گروه پزشکی کرامت سلامت رحمت منصوب مدیرعامل جدید را اعلام کرد


گروه پزشکی دیگنیتی هلث مرسی جمال میلر را به عنوان مدیر عامل (CAO) خود منصوب کرد. در این نقش، میلر به طور استراتژیک توسعه سازمانی، روابط سیستم سلامت، مدیریت استعداد و عملیات تجاری گروه پزشکی دیگنیتی هلث مرسی را رهبری می کند. میلر به گروه پزشکی دیگنیتی سلامت مرسی از شرکت مادر دیگنیتی هلث، CommonSpirit Health می‌پیوندد که اخیراً به‌عنوان معاون سیستم در زمینه تنوع، برابری و گنجاندن خدمت کرده است.

Miller_Comel_002آلن شاتزل، مدیر عامل دیگنیتی هلث، گفت: «جمال با پیشینه رهبری گسترده و قابلیت‌های اثبات‌شده برای شناسایی، مشارکت، تأثیرگذاری و همسو کردن رهبران ارشد در چالش‌برانگیزترین مسائل مراقبت‌های بهداشتی امروزی، به گروه پزشکی «دیگنیتی سلامت مرسی» می‌پیوندد. گروه پزشکی مرسی. دانش او از صنعت مراقبت های بهداشتی و نقش رهبری قبلی اش در CommonSpirit Health او را به عضوی استثنایی در تیم اجرایی گروه پزشکی دیگنیتی هلث مرسی تبدیل کرد.

میلر که به تازگی به عضویت هیئت مدیره وقف در کالیفرنیا انتخاب شده است، اخیراً با همکاری کالج پزشکی مورهاوس و شبکه ملی تاب آوری کووید-۱۹، که توسط اداره اقلیت وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده حمایت می شود، مشارکت مشترک سلامت عمومی مشترک را در سراسر سیستم رهبری کرد. سلامت. رهبری نشان‌داده‌شده او باعث شد تا قرارهای رسمی دریافت کند. در کارگروه برابری سلامت ریاست‌جمهوری انجمن روان‌شناسی آمریکا در دسامبر ۲۰۲۰، و نقش معاون مدیر دفتر عدالت سلامت وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا در سال ۲۰۱۳.

میلر گفت: “من از ادامه کار گروه پزشکی دیگنیتی هلث مرسی برای پرورش فرهنگ حرفه ای مثبت با تاکید بر برابری، شمول، تنوع و تعلق هیجان زده هستم.” “من مشتاقانه منتظر همکاری با رهبران بالینی برای رشد و توسعه سازمان خود هستم، زیرا ما همچنان به ارائه مراقبت های استثنایی به بیماران و جوامعی که به آنها خدمات می دهیم.”

قبل از پیوستن به CommonSpirit Health در سال ۲۰۱۹، میلر به عنوان مدیر شهرت شرکت و رهبری فکری در Blue Shield کالیفرنیا خدمت می کرد. او همچنین چندین سمت رهبری در Kaiser Permanente و Sutter Health داشته است و در سطح بین المللی به عنوان یک رهبر فکری و متخصص در مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی، سلامت عمومی، عدالت سلامت، سلامت روان و سیاست عمومی شناخته می شود. اخیراً توسط Diversity MBA به عنوان “۱۰۰ نفر برتر زیر ۵۰ سال” و توسط مجله تجاری ساکرامنتو به عنوان “۴۰ نفر برتر زیر ۴۰ سال” و به عنوان یکی از رهبران اخیر در مراقبت های بهداشتی معرفی شده است.

میلر فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه کلمبیا است. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بهداشت از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و مدرک دکترای افتخاری نامه های انسانی (DHL) از دانشگاه علوم بهداشت غربی است که به منظور قدردانی از دستاوردهای زندگی خود در زمینه سلامت و خدمات انسانی است. جمال اهل ساکرامنتو است و خاطرنشان می کند که افتخار آمیزترین دستاورد او نقش همسر و پدر است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر