22
مهر

گروه های فعال جانبازان را استخدام می کنند. قانونگذاران می خواهند بدانند چرا و چگونهواشنگتن (نیوزنیوز در حال حاضر) – قانونگذاران در حال یافتن دلیل و چرایی این گروه شبه نظامی پس از اعلام این مطلب هستند که حدود 10 درصد افرادی که در حملات 6 ژانویه متهم به اتهامات متهم هستند مرتبط با ارتش آمریکا هستند. به

جرمی باتلر ، مدیرعامل سربازان سابق عراق و افغانستان آمریکا در کمیته مجلس گفت: “مایه تاسف است که بسیاری از جانبازان ، بسیاری از سربازانی که در حال حرکت هستند در شکافها گم شده اند و من فکر می کنم آنها شروع به رسیدن کرده اند.” روی جانبازان این پرونده چهارشنبه رسیدگی می شود. “آنها به دنبال آن وحدتی هستند که ندیده اند. آنها شروع به جستجوی آن حس ماموریت می کنند.”

این جلسه به ریاست رئیس جمهور دموکرات ، نماینده مجلس ، برگزار شد. مارک تاکانو ، باید موضوع را بررسی کند و راه حل هایی را برای حمایت از جانبازان ارائه دهد.

تاکانو گفت: “کار ما حفاظت از جانبازان است.” “راهی بهتر برای جلوگیری از انزوا ، از دست دادن حس هدف به آنها بدهید.”

اکثر جمهوری خواهان که در گذشته با مشکلات روبرو بودند موافق هستند.

مایکل بات ، نماینده کنگره گفت: “کار ما این است که به آنها کمک کنیم از مراقبت ، خدمات و زمان مورد نیاز خود بهره مند شوند.” “اگر چیزی برای جلوگیری از خشونت خشونت آمیز جانبازان وجود داشته باشد ، آن است.”

بر اساس داده های دانشگاه مریلند ، مقامات امسال 80 نفر را با خشونت مرتبط دانسته اند. در مقایسه با حدود 30 نفر در سال 2020 و کمتر از 10 نفر در سال 2019.

جو پلنزر ، کهنه سرباز سابق ، در جلسه محاکمه گفت: “برای چندین دهه ، گروه های افراطی به دنبال عضویت در ارتش برای آموزش تاکتیکی و دسترسی به مواد منفجره بوده اند.”

کارشناسان می گویند گروه های شبه نظامی که در قیام شرکت کردند ، مانند نگهبانان سوگند ، پسران مغرور و دیگران ، به دلیل تجربه در تاکتیک ها و مهارت های رهبری مورد هدف قرار گرفتند.

باتلر اغلب گفته است که گروه های افراطی به طور مخفیانه از امدادگران و اعضای ارتش فعال می خواهند تا به مشروعیت بخشیدن به کار خود کمک کنند.

اکثر جانبازان دستگیر شده به دلیل تندروها فعالانه کار نمی کردند.

در ماه آوریل ، وزارت دفاع ایالات متحده گروهی از کارگران را برای بررسی خشونت ها اعلام کرد. آنها تمرینات را به روز می کنند و پیوندهای فعلی یا قبلی برای افراط گرایان در بین اعضای سرویس بررسی می شود.

آخرین خبرها

  • پاملا پس از برخورد با مکزیک فلج شد و به سمت تگزاس حرکت کرد
  • ESPN از حقوق بازی ورق دروغگو در روز دوشنبه دفاع می کند
  • وکلائی که به ترامپ کمک کردند از سوی کمیته 6 ژانویه دعوت شدند
  • شهرستان اورگان مملو از گلدان های غیرقانونی شد و اعلام کرد که این یک اورژانس است
  • رئیس پلیس شیکاگو از پلیس خواست در برابر دستور واکسن مقاومت کند