۱۰ برند برتر مراقبت از پوست در هند – بلاگ Credihealth


پوست خوب، سالم و تغذیه شده، تعریف جدید زیبایی است. وقتی منافذ پوست شما باز و آزاد باشد، زیبایی درونی روی پوست شما طنین انداز می شود. از منظر سلامتی، اگر روح، ذهن و بدن شما سالم باشد، می توانید آن درخشش را روی پوست خود مشاهده کنید. علاوه بر این، فقط ورزش و رژیم غذایی سالم برای حفظ زیبایی پوست شما کافی نیست. با این حال، برای حفظ لایه بیرونی، عناصر کمی از مراقبت از پوست لازم است. با این حال، ممکن است در مورد بسیاری از آنها تعجب کنید برندهای مراقبت از پوست در هند، سپس کدام یک برای پوست شما ساخته شده است. بنابراین، در اینجا لیستی از ۱۰ برند برتر مراقبت از پوست در هند، محصولات آنها گیاهی، آیورودا و از نظر پوست آزمایش شده است.

هیمالیا

 • نیازی به معرفی نیست. هیمالیا یکی از محصولات مراقبت از پوست است که به دلیل کیفیتی که ارائه می دهد مشهور است. این به دلیل طیف وسیعی از آن شناخته شده است محصولاتی برای پوست های مستعد آکنه. علاوه بر این، آنها کرم های زنانه با کیفیت بالا را برای درمان آکنه و جوش تولید می کنند. چریش به عنوان یک عنصر چیزی است که در محصولات آنها خواهید یافت. زنان به شدت شستشوی / پاک کننده صورت چریش را توصیه می کنند.
 • محصولات مراقبت از پوست آنها شامل مرطوب کننده، ضد آفتاب، پاک کننده، تونر و شستشوی صورت هستند. علاوه بر این، آنها همچنین کیت های مراقبت از پوست را با طیف مقرون به صرفه ارائه می دهند.
 • طرفداران: رفع گرفتگی عناصر اسکراب و چریش به عنوان یک پاک کننده ارگانیک. مناسب برای انواع پوست و بدون عوارض برای پوست های چرب.
 • معایب: تونر ممکن است برای پوست های خشک مناسب نباشد.

بیوتیک

 • بیوتیک یکی از برندهای تولید کننده است محصولات مراقبت از پوست بدون جنسیت. یک بانوی هندی در سال ۱۹۹۲ برند معروف به بوتیک را راه‌اندازی کرد. یکی از عناصر منحصر به فرد این برند این است که دارای ترکیبات آیورودا و طبیعی است. علاوه بر این، آنها محصولات مختلفی را با توجه به فصل تولید می کنند. از این رو، آنها محصولات مراقبت از پوست را برای تابستان و زمستان متمایز کرده اند.
 • محصولات مراقبت از پوست شامل کرم شب، پاک کننده صورت، تونر، کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده باشد. علاوه بر این، آنها طیف گسترده ای از محصولات تابستانی و زمستانی را ارائه می دهند.
 • طرفداران: عناصر ارگانیک و گیاهان و گیاهان آیورودا. مناسب برای پوست های چرب و خشک و پوست های مستعد آکنه
 • معایب: محصولات کمی گران هستند.

گیاهان نیلوفر آبی

 • لوتوس هربالز یک شرکت آرایشی هندی است که طیف منحصر به فردی از مراقبت از پوست را ارائه می دهد. محصولات برجسته که شامل ضد آفتاب های SPF و SPF 20-night geل آخرین فناوری آرایشی و بهداشتی در محصولات موجود است. اگر شما فردی هستید که پوست شما نمی تواند در برابر اشعه های خورشید مقاومت کند، طیف ضد آفتاب لوتوس هربالز نجات دهنده شماست. بعلاوه، کرم شب روشن کننده با ارزش لوتوس ارگانیک ارزش توجه شما را دارد علاوه بر این، آنها همچنین طیف گسترده ای از مرطوب کننده های ژل شب را برای انواع پوست های چرب ارائه می دهند.
 • محصولات مراقبت از پوست آنها شامل کرم شب، کرم ضد آفتاب، مرطوب کننده، پاک کننده صورت و تونر هستند. علاوه بر این، آنها همچنین محصولات مراقبت از پوست سفارشی را برای انواع پوست ارائه می دهند.
 • طرفداران: برای پوست های چرب بسیار موثر بوده و دارای عناصر گیاهی در محصولات می باشد
 • معایب: کمی گران است و ممکن است عوارض جانبی روی پوست خشک داشته باشد.

لورآل

 • Loreal یکی از “۱۰ برند برتر مراقبت از پوست در هند” به عنوان آنها برند پیشرو در ارائه محصولات مراقبت از پوست ضد پیری هستند. یکی از پیشروها است برندهای لوازم آرایشی در هند که از تکنولوژی مدرن برای فرمولاسیون و جلوگیری از پیری پوست استفاده می کند. اگر به دنبال برندی هستید که محصولات مراقبت از پوست ضد پیری ارائه دهد، Loreal باید انتخاب شما باشد. حتما امتحان کنید Loreal Revitalift و کرم شب لورآل پاریس، که بهترین فواید را برای پوست بالای ۲۵ سال ارائه می دهد.
 • محصولات مراقبت از پوست اینها شامل کرم ضد پیری، کرم ضد آفتاب، لوسیون ضد آفتاب با SPF و مرطوب کننده است. علاوه بر این، آنها همچنین دارای طیف گسترده ای از کرم شب برای پوست های چرب و خشک هستند.
 • طرفداران: کرم پوست به کاهش قرمزی و تحریک پوست کمک می کند. علاوه بر این، روی منافذ بزرگ بسیار موثر است.
 • معایب: برای پوست های خشک کمتر مناسب است.

نوتروژن

 • نوتروژنا بدون شک یکی از این موارد است بهترین برندهای مراقبت از پوست در هند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برند این است که بهترین محصولات را برای جوش های سر سیاه، ضد آکنه و مراقبت ملایم ارائه می دهد. علاوه بر این، آنها همچنین پاک کننده های کف کننده و شستشوی عمیق صورت را ارائه می دهند. اگر فردی با پوست چرب هستید، حتما امتحان کنید شستشوی آکنه بدون روغن توسط Neutrogena. قابلیت پاکسازی عمیق دارد و به عنوان یک اسکراب رفع گرفتگی عمل می کند. این محصولات برای انواع پوست مناسب هستند و هیچ گونه عوارض جانبی ندارند.
 • محصولات مراقبت از پوست شامل کرم شب، پاک کننده عمیق، پاک کننده کف کننده و مرطوب کننده باشد. علاوه بر این، محصولات آنها برای پوست های چرب، خشک و حساس مناسب است.
 • طرفداران: برای منافذ شما شگفت انگیز است و برای استفاده طولانی مدت سفت می شود. موثر بر روی پوست های چرب و خشک.
 • معایب: محصولات گران قیمت و تعداد کمتر.

پاتانجلی

 • پاتانجلی یک برند معروف مراقبت از پوست در هند است. این برند که در سال ۲۰۰۶ تأسیس شد، انواع محصولات مراقبت از پوست را در سراسر جهان ارائه می دهد. پاتانجلی ژل آلوئه ورا بسیار محبوب است زیرا دارای عناصر آیورودا و طبیعی است. به طور مستقیم از گیاهان آلوئه ورا استخراج می شود و برای پوست تغذیه ارگانیک می کند. اگر به دنبال محصولات مراقبت از پوست آیورودا و طبیعی هستید، پاتانجلی را در لیست خود نگه دارید. علاوه بر این، پتانجلی گیاهی کژال در بین خانم ها بسیار محبوب است.
 • محصولات مراقبت از پوست شامل ژل آلوئه ورا، روغن پوست نارگیل، مرطوب کننده و شستشوی صورت باشد. همه محصولات حاوی مواد طبیعی و مواد ارگانیک هستند. از این رو، بیشتر برای آن شناخته شده است برندهای مراقبت از پوست آیورودا
 • طرفداران: عناصر آیورودا و مواد طبیعی
 • معایب: کرم ضد آفتاب از اشعه ماوراء بنفش محافظت نمی کند.

مامان زمین

 • در یک دوره بسیار کوتاه، مادر زمین توانست در کسب و کار شکوفا شود. بدون شک در لیست است را ۱۰ برند برتر مراقبت از پوست در هند. آنها همچنین از ترکیبات آیورودا و طبیعی در محصولات مراقبت از پوست استفاده می کنند. علاوه بر این، جدیدترین ماسک صورت ویتامین C ماما ارث در بین انواع پوست بسیار محبوب است. محصولات آنها می توانند منافذ را عمیقاً بدون هیچ گونه عوارض جانبی تمیز کنند. علاوه بر این، آنها ژل آلوئه ورا را ارائه می دهند که دارای عناصر ویتامین E است.
 • محصولات مراقبت از پوست شامل کرم ضد آلودگی پوست، لوسیون ضد آفتاب و مرطوب کننده است. اگر پوست چرب دارید پس شستشوی صورت ذغالی Mamaearth برای نوع پوست شما بهترین است
 • طرفداران: بهترین ترکیب برای ویتامین C کرم ضد آلودگی پوست به محافظت از پوست شما در برابر آلودگی های خارجی کمک می کند.
 • معایب: ممکن است عوارض جانبی برای پوست خشک به جای بگذارد.

ستافیل

 • Cetaphil به دلیل محصولات اسید سالیسیلیک بسیار محبوب است. متخصص پوست برتر در هند این محصول را به شدت توصیه می کند. نه یک محصول آرایشی و نه یک محصول زیبایی، یک محصول مراقبت از پوست درماتولوژی است. اگر فردی با پوست چرب و خشک هستید، پس امتحان کنید پاک کننده ملایم پوست Cetaphil. Cetaphil محصولات مراقبت از پوست آزمایش شده از نظر پوست را تولید می کند. علاوه بر این، محصولات پاک کننده پوست آنها در پاکسازی منافذ پوست مهارت بیشتری دارند.
 • محصولات مراقبت از پوست شامل شستشوی پاک کننده صورت، مرطوب کننده، کرم لوسیون شیر است. علاوه بر این، محصولات مراقبت از پوست، محصولاتی برای انواع پوست هستند.
 • طرفداران: اسید سالیسیلیک موجود در این محصولات پوست را عمیقا تمیز می کند و منافذ ریز را باز می کند.
 • معایب: خیلی گرونه

VLCC

 • همانطور که می دانیم، اشعه های شدید خورشید می تواند به پوست شما آسیب جدی وارد کند. VLCC یکی از برترین هاست برندهای مراقبت از پوست در هند آنها طیف قابل توجهی از محصولات را ارائه می دهند که از آسیب خورشید محافظت می کنند. در کنار, شستشوی صورت چریش و کرم ژل ضد آفتاب De-Tan به دلیل کیفیت بسیار محبوب هستند. این مرطوب کننده برای انواع پوست از جمله پوست های چرب و خشک مناسب است. این برند محصولاتی با فرمول آیورودا تولید می کند.
 • محصولات مراقبت از پوست شامل شستشوی بدن، میست بدن، کرم شب، معجون های صورت و ماسک های صورت باشد. علاوه بر این، آنها همچنین تونر بیو خیار را ارائه می دهند که برای فصل تابستان بهترین است.
 • طرفداران: VLCC بهترین ضد آفتاب و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهد.
 • معایب: کرم ضدآفتاب ممکن است برای خشکی پوست عارضه داشته باشد.

چگونه یک روتین مراقبت از پوست بسازیم?

محصولات مراقبت از پوست در هند

حتی اگر ما تن از محصولات مراقبت از پوست در خانه، این روال ارزش بیشتری می‌افزاید. آ روال مراقبت از پوست به حفظ پوست شما کمک می کند و ظاهری سالم به ارمغان می آورد. بنابراین، در اینجا مراحل آسان برای مراقبت خوب از پوست وجود دارد:

 1. صورتت را بشوی صبح و شب قبل از خواب با آب ولرم. یک پاک کننده ملایم در کف دست بگیرید. ناحیه پوست خود را ماساژ دهید و بعد با آب سرد بشویید. علاوه بر این، از یک حوله تمیز برای مالش صورت خود استفاده کنید.
 2. تونر بزنید به صورت شما می توانید چند قطره تونر را روی پنبه بریزید و سپس به آرامی روی پوست بمالید. به لایه برداری پوست و باز کردن منافذ پوست کمک می کند.
 3. از سرم استفاده کنید در صبح که ویتامین C در ترکیبات آن وجود دارد. سرم به انواع پوست کمک می کند و برای پوست های مستعد آکنه مفید است.
 4. درمان لکه در برنامه روزانه بسیار مهم است. در صورت مشاهده هر گونه جوش بر روی پوست خود از کرم پوستی که دارای ترکیبات ضد آکنه است استفاده کنید.
 5. مرطوب کننده برای پوست مهم است شما می توانید به طور مستقیم مرطوب کننده را بعد از تونر یا شستشوی صورت استفاده کنید.
 6. ضد آفتاب از پوست شما در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند و از سرطان پوست جلوگیری می کند. می توانید قبل از رفتن در روز روشن از ضد آفتاب استفاده کنید.

افکار نهایی،

در فهرست هند از ۱۰ برند برتر مراقبت از پوست، می توانید برندهای مراقبت از پوست آیورودا، پوست و آرایشی را پیدا کنید. علاوه بر این، این محصولات برای انواع پوست مناسب هستند. هر زن و مردی می تواند از آن در زندگی روزمره خود استفاده کند. علاوه بر این، سبزیجات و میوه های بیشتری را به رژیم غذایی روزانه اضافه کنید. علاوه بر این، آب بنوشید و مایعات بیشتری به رژیم غذایی اضافه کنید.

پوست آسیایی به آب و هوای خارجی حساس است و ممکن است به دلیل مواد شیمیایی مضر آسیب ببیند. بنابراین، استفاده از محصول مناسب ضروری است. علاوه بر این، قبل از استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی، می توانید نظر دوم را از آن بگیرید متخصصین پوست در هند از طریق سلامت اعتباری.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر