۱۰ سوال متداول در مورد رژیم غذایی Nutrisystem

رژیم Nutrisystem یک رژیم غذایی شناخته شده برای کاهش وزن است که بر روی غذاهای راحت مانند بستنی شکلاتی، پاستا، برگر و لازانیا تمرکز دارد تا به کاهش وزن شما کمک کند.

شما هر روز صبحانه، ناهار، شام و میان وعده دریافت می کنید – به علاوه سبزیجات و میوه هایی که می توانید به خودتان اضافه کنید.

در مورد برنامه رژیم غذایی Nutrisystem مطمئن نیستید؟ این مقاله به متداول ترین سوالاتی که مردم در مورد این رژیم غذایی محبوب دارند پاسخ خواهد داد.

#۱ چگونه رژیم را شروع کنم؟

خیلی راحته پس از سفارش، صبحانه، ناهار، شام و میان‌وعده به‌مدت ۲۸ روز دریافت خواهید کرد.

هر وعده غذایی دارای کد رنگی است و دستورالعمل هایی در مورد نحوه پیروی از رژیم غذایی و سبزیجات و میوه های اضافه شده برای اضافه کردن به برنامه غذایی خود دریافت می کنید.

شما هر ۲ تا ۳ ساعت ۶ بار در روز غذا می خورید تا گرسنه نشوید.

#۲ چه گزینه های غذایی دارم؟

شما می توانید از بین بیش از ۱۵۰ گزینه غذایی مختلف از جمله پیتزا، برگر، مک و پنیر، بارها، شیک، ساندویچ، وافل، کلوچه، غلات، روکش ها و غیره انتخاب کنید.

علاوه بر این، گزینه‌های خوشمزه‌ای مانند شکلاتی براونی، کیک هویج، ساندویچ بستنی و موارد دیگر وجود دارد.

Nutrisystem گزینه ای را برای دریافت وعده های غذایی از پیش انتخاب شده ارائه می دهد یا می توانید برنامه خود را برای انتخاب غذاهایی که ترجیح می دهید سفارشی کنید.

#۳ چه نوع وزنی از دست خواهم داد؟

اکثر افراد با این رژیم ۱ تا ۲ پوند در هفته وزن کم می کنند.

بعلاوه با هفته مقدماتی Fast 5 (شامل سفارش شما)، می توانید برنامه خود را شروع کنید و در هفته اول حدود ۵ پوند وزن کم کنید!

شماره ۴ در مورد برنامه های مختلف به من بگویید

برنامه اولیه زیر ۱۰ دلار در روز است و وعده های غذایی بر اساس محبوبیت مشتری برای شما انتخاب می شود. شما پشتیبانی آنلاین دریافت می کنید اما گزینه مشاوره تلفنی ندارید.

Core Plan روزانه کمتر از ۱۱ دلار است و می توانید برنامه را خودتان با وعده های غذایی مورد علاقه خود سفارشی کنید. شما هم مشاوره تلفنی و هم از ابزارهای آنلاین دریافت می کنید.

برنامه Select کمتر از ۱۲ دلار در روز است و گزینه های غذایی بیشتری را به شما ارائه می دهد، از جمله غذاهای لذیذتر تازه/منجمد. مشاوره تلفنی و ابزار آنلاین دریافت می کنید.

شماره ۵ آیا این وعده های غذایی فاقد گلوتن هستند؟

در حالی که برخی از آیتم های منو از مواد بدون گلوتن استفاده می کنند، این رژیم لزوماً کاملاً بدون گلوتن نیست و برای کسانی که حساسیت های جدی به گلوتن دارند توصیه نمی شود.

شماره ۶ آیا می توانم در این رژیم الکل بنوشم؟

به دلیل محتوای کالری بالا، الکل در این رژیم توصیه نمی شود. متاسفم!

#۷ چگونه می توانم بعد از پایان رژیم از افزایش وزن خودداری کنم؟

Nutrisystem بعد از اینکه به هدف خود رسیدید، هم برنامه انتقال و هم برنامه نگهداری دارد تا به شما کمک کند بدون اینکه دوباره وزن خود را به دست آورید، به غذاهای روزانه تبدیل شوید.

#۸ آیا باید در برنامه رژیم غذایی سیستم تغذیه تمرین کنم؟

Nutrisystem افراد را تشویق می کند که هر هفته حداقل ۱۵۰ دقیقه فعالیت بدنی با شدت متوسط ​​داشته باشند. برای کمک به شما در انجام این کار، برنامه My Daily 3 را اضافه کردند

هدف My Daily 3 این است که به شما کمک کند هر روز ۳۰ دقیقه ورزش کنید، چه یکباره و چه در طول روز (هر بار ۱۰ یا ۱۵ دقیقه).

شماره ۹ آیا می توانم قهوه یا نوشابه های رژیمی بنوشم؟

بله، نوشیدنی های بدون کالری یا بسیار کم کالری مانند قهوه، چای و نوشابه های رژیمی می توانند به عنوان نوشیدنی های اضافی نامحدود استفاده شوند.

شماره ۱۰ آیا وعده های غذایی نیاز به یخچال دارند؟

به جز وعده های غذایی منجمد در طرح انتخاب، وعده های غذایی Nutrisystem نیازی به یخچال ندارند. آنها مانند غذاهایی هستند که از قبل در انبار شما هستند مانند فلفل قرمز، سوپ و کاسه پاستا.

بنابراین، این ده مورد از متداول ترین سؤالات در مورد رژیم غذایی Nutrisystem است. برای انتخاب یک برنامه غذایی، انتخاب های زیادی دارید. وقت خود را صرف کنید و یکی را پیدا کنید که متناسب با سبک زندگی، بودجه و اهداف شما باشد!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر