یک سیستم شناسایی موثر بیمار می تواند تلفات مراقبت های بهداشتی را کاهش دهد – وبلاگ Credihealth


همه‌گیری COVID-19 واقعیت را برای کل جهان آنطور که ما می‌شناسیم تغییر داده است. در حالی که بسیاری از مکان ها با اقدامات احتیاطی در حال باز شدن هستند، ویروس همچنان بر زندگی ما تأثیر می گذارد. هر کسی که مراقب باشد می‌داند که ایالات متحده سخت‌ترین ضربه را زده است – سیستم مراقبت‌های بهداشتی آن تمام تلاش خود را می‌کند تا با ویروس جدید مبارزه کند. با این حال، احتمال ضرر و زیان ناشی از ویروس و همچنین حجم کمتر بیماران بستری وجود دارد. در حالی که متأسفانه بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به دلیل بحران مالی درهای خود را می بندند، برخی دیگر به آرامی درهای خود را باز می کنند یا امکانات جدیدی را اضافه می کنند. معقول ترین راه برای حرکت رو به جلو، تضمین ایمنی بیمار، جلوگیری از سرقت هویت پزشکی و کاهش خسارات است – که همه اینها را می توان با استفاده از یک سیستم ضدآینده انجام داد. مدیریت هویت بیمار سیستم. بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه اینها به هم مرتبط هستند.

بیمارستان ها به دلیل فشار مالی تعطیل می شوند

AHA قبلاً اعلام کرده است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سال جاری با حداقل ۳۲۳ میلیارد دلار ضرر مواجه خواهند شد. ۳۲۳ میلیارد دلار! این در درجه اول به این دلیل است که بیمارستان ها مجبور بودند روش های انتخابی را لغو کنند تا بتوانند با افزایش بیماران COVID-19 مقابله کنند. علاوه بر این، کاهش شدید تعداد بیماران بستری از زمان شروع همه‌گیری یکی از عوامل بازدیدکننده بود که در تلفات مداوم نیز مؤثر بود.

به نظر می‌رسد پیش‌بینی AHA درست است، زیرا بسیاری از ارائه‌دهندگان حتی پس از معرفی استراتژی‌های کاهش هزینه‌ها مانند مرخصی، کاهش دستمزد، اخراج کارمندان و غیره، کار خود را تعطیل کرده‌اند. فشار برای بسیاری از ارائه دهندگان بسیار زیاد است – آنها در حال حاضر حاشیه های نازکی دارند. بیایید هزینه های اضافی COVID-19 – PPE، دستگاه های تنفس مصنوعی و غیره را فراموش نکنیم. بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه عوامل دیگر ممکن است منجر به ضرر شوند.

نبود سیستم های شناسایی بیمار باعث افزایش تلفات می شود

در حالی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر سخت کار می کنند تا اثراتی را که به دلیل فشار مالی با آن مواجه می شوند کاهش دهند، ممکن است بخواهند به استراتژی های کاهش هزینه های جایگزین فکر کنند. در این مرحله، آنها باید به استراتژی هایی نگاه کنند که می تواند خسارات را کاهش دهد و مراقبت از بیمار را بهبود بخشد. به عنوان مثال، آنها باید سیستم شناسایی بیمار موجود را ارزیابی کنند. اما چگونه شناسایی بیمار می تواند در چنین سناریویی کمک کند؟

خوب، فقدان شناسایی موثر بیمار همیشه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مشکل ساز بوده است. خطاهای پزشکی، ادعاهای رد شده، مسائل ایمنی بیمار، و نقص یکپارچگی داده های بیمار تنها برخی از پیامدهای خطاهای شناسایی بیمار هستند که منجر به خسارات قابل توجهی می شود.

اکثر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی چنین مواردی را تجربه کرده اند، به همین دلیل است که هر ساله رهبران مراقبت های بهداشتی اصرار دارند که ممنوعیت UPI (شناسه منحصر به فرد بیمار) لغو شود. متأسفانه، حدود دو دهه بدون UPI می گذرد – ارائه دهندگان باید از ابزارهای دیگری برای شناسایی بیماران خود استفاده کنند. حتی اگر یک روز UPI ایجاد شود، ارائه دهندگان مسئول آن را با یک سیستم تأیید هویت بیمار موثر همراه می کنند تا از شناسایی مثبت بیمار اطمینان حاصل کنند.

در حال حاضر، ارائه دهندگان از راه حل ها یا سیاست های مختلفی برای شناسایی بیماران خود استفاده می کنند. از آنجایی که اکثر راه‌حل‌ها توسط همه‌گیری ناکارآمد شده‌اند (راه‌حل‌های مبتنی بر لمس)، ارائه‌دهندگان باید راه‌حل‌های موجود خود را در صورتی که قصد دارند خسارات جاری را کاهش دهند، ارزیابی کنند.

در اینجا چند سوال در مورد پلتفرم های شناسایی بیمار موجود وجود دارد:

  • آیا پلتفرم موجود از رکوردهای تکراری اجتناب می کند؟
  • آیا شناسایی مثبت بیمار در طول دوره مراقبت را تضمین می کند؟
  • آیا این یکپارچگی داده های بیمار را تضمین می کند؟
  • آیا از سرقت هویت پزشکی در زمان واقعی جلوگیری می کند؟
  • آیا محیطی بهداشتی را تضمین می کند؟
  • آیا باعث افزایش ایمنی بیمار، بهبود نتایج سلامت و کاهش خطاهای پزشکی می شود؟
  • آیا پلت فرم شناسایی بیمار موجود در آینده مقاوم است؟
  • آیا بیماران آن را مثبت می پذیرند؟

اگر هر یک از پاسخ ها “نه” است، ارائه دهندگان باید سیستم شناسایی بیمار خود را ارتقا دهند. یک شناسایی نادرست ساده می‌تواند منجر به رد ادعاها، به خطر افتادن مراقبت از بیمار، آزمایش‌های مکرر آزمایشگاهی، و درمان نادرست بر اساس سوابق پزشکی نادرست شود – که در نهایت به عواید مراقبت‌کننده آسیب می‌رساند. علاوه بر این، ایمنی بیمار به خطر افتاده است – موارد بسیاری وجود دارد که بیماران حتی از ارائه دهندگان خود شکایت کرده اند، چیزی که در حال حاضر هیچ ارائه دهنده ای قادر به پرداخت آن نیست. با تمام آنچه گفته شد، آیا پلتفرم شناسایی بیمار مؤثری وجود دارد که بتواند به سؤالات بالا پاسخ مثبت دهد؟

یک سیستم شناسایی بیمار در آینده راه درازی خواهد داشت

خوشبختانه، بله – RightPatient. بدون لمس است شناسایی بیمار این پلتفرم و سالها تجربه در کمک به ارائه دهندگان خدمات دقیق بیماران خود را دارد. از یک موتور مبتنی بر عکس برای مطابقت دقیق سوابق بیمار استفاده می کند. بیماران می‌توانند در طول زمان‌بندی قرار، سلفی‌های خود را بگیرند – این پلتفرم با عکس‌های پشتیبان مطابقت دارد و از شناسایی مثبت بیمار اطمینان می‌دهد.

در طول بازدید از بیمارستان ها، بیماران فقط باید به دوربین نگاه کنند – این پلت فرم با عکس ها مطابقت دارد و سوابق پزشکی دقیقی را ارائه می دهد، از سرقت هویت پزشکی جلوگیری می کند، ادعاهای رد شده را کاهش می دهد، از یکپارچگی داده های بیمار اطمینان می دهد و از تکرار سوابق پزشکی جلوگیری می کند.

بیمارستان ها برای اطمینان از زنده ماندن باید در اسرع وقت تلفات را کاهش دهند و استفاده از یک پلت فرم موثر شناسایی بیمار مانند RightPatient می تواند کلید آن باشد.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر