یحیی خط دفاع اصلی پرسپولیس را انتخاب کرده است!


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در بازی های اخیر این تیم نشان داده که برای تیمش واحدهای دفاعی پیدا کرده است.

به گزارش ایسنا، پرسپولیس در حالی نایب قهرمان لیگ بیست و یکم شد که یکی از انتقادات به قهرمان این باشگاه تغییرات زیاد در خط دفاعی بود. گل محمدی که در میانه خط دفاع تیمش از علی نعمتی، فرشاد فرجی، سیدجلال حسینی، علیرضا ابراهیمی و وحدت حنانف استفاده کرده بود، با توجه به سن و سال حسینی و استراتژی های تاکتیکی، تغییرات زیادی در قلب خط دفاعی تیمش ایجاد کرد. در نهایت او یک زوج ثابت پیدا نکرد.

حالا در فصل جدید که گلسیانی و مرتضی پورعلیگنجی به پرسپولیس آمدند، گل محمدی گزارش ویژه ای درباره آنها انجام داد. این تیم در اولین بازی امسال پرسپولیس با تیم اعتماد خود دیدار کرد و در این بازی مرتضی پورعلیگنجی و گلسیانی به عنوان تیم دفاع پرسپولیس به میدان رفتند. گل محمدی در دومین دیدار تدارکاتی مقابل پیکان با ترکیب نعمتی و گلسیانی وارد تیمش شد اما در نیمه دوم تیم پورعلیگنجی و فرشاد فرجی چک شد.

پرسپولیس در سومین دیدار تدارکاتی مقابل نساجی نیمه اول را با تیم پورعلی گنجی و گلسیانی بازی کرد و در نیمه دوم فرشاد فرجی و علی نعمتی تیم دفاع وسط را تشکیل دادند. بعد از این بازی به نظر می رسد گل محمدی به گلسیانی و پورعلی گنجی بیشتر اعتماد کرده است زیرا این زوج در چهارمین بازی تدارکاتی مقابل مس کرمان و پنجمین بازی مقابل تیم ملی امید برای پرسپولیس به میدان رفتند.

در این شرایط می توان گفت گل محمدی قبل از شروع فصل سعی کرد در بازی های تدارکاتی خط دفاعی تیمش را محک بزند و بتواند تیمش را هماهنگ پیدا کند و آنالیز بازی های بعدی پرسپولیس هم نشان می دهد سرمربی پرسپولیس توانست زوج مورد نظر خود را پیدا کند.