۲۷۰ دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان بیمار هستند


جمعه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ – ۲۰:۰۹

دانشگاه اصفهان

تهران (پانا) – رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان تعداد دانشجویان بیمار یا مسموم شده در این دانشگاه در ۴۸ ساعت گذشته را بیش از ۲۷۰ نفر اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، در چند روز گذشته تعداد زیادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان دچار نوعی بیماری یا مسمومیت شده و با بروز علائم و مشکلات گوارشی به مرکز بهداشت این دانشگاه منتقل شدند. و مراکز بهداشتی درمانی شهر اصفهان.

در همین رابطه سیدعلی میرمحمدی میبدی، رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: از صبح روز چهارشنبه بسیاری از دانشجویان بیمار شدند و علت آن مشخص نیست.

میبدی در خصوص منشاء بیماری و مشخص شدن نتایج آزمایشگاهی گفت: طبق آزمایشات انجام شده منشا بیماری از آب نیست و نتیجه آزمایشات و منشا این اتفاق مشخص می شود. در روز دوشنبه. تا سه شنبه.

رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان درباره تعداد دانشجویان مبتلا گفت: در ۴۸ ساعت گذشته بیش از ۲۷۰ دانشجو به این بیماری مبتلا شده اند اما اکنون این تعداد در حال کاهش است.

به گفته بسیاری از دانشجویان دانشگاه صنعتی، در اردیبهشت ماه نیز چنین اتفاقی در این دانشگاه رخ داد، اما رئیس دانشگاه صنعتی اعلام کرد که از وقوع این حادثه در اردیبهشت ماه در این دانشگاه اطلاعی نداشته است.