کیهان: فیلمسازان ایرانی قهرمانان مقدس تامین اجتماعی را نفرین می کنند – پایگاه خبری مدارا


بر اساس گزارش ها دکه روزنامه مدارا؛ این صفحه توسط جمعی از زنان فیلمساز نوشته شده است که به تقلید از سازمان «من هم» در غرب به افشاگری و اعتراض به خشونت سینماهای ایران می پردازند.

قابل درک است که این عصر کنونی بیش از مبارزه با فساد آلوده به فمینیسم است.

انتشار مطلبی توهین آمیز علیه امنیت مقدس در صفحه سازمان به اصطلاح خود را به عنوان گروهی فاسد و منافق در مبارزه با فساد و حمایت از حقوق زنان در فیلم های سینمایی نشان داده است. چون صیانت از حقوق زن با فرهنگ و شئونات اسلامی و ایرانی و همچنین حفظ حجاب و غیرت ادغام شده است، پس چگونه ممکن است هیچ تعهد و ارتباطی با اخلاق و فرهنگ و سبک زندگی اسلامی وجود نداشته باشد. حتی رعایت استانداردهای ملی آیا شما معتقدید که او می تواند ادعا کند که از زنان حمایت می کند و با فساد مبارزه می کند؟ موضوعی که مدت‌ها مایه شرمساری افکار عمومی جریان به اصطلاح روشنفکر بوده و گروهی را که از غرب تقلید می‌کنند به‌عنوان بخشی از جنبش غرب‌زدگی نیز تحقیر شده است.
البته این چیز جدیدی نیست، دوران کنونی علمای غربی نزدیک به ۲۰۰ سال است که با فرهنگ و ارزش های دین و حتی کشور در تضاد بوده است.حفاظت مقدس به عنوان بخشی از ارزش های کشور ما همواره بوده است. موضوع تحقیر فیلسوفان غربی.