22
مهر

یک ژاکت بردارید: هنگامی که خز زمستانی متوقف می شود ، صورت حساب های گرم کننده پرش می کند(NEXSTAR) – آماده پرداخت قبوض بیشتری برای گرمای زمستان به همراه سایر موارد باشید.

دولت آمریکا با افزایش قیمت نفت ، گاز طبیعی و سایر سوختها در سراسر جهان ، چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می رود خانه ها نسبت به زمستان سال گذشته 54 درصد به ازای هر خانوار جهش داشته باشند.

تقریباً نیمی از خانه ها در ایالات متحده از گاز طبیعی برای گرمایش استفاده می کنند و می توانند در زمستان 746 دلار یا حدود 30 درصد بیشتر از یک سال پیش هزینه کنند. احتمالاً کسانی که در غرب میانه هستند به طور خاص خلاصه می شوند و صورتحساب ها 49 درصد است ، و این احتمالاً گران ترین زمستان برای یک خانه گاز طبیعی از سال 2008-2009 است.

دومین منبع گرمایشی که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد برق است و 41 درصد کشور را شامل می شود و این خانه ها می توانند با کاهش متوسط ​​6 درصدی به 1268 دلار برسند. خانوارهایی که از روغن های گرمایشی استفاده می کنند ، که 4 درصد کشور را تشکیل می دهند ، توانستند 43 درصد – بیش از 500 دلار – به 1734 دلار افزایش پیدا کنند. شدیدترین افزایش ممکن است برای خانه هایی باشد که از پروپان استفاده می کنند ، که 5 درصد از خانوارهای آمریکایی را تشکیل می دهد.

زمستان امسال در سراسر کشور کمی سردتر از سال گذشته است. این بدان معناست که افراد بیشتر برای گرم نگه داشتن خود سوخت بیشتری می سوزانند ، که برای هر قسمت از آن هزینه بیشتری پرداخت می کنند. اگر زمستان سردتر از حد انتظار شود ، صورت حساب می تواند بیشتر از حد انتظار باشد و برعکس.

شرکت های انرژی آمریکایی مانند Mid-American Energy و National Grid به مصرف کنندگان هشدار داده اند که انتظار دارند قبض بالاتری داشته باشند.

پیش بینی اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده آخرین یادآور تورم بالا در اقتصاد جهانی است. روز چهارشنبه ، دولت گزارش دیگری را منتشر کرد که نشان می داد قیمت ها در ماه سپتامبر برای مصرف کنندگان آمریکایی 5.4 درصد بیشتر از یک سال پیش بود. این مطابق با داغ ترین نرخ تورم از سال 2008 است ، زیرا اقتصاد پررونق و زنجیره برنج منجمد قیمت همه چیز را از اتومبیل گرفته تا اتومبیل های فروشگاه افزایش می دهد.

قیمت های بالا همه را تحت تاثیر قرار می دهد ، به طوری که دستمزد بیشتر کارگران تا به حال نتوانسته است با افزایش هزینه ها کنار بیاید. اما آنها به بیشتر خانواده های کم درآمد آسیب می رسانند.

“پس از ضرب و شتم طاعون ، اینطور می شود: بعدش چی؟” کارول هاردیسون ، مدیر اجرایی وزارت امداد بحران ، که به افرادی در شارلوت ، کارولینای شمالی که با مشکلات مالی روبرو هستند کمک می کند.

او گفت که خانوارهای تازه نجات یافته قبض های پرداخت نشده ای دارند که تقریباً دو برابر قبل از شیوع بیماری است. آنها با مسکن گران تر ، قبوض پزشکی بالاتر و گاهی اوقات کاهش ساعت کار دست و پنجه نرم می کنند.

وی گفت: “این چیزی است که ما در مورد این همه گیری می دانیم: افرادی مانند آن با دستمزد هایی دست و پنجه نرم می کنند که با هزینه زندگی مطابقت ندارد.”

خانواده ها برای زنده ماندن سخت تلاش می کنند. بر اساس یک نظرسنجی در سپتامبر توسط اداره سرشماری ایالات متحده ، تقریباً 22 درصد از آمریکایی ها مجبور شده اند هزینه های مورد نیاز اساسی زندگی ، مانند دارو یا غذا را کاهش داده یا کنار بگذارند تا قبض انرژی خود را در حداقل یک دوره 12 ماهه پرداخت کنند. به

مارک ولف ، مدیرکل انجمن ملی مدیران انجمن مددکاران می گوید: “این امر باعث ناراحتی زیادی برای مردم یک سوم پایینی کشور خواهد شد.” “می توانید به آنها بگویید که سرعت خود را کم کرده و سعی کنند شب را خاموش کنند ، اما بسیاری از خانواده های کم درآمد قبلاً چنین چیزی را دارند. آنها دیگر نمی توانند انرژی را تحمل کنند. ”

بیشتر این خانواده ها تابستانی گرم را پشت سر گذاشته اند و با قبض باد شدید مواجه شده اند.

ولف گفت که کنگره برای برنامه یارانه انرژی برای خانوارهای کم درآمد اختصاص می دهد ، اما مدیران برنامه ها در حال بررسی قدرت خرید آنها با افزایش قیمت سوخت هستند.

این برنامه ها شامل برنامه درآمد کم درآمد (LIHEAP) و برنامه کمک آب و هوا به وزارت انرژی (DOE) است. LIHEAP بودجه فدرال را برای کمک به قبوض انرژی داخلی ، بحران انرژی ، تغییرات آب و هوا و نوسازی خانه های کوچک مرتبط با انرژی فراهم می کند. برنامه DOE Weatherization Assistance با افزایش بازدهی انرژی خانه های خود ، هزینه های انرژی را برای خانوارهای کم درآمد کاهش می دهد.

لیست این برنامه ها و دیگر برنامه های گرم کردن در ایالت را می توانید در benef.gov بیابید.

بزرگترین دلیل قبض گرمایش زمستانی افزایش اخیر قیمت سوخت پس از سقوط به پایین ترین سطح خود در سالهای زیادی در سال 2020 است. رشد اقتصادی سریعتر از تولید افزایش یافت زیرا اقتصاد پس از تعطیلی ناشی از ویروس کرونا دوباره زنده شد.

به عنوان مثال گاز طبیعی در ایالات متحده با بالاترین قیمت از سال 2014 افزایش یافته و حدود 90 درصد بیشتر از سال گذشته است. قیمت عمده نفت گرمایش اما در 12 ماه گذشته بیش از دو برابر شده است.

دلیل دیگر این افزایش نیز چگونگی تحول بازار جهانی نفت است. در اروپا ، تقاضای شدید و عرضه محدود ، قیمت گاز طبیعی را امسال بیش از 350 درصد افزایش داده است. این امر باعث می شود بخشی از گاز طبیعی تولید شده توسط ایالات متحده به کشتی های دیگر به کشورهای دیگر منتقل شود و همچنین تورم را افزایش دهد.

آمارپریت سینگ ، تحلیلگر بارکلیز گفت: میزان گاز طبیعی موجودی انبارها بسیار کم است. این بدان معناست که تعداد بالش های کمتری در تابستان وجود دارد.

از سوی دیگر ، قیمت سوخت های گرمایشی با قیمت سوخت که امسال بیش از 60 درصد افزایش یافته است ، ارتباط تنگاتنگی دارد. خانه های متاثر از این افزایش ها در شمال شرقی هستند ، جایی که درصد خانه هایی که از روغن گرمایش استفاده می کنند در یک دهه گذشته 18 درصد به 27 درصد کاهش یافته است.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.