۳ نکته مهم قبل از پرداخت هزینه طراحی نما – پایگاه خبری مدرا


طراحی نمای ساختمان نیازمند تجزیه و تحلیل خاک یا ساختار ساختمان در منطقه پروژه شماست، بنابراین تحلیل خاک یا سازه منطقه پروژه شما مهم تلقی می شود.
با توجه به بررسی زمین یا ساختار ساختمان می توان اطلاعات لازم را در مورد مقاومت خاک، جهت تابش خورشید، مساحت مربع اصلی صورت و غیره به دست آورد، اما اگر پلان های مرحله ۲ در طراح ارائه می شود، طراح می تواند در مورد طراحی صورت طبق نقشه ها صحبت کند، به این ترتیب استحکام و دوام چهره افزایش می یابد!

حال اگر چهره ساختمان را به شرکت های معتبر بسپارید، طراحان می توانند آنها را با هم مقایسه کنند رویه های خاص نمای ساختمان خود را به گونه ای طراحی کنید که نشان دهد، مانند این ارزش اقتصادی ساختمان آن نیز بالا خواهد رفت.

اما ممکن است برخی از مستاجران اعتماد لازم را برای پرداخت هزینه طراحی نما نداشته باشند و سوالاتی مانند موارد زیر ذهن آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

 • چه عواملی بر هزینه طراحی نما تاثیر می گذارد؟
 • برای طراحی نمای ساختمان به کدام شرکت اعتماد کنم؟
 • با پرداخت هزینه طراحی نما چه خدماتی دریافت می کنم؟

در ادامه به تمامی سوالات ذکر شده پاسخ خواهیم داد، با ما همراه باشید.

هزینه طراحی نما

چه عواملی بر هزینه طراحی نما تاثیر می گذارد؟

هزینه ساخت طراحی نما با توجه به نوع پروژه و خواسته های مشتری متفاوت است، بنابراین در این قسمت از مقاله به برخی از عوامل موثر بر هزینه طراحی نما می پردازیم.

شامل عوامل موثر بر هزینه ساخت طراحی نما موارد زیر را می توان گفت.

 • اندازه نمای ساختمان: اندازه سکوی ساختمان تاثیر مستقیمی بر هزینه طراحی نما دارد، به عنوان مثال هزینه طراحی نما ۱۰۰ متری کمتر از هزینه طراحی نما ۵۰۰ متری است، مگر اینکه سبک یا جهت از آن ساخته شده باشد. فرق دارد!
 • سبک ساختمان نما: یکی از عوامل مهم در هزینه طراحی نما سبک معماری است، هر چه پیچیدگی و برجسته بودن کمتر باشد، کیفیت نما بالاتر خواهد بود، به عنوان مثال هزینه طراحی نمای قدیمی ساده من حاضرم. مشابه هزینه ایجاد نمای قدیمی با طراحی پیچیده با این حال می توان گفت که حداقل هزینه طراحی کمتر از طرح قدیمی برآورد می شود.
 • نوع محصول: با پیشرفت تکنولوژی و تولید مصالح جدید، طراحی نمای ساختمان با استفاده از جدیدترین متریال ها و متدها به موضوعی دشوار تبدیل شده است، بنابراین شناخت کامل مصالح و اندازه هر یک می تواند در قیمت تاثیرگذار باشد. از کالا برای طراحی نمای ساختمان، به عنوان مثال، طراح باید از اندازه، ویژگی ها و آب و هوای هر یک از مصالح به کار رفته در طراحی نمای ساختمان آگاه باشد تا بتواند علاوه بر آن، طرح جدیدی ایجاد کند. به . افزایش مقاومت و دوام چهره ساختمان.
 • مساحت ساختمان: هزینه طراحی نمای ساختمان بسته به موقعیت محل پروژه متفاوت است، به عنوان مثال هزینه طراحی در یک منطقه کوهستانی با شیب ۳۰ درجه بیشتر از هزینه طراحی نما در ساختمان خواهد بود. بخش شمالی کشور و زمین مسطح
 • نوع کاربری ساختمان: در صورتی که مستاجر نمای خاصی را درخواست کند، طراح باید بتواند بنا را بر اساس نوع کاربری طراحی کند، در حالی که سایر امکانات نیاز به طراحی منعطف و منحصر به فرد دارند، بنابراین هزینه طرح بستگی به نوع کاربری دارد.

اگر طراحی نمای ساختمان خود را به طراحان مجرب بسپارید، حتی می توانید هزینه اجرای نما را کاهش دهید!

برای طراحی نمای ساختمان به کدام شرکت اعتماد کنم؟

طراحی شرکت هایی که به آنها اعتماد می کنند و پروژه شما را در آنها قرار می دهند ممکن است دشوار به نظر برسد، اما شما می توانید با اطلاع از نحوه عملکرد و نمونه هایی از پروژه های شرکت، دانش لازم را از شرکت مورد نظر خود به دست آورید.

شاید این فکر در ذهن شما باشد که با پرداخت هزینه طراحی نمای ساختمان، پول خود را سوزانده اید!

اما ما به شما می گوییم که قرار دادن طرح نمای ساختمان برای افرادی که چیزی نمی دانند یا خرید طرح نما به عنوان یک کار آماده غیر منطقی تلقی می شود.

همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم طراحی سکوی ساختمان با توجه به برداشت اول و اقلیم قالب در منطقه انجام می شود، بنابراین مقاومت و تله سکوی ساختمان افزایش می یابد، همچنین در صورت طراحی نمای ساختمان می توانید به یک شرکت مجرب و قابل اعتماد اعتماد کنید هزینه اجرای نمای ساختمان خود را کاهش دهید!

از آنجایی که شرکت های مجرب نیز برای اطمینان از اینکه کارشان به خوبی انجام می شود، پلان های فروشگاهی را در اختیار شما قرار می دهند، به این ترتیب فرآیند و نوع کالا با استفاده از اعداد و ارقام صحیح مشخص می شود، بنابراین در این نوع از تصاویر، موارد اصلی است. ابعاد اجناس نیز بررسی شده و قیمت کالا تا سقف می باشد ۱۵ درصد کاهش می یابد

همچنین با استفاده از شرکت های خوشنام می توانید طراحی نمای ساختمان خود را به صورت منحصربفرد و منحصر به فرد درخواست کنید، به این ترتیب نمای ساختمان شما نمادی در محله و محوطه پروژه خواهد بود. حوزه. ارزش مالی ساختمان ۳۰ درصد افزایش می یابد دریابید.

به این ترتیب طراحی نمای ساختمان از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قابل استفاده می باشد کاهش هزینه های عملیاتی آره برای افزایش ارزش اقتصادی ساختمان شما می توانید مفید باشید، از جمله شرکت های مجرب و قابل اعتماد در زمینه طراحی نما می توانیم در مورد شرکت نما دیزاین صحبت کنیم.

این شرکت دارد استفاده از بهترین طراحان او همیشه توانسته است مورد تایید کارفرمایان بله، تو میتونی سفارش طراحی نما ساختمان به وب سایت نما دیزاین مراجعه کنید.

طراحی نما با متریال های مختلف

با پرداخت هزینه طراحی نما چه خدماتی دریافت می کنم؟

سبک ارائه خدمات و نوع خدمات در هر شرکت طراحی متفاوت است!

بهتر است قبل از ارسال پروژه و درخواست طراحی نمای ساختمان، قراردادی بین ما و شرکت طراحی منعقد کنید تا طبق توافق تمام خدمات در اختیار شرکت و کارفرما قرار گیرد، همچنین بهتر است داده شود. خدمات. طرح قرارداد نما می باشد نوشته شده است نوشته شده است

شرکت نما دیزاین قبل از عقد قرارداد و طی جلسات و برداشت های اولیه از ساختمان، طرحی تخیلی از نمای ساختمان شما دریافت می کند تا با توجه به خواسته شما و نوع پروژه، قرارداد را نهایی کند.

شامل خدمات شرکت نما دیزاین در زمینه طراحی نمای معماری موارد زیر را می توان گفت.

 • نقشه منطقه پروژه و وضعیت زمین
 • به نقشه نگاه کن
 • نمودارهای الکتریکی
 • نقشه های مکانیکی
 • رندرینگ (در حدی که تمام قسمت های سطح ساختمان در پلان دیده شود.)
 • انیمیشن
 • تصویر پانوراما
 • واقعیت مجازی (AR-VR)
 • مشاوره و نظارت بر اجرای نما

همچنین شرکت نما دیزاین می تواند کلیه خدمات طراحی نما را ارائه دهد مدت زمان ۲۰-۳۰ دقیقه است با بالاترین کیفیت و با توجه به نیاز کارفرمایان، زمانی تمام مراحل طراحی در هر پلت فرم به مستاجر گزارش می شود تا مستاجرین مراحل انجام طراحی نمای ساختمان خود را بدانند.

برای اطلاع از نمونه پروژه های شرکت نما دیزاین و سفارش طراحی نمای ساختمان خود می توانید بر روی اینجا وب سایت این شرکت را بررسی کنید.