گروه پزشکی دیگنیتی هلث در نورتریج محل مراقبت فوری جدیدی را افتتاح کرد


گروه پزشکی دیگنیتی هلث در نورتریج در ۷ مارس ۲۰۲۲ یک مکان مراقبت فوری جدید در پردیس مرکز پزشکی بیمارستان نورتریج در بلوار روسکو ۱۸۴۶۰ افتتاح کرده است. این کلینیک که طبقه اول را اشغال می کند، به راحتی در همان مرکز پزشکی دیگنیتی سلامت قرار دارد. گروه – دفاتر مراقبت اولیه پزشکی خانواده نورتریج.

“همه حوادث پزشکی اورژانسی نیستند، اما برخی از آنها نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارند. پاملا دیویس، MD، مدیر پزشکی گروه پزشکی دیگنیتی سلامت در نورتریج، گفت: اکنون، بیماران می توانند مراقبت های راحت و یک روزه را در کلینیک مراقبت های فوری ما دریافت کنند. “این مکان جدید بیشتر بر تعهد ما به سلامت و رفاه نورتریج تاکید می کند و ما خوشحالیم که دسترسی به مراقبت های با کیفیت بالا را در این جامعه گسترش می دهیم.”

این کلینیک خدماتی را برای درمان شرایط غیر اورژانسی مانند علائم سرماخوردگی و آنفولانزا، سوختگی، بثورات، عفونت ها، جراحات و بریدگی های جزئی، آلرژی، آسم، دیابت، فشار خون بالا و غیره ارائه می دهد. مراقبت فوری همچنین خدمات سونوگرافی و تصویربرداری اشعه ایکس را ارائه می دهد. واکسیناسیون کووید-۱۹ و آزمایش کووید-۱۹ در این مکان با قرار قبلی ارائه می شود. ویزیت های ویدئویی مراقبت های فوری برای بیمارانی که ممکن است مبتلا به کووید-۱۹ باشند ارائه می شود.

بیماران Dignity Health که در ساعات اداری منظم به دنبال مراقبت های یک روزه هستند، باید قبل از مراجعه به مجموعه مراقبت های فوری با مطب پزشک مراقبت های اولیه خود تماس بگیرند. قرار ملاقات های همان روز با ارائه دهنده مراقبت های اولیه آنها ممکن است در دسترس باشد.

برای سؤال در مورد خدمات یا تعیین وقت قبلی با شماره ۸۱۸.۷۱۷.۳۱۱۰ تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت های فوری گروه پزشکی دیگنیتی هلث به www.dignityhealth.org/socal/medical-group/northridge/services/urgent-care.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات گروه پزشکی دیگنیتی سلامت در نورتریج به سایت مراجعه کنید www.dhmf.org/Northridge.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر