گاهی اوقات تغییرات جزئی می تواند شما را فوق العاده کند – بلاگ Credihealth


اگر خود را در آینه نگاه می کنید و فکر می کنید که به میزان قابل توجهی پیر شده اید، نگران نباشید، یک راه حل ساده برای شما وجود دارد که می تواند شما را جوان تر نشان دهد. لیفت ابرو ممکن است در ابتدا به نظر نرسد که قرار است تأثیر زیادی روی ظاهر شما داشته باشد، با این حال، هنگامی که تمام مزایایی که ارائه می دهد را توضیح دادیم، متوجه خواهید شد که این روش واقعا چقدر فوق العاده است.

ابرو لیفت چیست؟

اگر با اصطلاح لیفت صورت آشنا هستید، ممکن است از قبل حدس بزنید که لیفت ابرو چیست. در حالی که لیفت صورت روشی است که بر اصلاح افتادگی پوست در کل صورت تمرکز دارد، الف ابرو کشیدن بر بازگرداندن ابروهای افتاده تمرکز می کند.

افرادی که تمایل به داشتن ابروهای آویزان دارند، اغلب ظاهری خسته و پیرتر نشان می دهند و این می تواند به اعتماد به نفس آنها آسیب جدی وارد کند. با انجام این روش ساده، مطمئناً اعتماد به نفسی را که در طول سال‌ها از دست رفته بود، هر بار که به آینه نگاه می‌کردید، دوباره به دست می‌آورید و متوجه می‌شوید که پیرتر و بدون انرژی به نظر می‌رسید.

قبل و بعد از لیفت ابرو

چگونه کار می کند؟

خوب، با بالا رفتن سن، پوست پیشانی به دلیل نیروی جاذبه به آرامی پایین می‌رود و روی ابروها جمع می‌شود، که در نهایت تسلیم می‌شوند و ظاهر ناخوشایندی را تشکیل می‌دهند که دوست نداریم. هدف از لیفت ابرو اصلاح موقعیت ابرو است که در بالای مدار استخوانی قوس می کند و همچنین ابروها را صاف می کند. این به نتیجه نهایی کمک می کند تا ظاهری آرام و جوان تر به شما بدهد.

آیا این روش برای شما کافی است؟

هر فردی ژنتیک و تجربیات زندگی متفاوتی دارد و همه آنها بر روی سن ما تاثیر دارند. برخی از افراد تنها در چشم، برخی گردن و برخی دیگر آن را در سایر قسمت های بدن نشان می دهند. با این گفته، مطمئن نیستید که آیا این روش قبل از اینکه شخصاً با جراح مشورت کنید برای شما کافی باشد یا خیر.

با این حال، زمانی که لیفت ابرو با روش‌های دیگری که نتایج مشابهی را می‌دهند، مانند تزریق، مقایسه می‌شود، این گزینه بسیار بهتری است. نه تنها به این دلیل که ظاهر طبیعی تری به شما می بخشد، بلکه به این دلیل که ماندگاری بسیار بیشتری دارد. تزریق‌ها معمولاً ظاهری را به شما می‌دهند که تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اید، و همچنین باید هر شش یا دوازده ماه یکبار تزریق‌های جدید انجام دهید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد روش او بیابید، باید بررسی کنید https://www.drhodgkinson.com.au/procedure/browlift، یا می توانید به سادگی با جراح خود برای کسب اطلاعات بیشتر در کلینیک زیبایی محلی مشورت کنید.

یک تغییر ساده می تواند تاثیر زیادی داشته باشد

کلام پایانی

مردم اغلب تصور می‌کنند که اگر قرار است روش‌های جراحی بزرگ‌تر نتایج بهتری ارائه دهند، اغلب اینطور نیست. گاهی اوقات تغییر جزییات جزئی مانند ابروها بیش از حد کافی است تا ظاهر شما را تازه کند و نه تنها کاملاً فوق العاده به نظر برسید، بلکه باعث می شود که شما نیز آن را دوست داشته باشید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر