۱۰ حقیقت شگفت انگیز درباره ترافل جادویی – بلاگ Credihealth


قارچ جادویی نوعی قارچ است که حاوی ترکیبات روانگردان مانند سیلوسایبین و سیلوسین است. ریشه های قارچ جادویی به ترافل جادویی معروف است. ترافل جادویی که به نام سنگ فیلسوف نیز شناخته می شود، گره های متراکم و سختی هستند که روی میسلیوم قارچ ایجاد می شوند.

مردم برای قرن ها از ترافل جادویی برای کمک به مراسم مذهبی استفاده می کردند و هنوز هم به عنوان دروازه ای برای تجربه های عمیق معنوی در نظر گرفته می شوند. می‌توان این ترافل‌ها را با دم کردن چای مصرف کرد که فواید طولانی‌مدتی برای سلامتی دارد. از آنجایی که هم قارچ جادویی و هم ترافل از یک جزء سیلوسایبین تشکیل شده اند، مصرف آن ها تجربیات مشابهی دارد.

در این مقاله، ما در مورد برخی از حقایق خارق العاده در مورد ترافل جادویی صحبت خواهیم کرد.

۱. اختلالات:

مردم از قارچ های جادویی و ترافل برای فواید مختلف سلامتی خود استفاده می کنند. مطالعات نشان می دهد که سیلوسایبین و سیلوسین موجود در ترافل جادویی نقش اساسی در درمان اختلالات روانی مانند استرس، اضطراب و افسردگی دارند. در آزمایشی که برای مشاهده اثرات سیلوسایبین انجام شد، شرکت کنندگانی که تحت درمان با کمک سیلوسایبین قرار گرفتند، تغییرات معنوی و معناداری را در زندگی خود تجربه کردند. سیلوسایبین با تأثیرگذاری بر نحوه پاسخ مغز ما به محرک های منفی به تعادل آمیگدال (گروهی از هسته هایی که احساسات را پردازش می کنند) کمک می کند. ترافل جادویی برای کاهش سردرد و میگرن نیز مفید است. بنابراین، مصرف ترافل جادویی می تواند تسکین زیادی برای بیماران مبتلا به میگرن و اختلالات روانی ایجاد کند.

اکثر قوانین فروش، رشد و مالکیت قارچ و ترافل را ممنوع می کند. با این حال، برخی از کشورها به دلیل فواید روانگردانی که برای مصرف کنندگان ارائه می دهد، قوانین را برای قارچ جادویی کاهش داده اند. برخی از کشورهای خاورمیانه جریمه های سختی را برای الکل و حشیش در نظر می گیرند اما ترافل جادویی را مجاز می دانند. کشورهایی مانند بالی آشکارا قارچ های جادویی را می فروشند و مصرف می کنند.

در هلند، فروش و مصرف ترافل قانونی است، در حالی که قارچ جادویی غیرقانونی است. کانادا همچنین برای قارچ جادویی قانونی است و آنها را به طور آشکار در فروشگاه های آفلاین و آنلاین به فروش می رساند. افرادی که در کانادا زندگی می کنند می توانند آنها را به صورت آنلاین با جستجو در خرید shrooms Canada خریداری کنند و آن را در خانه خود تحویل بگیرند.

۳. به القای ذهنیت مثبت کمک می کند:

در یک تحقیق، دانشمندان دوز بالایی از سیلوسایبین را به ۵۱ بزرگسال دادند و دریافتند که ۳۰ نفر تغییرات شخصیتی طولانی مدت قابل اندازه گیری را تجربه کردند. مردم میزان قابل توجهی گشاده رویی در نگرش های خود نشان دادند. این امر به ویژه در افرادی که مبتلا به سرطان هستند و احساس می‌کنند که از نظر عاطفی خسته شده‌اند و نسبت به زندگی بدبین هستند، مفید است. ترافل جادویی سیلوسایبین دارد که می تواند به تغییر طرز فکر افراد کمک کند. این تحقیق نشان داد که سیلوسایبین می تواند روند فکری افراد را کنترل کند و به تغییر شکل آنها کمک کند. یک تغییر مثبت در روند فکر می تواند به آنها کمک کند تا نسبت به تغذیه سالم بازتر باشند و از زندگی تا حد زیادی لذت ببرند.

رشد نورون های جدید (سلول های مغز) نوروژنز نامیده می شود. ماده روانگردان سیلوسایبین می تواند نوروژنز را تقویت کند. طبق یک آزمایش، زمانی که دانشمندان سیلوسایبین را به موش‌ها تزریق کردند، مغز آنها افزایش جزئی در تعداد سلول‌های جدید مغزی نشان داد. سیلوسایبین می تواند به گیرنده های مغز متصل شود تا رشد سلول های جدید مغز و ایجاد حافظه کوتاه مدت را تحریک کند.

۵. قدرت بالا داشته باشید:

بیش از ۲۰۰ گونه مختلف از ترافل جادویی وجود دارد که در مناظر مختلف رشد می کنند. اگرچه ترافل های جادویی در زیر زمین رشد می کنند، اما به اندازه قارچ های جادویی قوی هستند. ترافل حاوی ترکیب آلکالوئیدی از سیلوسایبین است که آن را بسیار قوی می کند. روش استاندارد مصرف ترافل جادویی، میکرودوز کردن آنهاست. میکرودوز به افزایش تمرکز و بهره وری در افراد کمک می کند.

۶. کمک به مبارزه با اعتیاد:

ماده سیلوسایبین موجود در ترافل جادویی ممکن است یک داروی موثر برای مبارزه با اعتیاد باشد. دانشمندان در این مورد بر روی شرکت کنندگان اعتیاد به سیگار تحقیق کردند، جایی که شرکت کنندگان به مدت ۱۲ ماه تحت درمان سیلوسایبین قرار گرفتند. پس از درمان، دانشمندان دریافتند که ۶۰ درصد از شرکت کنندگان خود را از کشیدن سیگار باز می دارند، در حالی که ۸۶ درصد از شرکت کنندگان تجربه خود را به عنوان معنادارترین ماجراجویی در زندگی خود به اشتراک می گذارند.

این نشان می دهد که مصرف کنندگان ترافل جادویی می توانند پس از مصرف آن اثر مشابهی را تجربه کنند. اکثر مصرف کنندگان سیلوسایبین در مورد استفاده از مواد سمی به خود شک دارند که باعث می شود با علائم ترک خود مبارزه کنند. همچنین میل آنها به این ماده را کاهش می دهد. سم زدایی سیلوسایبین برای مبارزه با اعتیاد تقریباً به ۲۴ ساعت نیاز دارد تا اثر خود را نشان دهد.

۷. قارچ های جادویی به گذشته برمی گردند:

این احتمال وجود دارد که وجود ترافل جادویی ممکن است به گذشته بازگردد. این نظریه برگرفته از یک مجله در سال ۱۹۹۲ است که ادعا می‌کرد هنر صخره‌ای در صحرای صحرای آفریقا که قدمت آن به ۹۰۰۰ سال قبل بازمی‌گردد، قارچ‌های توهم‌زا را به تصویر می‌کشد. این هنر قارچ‌هایی را به نمایش می‌گذارد که توسط چهره‌های نقاب‌دار نگهداری می‌شوند و طرح‌های اضافی از آن وجود دارد. این بازنمایی ها ما را به این باور می رساند که مردم از زمان های قدیم با قارچ های توهم زا سر و کار داشته اند.

۸. آنها اعتیاد آور نیستند:

از آنجایی که سیلوسایبین یک جزء توهم زا در قارچ های جادویی و ترافل جادویی است، مردم تصور می کنند که مصرف آن باعث اعتیاد به زندگی آنها می شود. اما واقعیت این است که سیلوسایبین اعتیادآور نیست. این به این دلیل است که مصرف سیلوسایبین باعث ایجاد فعالیت ذهنی و بدنی شدید می شود که باعث می شود افراد تعداد دفعات استفاده از آنها را محدود کنند. ثانیاً، بدن انسان می تواند فوراً در برابر اثرات سیلوسایبین استقامت ایجاد کند. افرادی که سیلوسایبین را به طور مکرر به مدت چند روز مصرف می کنند، مشاهده هر گونه تاثیری بسیار دشوار است.

۹. خطرات سلامتی:

علیرغم تمام فواید سلامتی و خواص غیر اعتیادآور سیلوسایبین، هنوز هم خطراتی برای سلامتی دارد. این خطرات عمدتاً اثرات عاطفی و فیزیکی جزئی هستند، اما از فردی به فرد دیگر متفاوت است. شایع ترین عوارض جانبی شامل فشار خون بالا، گشاد شدن مردمک چشم و افزایش ضربان قلب است. اگر فردی تحت هر یک از این واکنش ها قرار گیرد، تنها راه کاهش این اثرات این است که منتظر بمانیم تا واکنش ها برطرف شوند.

۱۰. سیلوسایبین و فلاش بک:

فلاش بک ها تجربیات حسی و ناراحت کننده ای هستند که تکرار می شوند. این تجربیات می تواند از چند هفته تا سال بعد از استفاده از سیلوسایبین باقی بماند. پزشکان این وضعیت را اختلال ادراک مداوم توهم زا (HPPD) می نامند. این وضعیت همچنین یک خطر ناشی از استفاده از سیلوسایبین است. فلاش بک ها می توانند به شدت ناراحت کننده باشند و باعث ترس، عصبی بودن و علائمی مشابه اسکیزوفرنی شوند. افراد می توانند این عارضه را با استفاده از دارو درمان کنند یا در بیشتر موارد، فلاش بک ها در عرض شش تا هشت ساعت برطرف می شوند.

نتیجه گیری:

بنابراین، این ده حقیقت شگفت انگیز در مورد ترافل جادویی است. اگرچه قارچ‌های جادویی و ترافل‌های جادویی به شکل متفاوتی به نظر می‌رسند و رشد می‌کنند، اما اثرات آن‌ها به دلیل ترکیب سیلوسایبین مشابه است. اگر برای اولین بار از قارچ جادویی یا ترافل استفاده می کنید، حتما آن را در دوزهای کم مصرف کنید. همچنین اگر در حین استفاده از آن در اطراف دوستان یا خانواده خود باشید، می تواند کمک کند، به طوری که اگر نمی توانید از عهده این تجربه برآیید، کسی در آنجا باشد تا از آن مراقبت کند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر