیکی؟ چه زمانی مجتمع را راه اندازی می کنید؟ شاید برای جلوگیری از این موضوع؟

MobiHealthNews: می خواهم کمی بیشتر در مورد برنامه صحبت کنم. چگونه Dexcom One بازی را در آینده تغییر خواهد داد، به خصوص چشم انداز بزرگ Dexcom برای آینده؟ هنگام افزودن نرم افزار می توانید انتظار چه نوع قابلیت هایی را داشته باشید؟

گفتن: با Dexcom One، کاری که انجام داده‌ایم حذف ویژگی‌ها است. ما آن را به یک محصول ساده تر تبدیل کرده ایم که قیمت پایین تر را توجیه می کند. برخی از هشدارها و ویژگی های هشدار را حذف کرده ایم. ما توانایی به اشتراک گذاری داده ها را گرفتیم. ما چند چیز را در نظر گرفته‌ایم تا آن را به محصولی ساده‌تر تبدیل کنیم که با آنچه در آن بازارها وجود دارد رقابتی‌تر باشد. و بنابراین در آینده، در بخش نرم‌افزار… من می‌توانم ببینم روزی لیستی از ویژگی‌هایی خواهیم داشت که افراد می‌توانند بابت آن‌ها جبران شوند، یا اگر نمی‌خواهند می‌توانند استفاده نکنند. یا اگر خیلی پیچیده باشد می توانند هزینه آن را بپردازند. و چیزی که من دوست دارم پلتفرمی است که اگر مردم این ویژگی‌ها را توسعه دهند، می‌توانیم کاشی‌ها را به نرم‌افزار خودمان اضافه کنیم و آن را بسازیم تا بتوانید بیرون بروید و از برنامه دیگری استفاده کنید و Dexcom را به عنوان مرکز خود نگه دارید.

MobiHealthNews: با توجه به اینکه سال ۲۰۲۲ در راه است، چه چیزی را می بینید؟ برخی از بزرگترین تغییراتی که در مراقبت از دیابت به دنبال آن هستید چیست؟ و همچنین چه چیزهایی در مورد Dexcom باید انتظار داشت؟

گفتن: تنها چیزی که ما دوست داریم شاهد آن باشیم افزایش دسترسی جهانی به فناوری ما است. و در حالی که این فناوری پیشرفته نیست، واقعا مهم است. وقتی این محصول افست و پوشش داده می شود، مردم می آیند، آن را می گیرند، استفاده می کنند و تجربیات شگفت انگیزی با آن دارند. …

من فکر می‌کنم با حفظ این ترکیبات جدید نوع ۲، پیشرفت‌های بسیار هیجان‌انگیزی در بخش دارویی خواهید داشت. [They] او بسیار سکسی و بسیار جذاب به نظر می رسد. جالب است که ببینیم چگونه آن را عرضه می کند و همه چیز در شرکت های داروسازی به کجا می رسد. من می دانم که همه آنها واقعاً سخت روی این ترکیبات کار می کنند و به نظر می رسد که نتایج بسیار خوبی دارند.

من فکر می کنم چیز دیگر در مورد دنیای ما این است که ما بسیار منتظر راه اندازی Omnipod Five با انسولین در سال جاری هستیم. ما سال ها با انسولین کار کرده ایم و بسیار هیجان زده بودیم که بالاخره این محصول کامل را دریافت کردیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر