21
مهر

یک زن کالیفرنیایی به دلیل برگزاری جشن جنسی زیر سن قانونی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتلوس گاتوس ، کالیفرنیا (کرون) – بر اساس اتهامات دادستانی شهرستان سانتا کلارا ، یک زن کالیفرنیایی متهم به برگزاری یک مهمانی مخفی با مشروبات الکلی و رابطه جنسی شده است.

در کیفرخواست آمده است که شانون اوکانر 47 ساله ، رابطه جنسی با یک جوان را تشویق کرده است ، گاهی ناسازگار و گاهی اوقات هنگام تماشای او.

با توجه به بیان حقایق ، اوکانر نوجوانان را از گفتن مهمانی به والدین خود و یا درخواست كمك تشویق كرد.

اوکانر ، همچنین به نام شانون بروگاوو شناخته می شود و به 39 مورد جرم از جمله کودک آزاری ، تجاوز جنسی و دادن مشروبات الکلی به یک کودک زیر سن قانونی متهم است.

از صبح سه شنبه انتظار می رود محاکمه وی انجام شود.

جف روزن ، وکیل ناحیه گفت: “بچه های شجاع زیادی نیاز داشتند تا این پرونده مزاحم را حل کنند.” “به عنوان والدین ، ​​من شگفت زده هستم. به عنوان یک DA ، من متعهد هستم که بزرگسالانی را که کودکان را تهدید می کنند به طور کامل در برابر قانون و جامعه ما پاسخگو باشند. ”

به گفته دادستان ، در مهمانی شب سال نو در خانه اوکانر با یک کودک 14 ساله ، “متهمان تماشا کردند و خندیدند که دختری را آتش زدند. کمی بی ادب در رختخواب.”

گفته می شود که اوکانر یک نوزاد مست را به اتاق خواب خانه اش آورده بود ، دختری 14 ساله که روی تخت دراز کشیده بود. پس از آزار و اذیت ، دختر به متهم گفت: “چرا مرا نزد او رها کردی؟ مثل اینکه چرا این کار را کردی؟ مثل اینکه می دانستی او با من چه خواهد کرد. ”

علاوه بر این ، اسناد می گویند اوکانر اسنپ چت می کند یا به جوانان پیام می دهد که او را دعوت می کنند تا نیمه شب در خانه اش بنوشد.

در مورد دیگری ، اوکانر با اتهام کلاهبرداری به دلیل دریافت بیش از 120،000 دلار هزینه غیر مجاز در کارت شرکتی که به عنوان دستیار مدیریت شبکه های آروبا به او داده شده است ، متهم می شود.

به گفته مقامات ، اوکانر در آیداهو دستگیر شد و به کالیفرنیا استرداد خواهد شد.

آخرین خبرها

  • بانفیلد: کرونر تصمیم می گیرد گابی پتیتو را به دلیل تحریک اعدام کند
  • ویدئوی قدرتمند تخریب مسافران یک پرواز و سایر مسافران را نشان می دهد: “من گلویت را می برم”
  • “من فکر می کنم ما باید پیامی ارسال کنیم”: قربانیان انفجار بوستون در دادگاه عالی احکام اعدام را تکرار می کنند
  • آیا این خانه متحرک واقعاً تنها 5/1 میلیون دلار در نشویل فروخته شد؟
  • یک زن کالیفرنیایی به دلیل برگزاری جشن جنسی زیر سن قانونی تحت پیگرد قانونی قرار گرفت