۲ عکس تکان دهنده و تکان دهنده از قهرمان ترسناک ویلچری / آیا سلبریتی به زودی خواهد مرد؟


تصاویر قهرمان سابق بوکس مایک تایسون روی ویلچر در فرودگاه میامی نگرانی های جدیدی را در مورد سلامتی او ایجاد کرده است. این نیز چند هفته پس از آن که او به طور شگفت انگیزی اعلام کرد که به زودی خواهد مرد.

مایک تایسون ۵۶ ساله اخیراً با اعلام اینکه تاریخ پایان او به زودی می‌رسد، طرفدارانش را غافلگیر کرد و حضور او روی ویلچر باعث ایجاد ترس برای کسانی شده است که نگران سلامتی او هستند.

«مرد آهنی» سال ها پیش روز گذشته در حالی که با کمک شریک زندگی اش با ویلچر در فرودگاه بین المللی میامی قدم می زد با هوادارانش سلفی گرفت.

قهرمان سنگین وزن در حال حاضر از مشکل سیاتیک بدتر شده رنج می برد که گفته می شود مزمن است. او ماه گذشته در حال راه رفتن با عصا دیده شد و اکنون به نظر می رسد که در طول پیاده روی خود به کمک راه رفتن بیشتری نیاز دارد.

2 عکس تکان دهنده و تکان دهنده از قهرمان ترسناک ویلچری / آیا سلبریتی به زودی خواهد مرد؟

تایسون قبلاً فاش کرده بود که کمردرد باعث شده بوکس را کنار بگذارد و بازگشت درد در سال ۲۰۲۰ آنقدر شدید بود که گریه کرد و در دو تخت خوابید.

اما یکی از نزدیکان تایسون به طرفداران بوکسور معروف اطمینان داد که این یک خطر شغلی برای ورزشکاری مانند مایک است.

مایک آهنین اخیرا در حالی که با یک پادکست درمانگر اضطراب و اعتیاد صحبت می کرد، از مرگ قریب الوقوع خود صحبت کرد. او گفت: قطعاً همه ما روزی می میریم. وقتی در آینه نگاه می کنم، آن لکه ها را روی صورتم می بینم. در دلم می گویم آه! این یعنی تاریخ انقضای من به زودی می رسد.”

تایسون در ۱۹ سالگی یک بوکسور حرفه ای شد و در ۲۰ سالگی عنوان قهرمانی بوکس سنگین وزن جهان را به دست آورد. اولین مبارزه رسمی تایسون در سال ۱۹۸۵ بود. در طول ۱۵ مبارزه خود که به مدت یک سال مبارزه کرد، توانست همه حریفان خود را شکست دهد. .