۴ دلیل که بریس های بزرگسالان کاملاً ارزش آن را دارند – بلاگ Credihealth


روزهایی که فقط بچه ها با بریس دیده می شدند گذشته است. اکنون می‌توانیم چندین بزرگسال را ببینیم که از سنین نوجوانی و پیش از نوجوانی خود بریس‌ها را انتخاب می‌کنند. این ممکن است به دلایل بیهودگی، بهداشت یا راحتی باشد. علاوه بر این، سن فقط یک عدد است. به همین دلیل است که می توانید در هر سنی، چه ۸ ساله یا ۱۸ ساله یا حتی ۴۰ ساله، بریس بگیرید!

اگرچه یک روند صعودی وجود دارد بزرگسالانی که برای بریس می روند، چندین افسانه هنوز پابرجا هستند. منکرها را می‌توان در مورد درد همراه با بریس‌ها، جنبه منفی وجود فلز در دهان شما در بزرگسالی و دیگر دلایل اجتناب از آنها در بزرگسالی، مشاجره کرد.

در اینجا ۴ دلیل وجود دارد که بریس های بزرگسالان کاملاً ارزش آن را دارند!

 • تنوع: زمان استفاده از بریس های فلزی سنتی در مورد درمان ارتودنسی گذشته است.
  امروزه دندانپزشکان طیف وسیعی از گزینه‌ها را ارائه می‌دهند که می‌توان از بین آن‌ها، بریس‌های اینویزیلاین و بریس‌های چینی را انتخاب کرد. بسته به شدت مشکلات، شما و دندانپزشکتان می توانید بهترین روش درمانی را برای شما انتخاب کنید.
 • پول: شاید یکی از بزرگترین افسانه ها باشد که درمان ارتودنسی باعث کاهش درآمد شما می شود. با این حال، همیشه اینطور نیست که می توانید پیدا کنید بریس های مقرون به صرفه برای بزرگسالان. همانطور که می گویند، یک اندازه برای همه مناسب نیست. شدت مشکل شما هزینه های مرتبط را تعیین می کند. در مورد هزینه های ارتودنسی طیف وسیعی وجود دارد.
  علاوه بر این، اگر این یک مشکل دندانی واقعی است که برای رفع آن به کمک نیاز دارید، مانند بایت ضعیف، پوسیدگی دندان، یا تراز دندان کج که ممکن است مشکلات دیگری ایجاد کند، بیمه دندانپزشکی شما ممکن است به شما کمک کند.
 • زمان: یکی از بزرگ‌ترین دلایلی که بسیاری از بزرگسالان از گرفتن بریس اجتناب می‌کنند این است که احساس می‌کنند برای مدت طولانی از آن استفاده می‌کنند. این به سادگی درست نیست. درمان ارتودنسی بزرگسالان معمولا برای اکثر افراد بین ۱۸ ماه تا ۲۴ ماه طول می کشد.
  شما باید هر چند هفته یکبار با دندانپزشک خود پیگیری کنید و اگر درمان خوب پیش رفت، ممکن است بتوانید زودتر از شر آنها خلاص شوید.
 • بهره وری: این یک تصور غلط رایج است که بریس های بزرگسالان به اندازه آنهایی که در دوران کودکی می گیرید موثر نیستند. اگرچه نمی توان انکار کرد که گرفتن بریس ها در حالی که هنوز در حال رشد هستید مزایای مشخصی دارد، اما دلیلی وجود ندارد که آنها در مراحل بعدی زندگی کار نکنند.
  موفقیت درمان ارتودنسی به شدت و بالاتر از همه به تمایل شما برای همکاری و رعایت دندانپزشک بستگی دارد. اگر تمام توصیه های دندانپزشک را رعایت کنید، در هر سنی می توانید دندان های عالی داشته باشید.

کلام پایانی

اکنون که در مورد طیف وسیعی از گزینه‌های موجود برای گرفتن بریس در بزرگسالی اطلاع دارید، می‌توانید با دندانپزشک خود ملاقات کنید و دست به کار شوید. البته، باید دلایل خود را برای دریافت آن بسنجید.

به یاد داشته باشید، برای داشتن یک لبخند عالی یا دندان های کاملاً هم تراز هرگز دیر نیست. به هر حال، زندگی پس از سال‌های نوجوانی شما به پایان نمی‌رسد، پس چرا باید میل به ظاهر یا احساس خاصی داشته باشید؟

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر