22
مهر

گفته می شود که مادر در کالیفرنیا میزبان یک جشن جنسی و مشروب خواری بودسان فرانسیسکو (AP) – یک مادر کالیفرنیایی متهم شده است که برای پسر جوانش و دوستانش در خانه خود در سیلیکون ولی و جاهای دیگر یک مهمانی پر از مشروب الکلی برگزار کرده و آنها را به نوشیدن زیاد مشروب و رابطه جنسی با دختران مست ، برخی از آنها ، تشویق کرده است. دادستان ها گفتند غیرقانونی است.

شانون ماری اوکانر ، 47 ساله ، شنبه در شهرستان آیداهو ، جایی که اکنون در آن زندگی می کند ، دستگیر شد. دادستان روز سه شنبه گفت که وی منتظر انتقال به شهرستان سانتا کلارا است و با 39 اتهام جنایی از جمله اتهامات مربوط به باتری و کودک آزاری و نگهداری مشروبات الکلی برای یک خردسال روبرو است. شماره تلفن خانواده کار نمی کند و معلوم نیست آیا اوکانر وکیلی دارد که می تواند با او صحبت کند یا خیر.

اوکانر در مهمانی در خانه اش در لوس گاتوس در ماه دسامبر ، ادعا کرد که کاندوم را به پسری داد و او را با دختری مست به اتاقی هل داد. هر دوی آنها خردسال هستند. کریستینا هنکس ، دادستان منطقه سانتا کلارا در تحقیقات درباره جزئیات تنظیمات دادگاه گفت که دختر توانست فرار کند و در حمام محبوس شد.

هنکس می گوید در طول جشن شب سال نو در خانه اش با یک دختر 14 ساله ، اوکانر تماشا می کرد و می خندید که یک دختر مست به دختری در رختخواب تجاوز می کند. در مورد دیگری ، او ظاهراً نوزاد مست را به اتاق خواب خود در خانه آورده و به دختر 14 ساله ای تجاوز کرده است. هنکس گفت ، این دختر به محققان گفت که در مهمانی دیگری او آنقدر مست بوده است که تقریباً آب گرم را قورت داده است.

جف روزن ، وکیل ناحیه گفت: “بچه های شجاع زیادی نیاز داشتند تا این پرونده مزاحم را حل کنند.” “به عنوان والدین ، ​​من شگفت زده هستم. به عنوان یک DA ، من متعهد هستم که بزرگسالانی را که کودکان را تهدید می کنند به طور کامل در برابر قانون و جامعه ما پاسخگو باشند. ”

دادستان ها می گویند اوکانر ، معروف به شانون بروگا ، آبجو ، ودکا ، ویسکی و سایر مشروبات الکلی خریداری کرده و نوجوانان را که در مجموع 14 و 15 سال دارند ، تشویق می کند تا زمانی که به هوش بیایند. آنها همچنین به آنها می گفتند که جلسات خود را پنهان کنند و اغلب به نوجوانان کمک می کردند تا نیمه شب از خانه خارج شوند تا به آنها رسیدگی کنند.

اوکانر بین ژوئن 2020 و مه 2021 حداقل شش مهمانی را برگزار کرد ، از جمله بزرگترین آنها ، گردهمایی هالووین در خانه اش در لوس گاتوس در اکتبر گذشته با حضور جوانان. 20.

او همچنین مهمانی هایی در دریاچه تاهو و یک خانه کوچک در سانتا کروز ، در 20 مایلی جنوب لوس گاتوس برگزار کرد ، جایی که 12 جوان 15 سالگی پسر خود را جشن گرفتند. هنکس می گوید در ویدئویی از این مهمانی که در اسنپ چت به اشتراک گذاشته شده است ، یک زن جوان نمی تواند بلند شود و حرف هایش را سرکوب کند.

به گفته اسناد دادگاه ، اوکانر همچنین گفت که او تلاش می کرد تا جلسات را از همسرش مخفی کند و توسط پسری شکنجه شد که مشکوک به نقض قانون خود درباره عدم صحبت در مورد مهمانی بود.

بسیاری از نوجوانان گزارش داده اند که به شدت مشاجره کرده و به شدت استفراغ کرده اند و برخی نیز گفته اند که پس از برخورد با شاسی بلند O’Connor دچار آسیب جسمی از جمله شکستگی انگشتان دست و استخوان شده اند. اوکانر به یک نوجوان اجازه داد که ماشین را در پارکینگ دبیرستان لوس گاتوس رانندگی کند در حالی که دو پسر پشت SUV را گرفتند و یکی از آنها سقوط کرد و سرش را به پیاده رو زد.

در مورد دیگری ، دادستان ها گفتند اوکانر به دلیل هزینه بیش از 120،000 دلار برای کارت شرکت که به عنوان دستیار مدیریت شبکه های Aruba ، شعبه شبکه به او داده شده است ، متهم به اتهامات جنایی است. ارتباط بی سیم در شرکت Hewlett Packard Enterprise.

حق چاپ 2021 Associated Press. همه حقوق محفوظ است.

آخرین خبرها

  • مورد گابی پتیتو: پزشکی قانونی علت مرگ او را توضیح می دهد
  • گفته می شود که مادر در کالیفرنیا میزبان یک جشن جنسی و مشروب خواری بود
  • “ما باید شنیده شویم”: زنان تگزاس به دنبال سقط جنین می گردند
  • روز جمعه کشته شد: پدر اسلحه در دست داشت که بچه ای را دید و به مامان شلیک کرد
  • چالش “اسکوپ خشک” پودر قبل از تمرین را به یک روند خطرناک TikTok تبدیل می کند